Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

Ahoj, slečnu do 40 let, bez z., zve na procházku po zelených enklávách Prahy 3 snad symp. abst., nekuř. 52;171, přírodovědně orientovaný., zatím bez nejmenší příležitostí k seznámení. Tel.

Objevovat nové restaurace, kavárny, hospody, vinárny, divadla, kina. V Praze. Žádné úchylárny, žádné vztahy na jednu, dvě ani jiný počet nocí. Jen slušná a inteligentní společnost. Asi chci moc, že?

Ahoj, hledám pouze přátelství, kamarádku (nehledám sex, nejsem jako většina), která ráda něco podniká a chtěla by si s někým popovídat. Rád bych s někým vyrazil na kolo, hledám detektorem kovu pokud by tě to zajímalo nebo chodím lovit magnetem k vodě. Budu rád pokud někdo napíše. Je mi 28 pohodový kluk.

MužDo kina 46 let Praha

TOP  11.7.2020

Hledám kamarádku, která by chtěla vyrazit do kina, na procházku nebo třeba na pivo nebo víno. Najdu Tě?

MužDo kina 30 let Praha

TOP  11.7.2020

Krásný den, hledám nějakou slečnu, co by zašla dnes večer do kina (abychom byli ve 4).

Nějaký fajn parťák na procházku do přírody, na wellness Baldovec, nebo i hrad, zámek...můžeš si udělat čas ráno a dopoledne v týdnu, tak zkus napsat a třeba strávíme občas příjemné dopoledne. Měl by si být starší než jsem já, spolehlivý, můžeš být i zadaný.

Nějaká fajn holka z Prahy 25-40let, co by zašla na pivko? :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 71 let
Brno
Muž | 39 let
Praha
Muž | 47 let
Ostrava
Muž | 60 let
Rokycany

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody (koronavirus už je na ústupu), prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

MužOstatní 35 let Brno

TOP  9.7.2020

Ahoj. Časově zaneprázdněný hledá partnerku pro společenské akce. Jedná se o akce asi 5x v roce, mela by jsi být především sympatická a příjemná, třeba i atraktivní, ale ne výstřední, nebo extravagantní. Bývá to společenská akce s menším počtem lidí se solidní atmosférou, takže záleží spíše na vystupování a úsměvu. Foto usnadní výběr.

MužDo kina 29 let Boskovice

TOP  10.7.2020

Hledááá se žena, ..nebo dívka, klidně i kluk nebo muž :D Prostě kdokoliv, kdo by rád zašel 12/7 (ano, tuto neděli v 21:30) do Boskovic do kina na "Letňák naslepo". Pro info: já 28. Bylo by tedy fajn, když ti bude podobně, holky možná raději trošku méně (jste přeci jenom malinko napřed před námi), Jestli má někdo zájem, stačí napsat :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 71 let
Brno
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 47 let
Ostrava