Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka : Praha

MužDo divadla 50 let Praha

TOP  16.10.2019

Ahoj, rád bych potkal štíhlou milou usměvavou společnici, nekuřačku, prosím do 42 pro společný zájem trávit čas a vyrazit do divadla, kavárny, přírody, whirpoolky, na výstavu, na výlet, sklenku vínka a dobrou gastronomii, stolní tenis, šipky, na procházku... :-). Prosím Foto v odpovědi, zájem, sympatie, dobrá pohoda a příjemná komunikace je předpoklad pro setkání. Těším se Vlastík :-)

MužOstatní 50 let Praha

TOP  17.10.2019

Pojďme řadit co jiného

MužNa flám 50 let Praha

TOP  17.10.2019

Ahoj po dlouhé době bych chtěl vypnout a pořádně se opít ať udělám reset po práci.. Už teď se těším.. abstinent jinak..

Hledá se mladší plnoletá žena, co by ráda občas vyrazila do přírody na Geocaching. Vy štíhlá, která komunikuje a nepíše jen zkratky, má nějaké zájmy-koníčky a napíše si o všem. Ps: Nabízím posezení u kávy, procházky, výlet apod. Napište jen vážně.

MužDo přírody 48 let Praha

TOP  17.10.2019

Ahoj. Věřím, že patrně jen velkou náhodou by zde byla fajn sportovně štíhlá, která občas ráda taky vyrazí na nějaký hrad, tajemné místo, ale i jiné normální akce jako kino, sport, setkání u kávy apod .Ps: Ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.

MužDo přírody 73 let Praha

TOP  15.10.2019

VŠ 73, nekuřák z Prahy rád pozná kamarádku se zájmem o turistiku, kulturu, plavání a jiné zájmy.

Nechtěla by nějaká milá dívka (může být i dáma :o) ) na koncert Charlese Aznavoura, Mireille Mathieu, Julia Iglesiase, Albana Carrisi, Juan Diego Flóreze, Andrea Bocelliho, Frédérica Françoise, Daniela Guicharda, Nany Mouskouri, Barry Manilowa, Lance Ellingtona, Štefana Margity, Matta Monro, Roy Orbisona nebo Deana Martina...? Případně každý nápad je vítán... :o)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha
Muž | 38 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou

MužNa koncert 23 let Praha

TOP  16.10.2019

Ahoj, Najde se zde slečna která nemá s kým jít na koncert 7.12. HEART of MUSIC - Festival Hall - PRAHA nebo Kontrafakt - REAL NEWZ /Křest alba Praha/ pokud oba dva byl bych rád ale aspoň na jeden :) nemám s kým jít :)

MužDo divadla 52 let Praha

TOP  16.10.2019

Rád bych našel milou spolupachatelku pro návštěvy divadel, nepříliš mainstreamových filmů, koncertů i jiné kultury. V případě vzájemných sympatií i něco víc.

MužOstatní 62 let Praha

TOP  16.10.2019

Rád pozvu sympatickou mladší ženu za účelem našeho seznámení na výlet třeba do některého lázeňského města. Já jsem - pohodový, zabezpečený a stále ještě aktivní muž. Máš zájem se seznámit? Ozvi se a na všem se domluvíme.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 38 let
Praha
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou