Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : SeznamkaProstějov

Ve zvoleném okrese jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Pojďme ... : Seznamka : Olomoucký kraj

MužNa kolo 32 let Přerov

TOP  21.4.2020

Ahoj, rád jezdím na kole, ale nemám nikoho k sobě, proto bych rád našel někoho z Přerova a okolí? Na věku ani pohlaví nezáleží.

Hledám někoho do páru, samotného mne to nebaví. Jirka

Jsem veselý společník a rád Vás ženy doprovodím do restaurace na oběd či večeři, do kina, do divadla nebo třeba jen k příjemnému posezení u kávy a naslouchání Vám. Pokud si nemáte s kým popovídat, nudíte se a nemáte s kým jít ven, nemusíte být nutně sami. S radostí Vám budu naslouchat, mohu Vám poradit a také Vás povzbudit. Nabídek na erotické služby najdete na internetu mnoho. Ty však neposkytuji. Jste-li však náročnější a očekáváte od společníka něco jiného, pak se mi ozvěte.

MužOstatní 46 let Šumperk

TOP  1.11.2019

S mou šestiletou dcerkou hledáme parťáky na trávení volného času. Rádi jezdíme do ZOO, akvaparků, dětských hřišť na hrady či do přírody. Ve dvou se to lépe táhne, ale "tati tati tati tati tati tati tati tati" je únavné :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 39 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany