Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : SeznamkaPraha

Ahoj, hledám ženu na výlety do přírody a za krásami nejen naší země.

MužDo sauny 43 let Praha

TOP  14.7.2020

Hledám nejlépe zadanou ženu na letní saunu nebo wellness...

Věřím, že by zde byla asi jen velkou náhodou fajn mladší , štíhlá a nezadaná žena do 45 let.Která by ráda občas vyrazila na:Hrad, zámek, do přírody, na moto, do muzea ale i jiné běžné akce.Ps: Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.V případě vážného zájmu napište.

ŽenaNa kolo 40 let Praha

TOP  13.7.2020

Chceš posunout seznamování dál a ne jen si dopisovat. Pojeď s námi na super víkend na kole spojený s ochutnávkou vína, kde poznáš víc protějšků najednou? V termínu 31.7 - 2.8. vyrážíme na jižní Moravu do podhůří Bílých Karpat. Na akci je přihlášeno více žen, tak skvělá příležitost k seznámení. Spousta legrace, nádherná příroda, ubytování ve stylových vinných apartmánech přímo nad vinným sklepem. Více informací pošlu v odpovědi nebo do mailu.

Ahoj, slečnu do 40 let, bez z., zve na procházku po zelených enklávách Prahy 3 snad symp. abst., nekuř. 52;171, přírodovědně orientovaný., zatím bez nejmenší příležitostí k seznámení. Tel.

MužDo divadla 45 let Praha

TOP  13.7.2020

Zůstali mi 2 lístky do divadla Kalich (Praha) na představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem. Původní termín 8. 4. 2020 byl zrušen kvůli koronavirové krizi. Náhradní termín představení je 26.10. 2020 od 19:00. Dnes nemám nikoho, kdo by se mnou šel. Zvu Vás Mademoiselle, nebo Madame. Bylo by smutné nechat místo vedle mne prázdné

MužNa kolo 55 let Praha

TOP  12.7.2020

Hledám parťačku do přírody, na výlety, na hory, na turistiku. Pěšky nebo na koleDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 71 let
Brno
Muž | 47 let
Ostrava
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 60 let
Rokycany

Občas na pivko nebo na dvě deci? Někam ven na zahrádku?

Objevovat nové restaurace, kavárny, hospody, vinárny, divadla, kina. V Praze. Žádné úchylárny, žádné vztahy na jednu, dvě ani jiný počet nocí. Jen slušná a inteligentní společnost. Asi chci moc, že?

MužDo kina 46 let Praha

TOP  11.7.2020

Hledám kamarádku, která by chtěla vyrazit do kina, na procházku nebo třeba na pivo nebo víno. Najdu Tě?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 71 let
Brno
Muž | 47 let
Ostrava
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 39 let
Praha