Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : SeznamkaPraha

MužNa kolo 50 let Praha

TOP  24.5.2020

Ahoj, je tady štíhlá sympatanda z Prahy která chce vyrazit někdy na kolo ? Žádné závody, jen projížďka se zastávkou na drink ? Třeba Branická stezka, Krčský les, Modřanská rokle....Jestli máš čas a chut, tak napiš....Budu se těšit

Ahoj, slečnu do 40 let, bez z., zve na procházku po zelených enklávách Prahy 3 snad symp. abst., nekuř. 52;171, přírodovědně orientovaný., zatím bez nejmenší příležitostí k seznámení. Tel.

MužNa kolo 53 let Praha

TOP  13.5.2020
Kino
Hudba
Kolo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety

Hledám kamarádku, parťačku na běžky, kolo a dobrej pokec....

ŽenaOstatní 50 let Praha

TOP  9.5.2020

Pojďme nebo pojeďme - na výlet, na procházku, na túru, na hory, anebo také na muziku, nebo do divadla.... :-)

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk je jenom číslo, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

MužDo divadla Praha

TOP  8.5.2020

Toužím potkat ženu pro život.

MužOstatní 56 let Praha

TOP  6.5.2020

Nešel by někdo do NG? Mám vstupenku navíc.MužOstatní Praha

TOP  1.5.2020

Jsem svobodný, bezdětný. Mám rád hudbu a rád sleduji pěkný film. Miluji procházky, nejlépe ve dvou. Rád si přečtu pěknou knihu. Miluji tanec. Zajímají mě mobilní technologie, PC a elektronika. Sport mě zajímá tak akorát v TV. Hledám milou, hodnou a věrnou přítelkyni. Abysme si vzájemně zpříjemnili cestu životem.

Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. Konečně po dlouhé pauze pojedeme na vodu a na kola - akce Kanadská Rozkoš 19.–21.6. a pak v červenci. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny !

Vezmeme deku a vyrazíme na procházku do přírody? Jako za mladých let :-) Hledám symp. "holku" - veselou, ukecanou, žádnou vychrtlou modelínu, ale normální ženskou co jí to také "chybí" :-)