Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

ŽenaDo divadla 50 let Ostrava

TOP  22.2.2020

Ráda chodím do divadla- je to relax, krása, odpočinek. Pokud se najde někdo, kdo se občas přidá, budu moc ráda. Preferuji muzikály a divadla malých forem. Je mi jedno, zda žena či muž ( flirt v této rubrice nehledám). Chci někoho, kdo si užije samotné představení - společně prožitá krása se násobí.

Hledá se kamarád na dopisování společné vycházky a.......

ŽenaDo restaurace 45 let Brno

TOP  22.2.2020

Ahoj, nějaký vtipný nezadany spolecnik dnes na víno v Brně? Přijela jsem z hor a nechce se mi sedět večer doma ;-)

Hele turisto! Zastav se! Na vrchol je ještě daleko a ze skály skákat nemusíme. Co tak sladit krok a ty poslední úseky zvládneme spolu levou zadní :). To by byl v tom čert, ......nebo, že by přecejen byl? :D

Pokud jsi lesa pán, když procházíš pod stromy a větve ti se zálibou touží čechrat vlasy, zastav se při těchto řádcích. Vyber něco ze svých myšlenek, potěš dívku s havraními vlasy.

ŽenaDo přírody 40 let Praha

TOP  20.2.2020

Příležitost pro správné chlapy! Nenech si ujít super zážitek courat se prašanem na sněžnicích a potkat přitom spoustu holek stejné krevní skupiny. Pojeď s partou nezadaných na sportovně - seznamovací víkend do Jizerek 6.-8.3.2020. Skvělá parta, prima zážitky, spousta legrace. Nemáme žádné věkové omezení. Více informací do mailu nebo v odpovědi.

Zasel by nekdo obcas do kina, divadla, na muzikal ?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Svitavy

ŽenaNa flám 55 let Olomouc

TOP  18.2.2020

Pojďme pokecat u vína či piva, třeba i s doprovodem nějaké hudby a dál se uvidí..... Jen nezadaní přiměřeného věku

Ráda bych navázala veselý vztah s milým, inteligentním mužem, jehož velkou láskou je dobré jídlo a gastroturistika, a kterému čas od času chybí společnost nejen u stolu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Svitavy