Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

MužOstatní 26 let Praha

TOP  22.2.2020

Mám zvláštní požadavek. Chci o víkendech jednou za čas cestovat po Čechách za turistikou, kdekoli to bude zrovna výhodné, a pokud to bude nutné, se někde ubytovat. Problém ale je, že nemám nikoho, kdo by se mnou jel a většina ubytování je pro dva lidi. Hledám proto osobu (může jich být klidně víc), s kterou bychom spolu procestovali zajímavá místa.

MužDo kina 25 let Ostrava

TOP  13.2.2020

Ahoj, hledám slečnu, která by ráda šla na dokumentární snímek V síti v Ostravě do cinestaru 28.2 v 18 hodin. Pokud tě téma a problémy jiných zajímají jsem ochoten tě i pozvat. ;-) Rád bych tímto poznal holku, která si nemyslí že je střed vesmíru a dokáže vidět i problémy druhých. Krásný den.

MužDo kina 25 let Plzeň

TOP  12.2.2020

Nezajdeme na premiéru Králíček Jojo do Plazy v Plzni? :)

MužOstatní 25 let Brno

TOP  31.1.2020

Miluju, když ti můžu psát žhavé zprávy. Mám rád příběhy a hlavně chci tvou rozkoš. Je mi jedno jestli jsi zadaná, nebo jsi v práci nebo si zrovna hraješ s dětmi. :P Ozvi se a budu ti rád vymýšlet žhavé zprávy.

Ráda poznám někoho, s kým bude možné zajít do kina, případně na večeři, na procházku, na menší párty - zkrátka někoho, kdo nebude líný něco podniknout. Jana

Hledám parťačku do kina na nové Star Wars nebo aspoň Jumanji :DPřidá se někdo na koncert Paulie Garand & Kenny Rough, pátek 21.2. v Poldofce? Mám lupen navíc :)

Chceš si nezávazně povyrazit? Zpestřit si život? Nic víc, nic míň...

ŽenaOstatní Liberec

TOP  18.10.2019

Mám ráda přírodu děti vnoučata, mám skvělou práci, krásné bydlení ale přesto mi schází k životu ten druhý....