Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

Bude čtvrtek zelený, však zelené pivko není. Když sváteční škopek není, což v přírodě procházení?!

Rád bych zde poznal obyčejnou , ale zajímavou mladší ženu.Vy štíhlá, nezadaná na nic si nehrající, která se občas ráda toulá přírodou, také má ráda památky, muzea a třeba zajde i na geochaching. Samozřejmě i běžné akce jako je posezení u kávy, sport apod. Ps: Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.

Najdu parťačku na pohodové výšlapy do přírody?

Hledám inteligentní a vysoký doprovod do lesů ve Zlíně a okolí, případně za účelem Geocachingu.

MužNa kolo 37 let Praha

TOP  7.4.2020

Ahoj, rád bych zde našel partnerku, které chybí cestování, výlety do přírody, na kolo či (někdy) pod stan, tak trochu na divoko. Nejsem však sportovec ani dobrodruh, někdy jsem i líný, ale rád takhle občas vyrazím do přírody, pryč z města. Ve dvou je to však příjemnější. Hledám někoho s chutí a časem. Někoho spíše nenormálního, trochu inteligentního. Nabízím příjemnou společnost. :-) díky.

VŠ 57/195/99 - nordic walking, plavání, výlety, památky, atd :-)

.. Tak to vypadá, že trandezóna bude díky koroně v lůně přírody :) ale to mě vůbec nevadí.. Beztak chodím do přírody každý den, tak krom psa vyvenčim klidně i nějakou frajerku :) raděj holčinu submisivnějšího charakteru - vodítko mám, )Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Svitavy
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 39 let
Praha
Muž | 60 let
Rokycany

MužNa kolo 60 let Praha

TOP  6.4.2020

Jaro je pomalu za dveřmi. Najde se někdo na pohodové kolování (ne elektrokolo) ? Nezadaná, do 60, z Prahy, s batohem, pohorami, lyžemi, kolem a především není "panenka z cukru".

Polibek pod odkvetlou třešní asi letos nedostanu, ale co takhle využít krásného počasí a jít ven? Ty, já, roušky vlající u krku a sem tam pšík, kejch z rozkvetlých stromů... Máš-li rád protiklady, můžeš být hubený, dlouhovlasý, bohatý a hloupý, já ovšem radši tu inteligenci (nikoli nutně vzdělání) a preferenci duchovního bohatství před materiálním. Vzhled neřeším, chemii ano, smysl pro humor, nezadanost a láska ke zvířatům nutností :-)

Hledám ženskou na společné výlety na kole, ale i pěšky. Další sport vítán, společně strávené chvilky bez narušení soukromí. Jsem ženatý, ale nevyužitý a s přebytkem energie. Časem se uvidí, nebráním se ničemu. Čekám možná zrovna na Tebe?!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Svitavy
Muž | 42 let
Litoměřice
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 39 let
Praha