Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka : Plzeň

Ahoj :-) nějaká kočka, která by chtěla vyrazit na čtvrteční koncert Lucie v Lochotíně? Mám jednu vstupenku navíc :-)

MužDo divadla 33 let Plzeň

TOP  19.6.2019

Spěchá! (Ne)dokonalý gentleman postrádá milou společnost (ne)jen při návštěvách kulturních akcí. Co zajít do divadla, na koncert, zajímavou výstavu…? Mojí jedinou podmínkou je vzájemná sympatie. Zbytek probereme nad skleničkou, a kdo ví, kam nás to dostane:)

rad poznam zenu jeste s dusi holky k poznavani prirody, vitam aktivni zajem o turistiku i cyklo.., prip. stanovani, trempink, bojove sporty atd. Vek a vzdalenost nerozhoduje, odpovim. Pavel :)

čau, máš velký prsa a umíš výborně AJ?:)

Kino
Divadlo
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Ahoj, jezdíme s dcerkou od dvou let na kole s bagáží. Jeli jsme podle Dunaje od pramene k Rumunské hranici, Inn od pramene, každý rok něco. Letos jsme na to zůstali s malou sami. Zkušeností s cykloturistikou mám hodně a jsme soběstační, organizačně i technicky. Ale ve třech nebo čtyřech by to bylo mnohem lepší, veselejší, zábavnější. A my jsme zábavní a hraví :-)). Dcerce je 9. Jedeme někdy 8.-21. července. Na destinaci se jistě dohodneme, cyklostezky Dunaj, Inn …. Přidá se k nám někdo? Ideálně

MužOstatní 35 let Plzeň

TOP  2.6.2019

Ahoj, hledáme lidi, co by s námi ve volných chvílích chtěli cestovat do 14. století a vyzkoušet si tehdejší život - táboření pod stanem, středověká kuchyně, ruční práce a řemesla, hry, soutěže, turnaje, hudba, tanec, LARP - prostě každý si najde to svoje. Někdy zakotvíme na louce, v lese, jindy na hradě. Vyšší věk nebo malé děti nejsou překážkou, hlavní je chuť se bavit.

Hledám Lucinku- nemusí být.... na koncert LUCIE- Plzen, prostě společnici...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 44 let
Praha
Muž | 38 let
Praha

Hledám ženu se vztahem k přírodě, která by ráda podnikla občas nějaký výlet do přírody (nemám s kým se toulat po Šumavě). Děti vůbec nevadí (bohužel nemám vlastní), ale z důvodu trošku vyšší náročnosti terénu by byl vhodný věk dětí nad 6 - 8 let. Nehledám společné soužití - ideálně každý svůj byt, ale abychom věděli, že je někde nablízku spřízněná duše, kam lze zajet třeba na společný večer.

Hledám mladší ženu kamarádku na společné saunování, nebo na relax do vířivky.

Hledám parťačku na společné venčení pejsků a společné procházky My jsme dvouletá roční fenka středního vzrůstu + normální fajn kluk. Plzeň a okolí, budeme se těšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 38 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň