Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka : Plzeň

Namasíruji ženě záda, nohy ruce.Po domluvě u Vás doma.Email v odpovědi usnadní rychlou domluvu.

Mám takový velice divoký a netradiční nápad... Co takhle se seskupit a jít na piknik do Borského parku? Vím, je to adrenalin, ale víš, co se říká - za život musíš alespoň jednou s bandou neznámých lidí z internetu na piknik do Borského parku. Tak neváhej a odepiš! :)

Proč nenajít někoho fajn se smyslem pro humor, co rád zajde na skleničku, pivo, chová se galantně, má mozek a úroveň a občas se potřebuje podělit o své "zážitky"? Přeci existuje kamarádství mezi mužem a ženou. Dokažme to.

Milá neznamená, baví tě jízda na kole? Elektrokolo výhodou napiš, ve dvou je přeci jen větší zábava. Věk není rozhodující stačí chuť k pohybu a určité jízdní dovednosti.

Najdu zde ženu, se kterou bude možno vyrazit zde v Plzni na koncert, do klubu, do divadla, do kina nebo jen tak do restaurace si popovídat. Těším se odpověď.

MužNa kolo 59 let Plzeň

TOP  16.6.2019

Ahoj, jezdíme s dcerkou od dvou let na kole s bagáží. Jeli jsme podle Dunaje od pramene k Rumunské hranici, Inn od pramene, každý rok něco. Letos jsme na to zůstali s malou sami. Zkušeností s cykloturistikou mám hodně a jsme soběstační, organizačně i technicky. Ale ve třech nebo čtyřech by to bylo mnohem lepší, veselejší, zábavnější. A my jsme zábavní a hraví :-)). Dcerce je 9. Jedeme někdy 8.-21. července. Na destinaci se jistě dohodneme, cyklostezky Dunaj, Inn …. Přidá se k nám někdo? Ideálně

MužOstatní 35 let Plzeň

TOP  2.6.2019

Ahoj, hledáme lidi, co by s námi ve volných chvílích chtěli cestovat do 14. století a vyzkoušet si tehdejší život - táboření pod stanem, středověká kuchyně, ruční práce a řemesla, hry, soutěže, turnaje, hudba, tanec, LARP - prostě každý si najde to svoje. Někdy zakotvíme na louce, v lese, jindy na hradě. Vyšší věk nebo malé děti nejsou překážkou, hlavní je chuť se bavit.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 55 let
Praha
Muž | 38 let
Praha
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 59 let
Plzeň

Hledám ženu se vztahem k přírodě, která by ráda podnikla občas nějaký výlet do přírody (nemám s kým se toulat po Šumavě). Děti vůbec nevadí (bohužel nemám vlastní), ale z důvodu trošku vyšší náročnosti terénu by byl vhodný věk dětí nad 6 - 8 let. Nehledám společné soužití - ideálně každý svůj byt, ale abychom věděli, že je někde nablízku spřízněná duše, kam lze zajet třeba na společný večer.

Hledám mladší ženu kamarádku na společné saunování, nebo na relax do vířivky.

Hledám parťačku na společné venčení pejsků a společné procházky My jsme dvouletá roční fenka středního vzrůstu + normální fajn kluk. Plzeň a okolí, budeme se těšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 40 let
Praha
Muž | 38 let
Praha
Muž | 36 let
České Budějovice