Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

MužNa kolo 36 let Praha

TOP  24.2.2020

Hledám parťáka z Prahy do 35 let na projížďky na kole po cyklostezce Praha - Řevnice.

MužDo kina 58 let Praha

TOP  24.2.2020

Rád bych šel občas do kina... na ples... do divadla... nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit? Jsem pohodivý , seriozní muž, stále ještě aktivní.

MužDo divadla 58 let Praha

TOP  24.2.2020

Rád bych šel občas na ples... do divadla... do kina... nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit? Jsem pohodivý , seriozní muž, stále ještě aktivní.

MužDo sauny 46 let Ostrava

TOP  24.2.2020

Hledám kamarádku a společnici na wellness a podobné aktivity z Ostravy nebo okolních měst na společné chvíle odpočinku a pohody. Nehledám tímto vztah ani sex.Vstup do wellness zaplatím. Těším se na sympatickou ženu nebo slečnu.

Rád bych, aby si můj kámoš (4/84) vyšel s cizí ženou na večeři do Nika Atrium (Husova). Pracuje, obchoduje se železem. Zimu strávil v Lotyšsku, ale jak moc umí pracovat tak málo balit baby a to mě nenechává klidným, jelikož on si dobrou ženu opravdu zaslouží. P.S. Smrdí po železe z dílny i kanclu. Dává živno skoro 40 chlapům. Praxe by vapadala tak, že on by tam byl dřív, seděl na viditelném místě s červenou růží před sebou a ty by sis buď přisedla no a nebo odešla, ach jak je život krutý.

ŽenaDo divadla 50 let Ostrava

TOP  22.2.2020

Ráda chodím do divadla- je to relax, krása, odpočinek. Pokud se najde někdo, kdo se občas přidá, budu moc ráda. Preferuji muzikály a divadla malých forem. Je mi jedno, zda žena či muž ( flirt v této rubrice nehledám). Chci někoho, kdo si užije samotné představení - společně prožitá krása se násobí.

Hledá se kamarád na dopisování společné vycházky a.......Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Svitavy
Muž | 48 let
Ústí nad Labem
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 42 let
Litoměřice

MužDo divadla 52 let Praha

TOP  23.2.2020

Rád bych našel milou spolupachatelku pro návštěvy divadel, nepříliš mainstreamových filmů, koncertů i jiné kultury...

MužDo kina 48 let Praha

TOP  23.2.2020

Rád bych tady poznal obyčejnou , ale zajímavou mladší ženu cca do 40 let..Vy štíhlá, nezadaná na nic si nehrající, co by ráda zašla do kina, muzea apod. Ps: Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou. V případě vážného zájmu napište.

MužOstatní 36 let Blansko

TOP  23.2.2020

Hledám nějakou fajn kámošku s kterou bych mohl o víkendech vyrazit do kina, na túru, na koncert, na vandr a nebo jenom tak posedět u piva. Přes týden jsem hodně pracovně vytížený a chtěl bych si o víkendu s někým odfrknout. Jsem z okr. Blansko, (boskovicko). Pokud máš zájem tak písni a nějak se domluvíme. Je mi 36 let.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Svitavy
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 48 let
Ústí nad Labem