Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka : Olomouc

MužOstatní 34 let Olomouc

TOP  13.11.2019

Ahoj, tuto sobotu (16.11.) budu trávit v Olomouci, tak kdyby měl někdo chuť se přidat na procházku a ukázat mi krásy tohoto města, ať se ozve ;-)

Na co Tě můžu zlákat? Pohanka s houbami, tempeh, jáhly, cizrna, grilovaný lilek, nebo něco s ořechama, semínkama? Máš bezlepkovou dietu nebo jsi vegetariánka, makrobiotička? Znám 5 podniků- Green-bar, Taste of India, Koza zůstala celá, Živý bar, Bistro u pana Lilka. Jsi ideálně žena 25-40 let, z Olomouce.

MužOstatní 40 let Olomouc

TOP  11.11.2019

V pátek 15.11. v 18h je v kavarně pro neslyšící blízko Hl. nádraží přednáška o sexualitě - sex. dysfunkce. Bude to mluvená přednáška, ale přkládaná tlumočnicí do znakového jazyka. Jsi slyšící nebo neslyšící mladá žena, která chce poznat muže, který má zkušenost s charitou a dobrovolnictvím s hendikepovanými.? Zvu Tě na kávu. Můžem se sejít už v 17h a popovídat si nebo zůstat po přednášce.

ŽenaDo divadla 39 let Olomouc

TOP  23.10.2019

Hledám nějakého společníka, který nerad chodí do kina, divadla a dalších společenských akcí sám. Ráda se přidám.

Ahoj.Nějaká mamča nebo taťka s dítkem, kteří by s námi jeli na vánoční svátky někam na hory? (já 43, dcera 13 let). Ideálně Beskydy, Jeseníky, uvítáme společnost :-)

ahoj..hledám kamarádku s dítkem do 5let na cestování , poznávání míst v čr..dáme přednost přírodě a spaní ve staně před městem a smýšlíme alternativně.40let.

Najde se zde žena, ktera má ráda dobrou muziku, pohodu, cestování, sport a šla by tenhle víkend na festival Hrady.cz na Bouzově v Olomouckém kraji? Mám už koupené 2 permanentky, tak se ozvi, jestli máš zájem, jsem z Olomouckého kraje z okresu Šumperk, rád tě vyzvednu doma nebo na nádraží, pokud jsi zdaleka, napišDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
České Budějovice
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 38 let
Praha
Muž | 55 let
Praha

Zdravím Vás, rád bych našel nějaké parťáky z Olomouce na výlety všeho druhu. Od turistiky po výlet do muzea. Začal bych právě turistikou. Rád bych vyšel na Praděd a to stezkou podél Bílé Opavy z Karlovy Studánky. Z Pradědu pak můžeme buď do Ovčárny a odtud zpět do Karlovy Studánky a nebo pokračovat přes spodní nádrž Dlouhých strání do Kout nad Desnou. Termín dle domluvy :)

Nejaka"tulacka"do Jeseniku (jinych hor) nebo i jen blize Olomouci? A treba zas napadne snih???

Ahoj, chodí sem nějaký pochodový veselý chlap , nejlépe Olomoucko?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň
Muž | 36 let
České Budějovice