Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

MužDo kina 35 let Brno

TOP  15.9.2019

Milou slečnu na pěkný film do kina.

MužDo sauny 35 let Brno

TOP  15.9.2019

Nějaká pohodařka do sauny...

MužDo kina 33 let Plzeň

TOP  13.9.2019

Nechtěl by někdo do kina na Nabarvené ptáče? Upřednostním něžnější společnost, i když pochybuji, že by nějaká milá slečna na něco takové šla ráda. Nevadí mi obecně poznat někoho nového, takže kdokoliv ne příliš omezený bez rozdílu pohlaví vítán:)

MužOstatní 33 let Praha

TOP  12.9.2019

Svobodný muž hledá sympatickou ženu, která by šla na stavební veletrh FOR ARCH 17.-21. září.

MužDo divadla 33 let Plzeň

TOP  11.9.2019

Silně o tom pochybuji, ale přesto zkusím.. Nenašla by se zde nějaká sympatická slečna, která by ráda vyrazila na nějaké představení v rámci divadelního festivalu v Plzni a postrádá gentlemana? :)

Nezadaný nekuřák do 45 roků na výletování do přírody a na hory.......

Ahoj, najde se nějaký milý doprovod na Thurston Moore Group? 26. 10. Lucerna Music Bar...Ahoj, často tu čtu různé inzeráty lidí, co hledají někoho na výlety a toulky přírodou. Jsme otevřená parta lidí, která takové akce čas od času podniká a rádi přivítáme nové nadšence. Parta je otevřená a přátelská. Vždy jede pár lidí nových, co se neznají, takže se nemusíte se bát, že nezapadnete. Věkově jsme cca 30 - 55, ale občas se přidá někdo starší nebo mladší. Víkendu 20.-22. září jedeme do Jizerek. Nechcete se přidat?

ŽenaDo divadla 34 let Praha

TOP  5.9.2019

Divadlo pod Palmovkou hlásí 30% slevy na představení v září a říjnu. Nikdy jsem tam nebyla a ráda bych zašla na "Fuč!" kvůli Langmajerovi nebo "Můj romantický příběh" jen tak pro pobavení :-). Pohodový sympaťák nebo prima kamarádka jako doprovod bude fajn, poznat nové lidi a strávit příjemný čas. Je na tom někdo podobně? Budu se těšit! Katka

Ahoj, mám o lístek navíc na Pokáče do Karlína. Taky by jsi se mnou mohla jít třeba zrovna ty :-)