Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka : okres Hlavní město Praha

MužNa kolo 53 let Praha

TOP  17.1.2020
Kino
Hudba
Kolo
Lyžování
Turistika
Příroda
Výlety

Hledám kamarádku, parťačku na běžky, kolo a dobrej pokec....

Ahoj. Je tady nějaká šikovná, inteligentní a ne-obyčejná slečna zatím bez závazků, která by se mnou vyrazila pro začátek na výlet někam ven? Do skoro zimní přírody? Třeba Sázava, Berounsko, Kokořínsko, Rakovnicko...? Pokud se nám to bude oběma líbit, nemusíme skončit jenom u výletu. Rád se taky občas projedu na kole, na vodě, na běžkách, něco přečtu... Praha není podmínkou - odpověď několika celými, smysluplnými větami ano. Ozvi se;) H

MužDo sauny 36 let Praha

TOP  17.1.2020

Ahoj...Zašel bych během dlouhých zimních večerů se prohřát do sauny. A také bych byl rád, kdybych tam nemusel sám a nějaká žena mi dělala společnost...Je to možné? ;)

MužDo sauny 40 let Praha

TOP  17.1.2020

Ahoj, najde se tu nějaká slečna do sauny Infinit Praha Vysočany nebo Saunový svět Aquapalace Praha nebo klidne jinam? Nebaví mě chodit samotnému. Samozřejmě při vší počestnosti, jsem sportovně založený VŠ, 180cm, sportovní postavy. Děkuji za rychlou odpověď!

MužDo divadla 43 let Praha

TOP  17.1.2020

Hledám protějšek k návštěvám divadelních představení.

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k zimním a jarním návštěvám přírody, prostě vyrazit někam na výlet.

MužOstatní 58 let Praha

TOP  17.1.2020

Rád bych šel na nějaký ples, nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 56 let
Praha
Muž | 51 let
Praha

MužOstatní 58 let Praha

TOP  17.1.2020

Rád bych šel občas do divadla... do kina... na ples... nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit?

MužOstatní 57 let Praha

TOP  17.1.2020

Pojdme spolu do pohádky! Jeden postarší vlk z Jižních Čech stále čeká na svou Karkulku, která se asi bojí do lesa.Zn:nechci uhynout!!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 56 let
Praha
Muž | 51 let
Praha