Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

Ahoj. Připojí se nějaká slečna (okolo 25 let) na procházku? Divoká Šárka, Letní, Petřín, Stromovka nebo jinam.

MužDo kina 30 let Náchod

TOP  10.5.2020

Taaaaak napíšu jen stručně obecně o co mi jde, nebudu tu rozepisovat pohádky o sobě a o ženě mých snů, protože jsem realista.. Kdyžtak můj IG je DHUCKJB. - psaní, seznámení, výlety/cestování (do měst a za přírodou), sport, kultura, zábava, flirt, řešení problémů s výsledkem, porozumění, souznění, sex který se všude každý obává zmínit jak v klášteře, přitom to tím vždycky skončí nebo v lepším případě začíná a vůbec celkově hledám život jakožto opravdový ŽIVOT nikoli iluzi!!

MužNa kolo 33 let Plzeň

TOP  6.5.2020

Vyhlašuji výběrové řízení na parťačku pro společné aktivity. Poptávané aktivity: Párové tance (dlouhodobí kontrakt – nechci být věčný začátečník); Cyklistika (road i mtb - mohu přibrzdit, umím utěšit); Běh (spíš postupný rozběh); Výlety a turistika (blízká i vzdálená, autem i vlakem); inline brusle (vzpomněl bych si); kultura (i ne úplně kultura); rozprava (relativně střízlivá) atd.; Lokalita: ideálně Plzeň a okolí; Upřednostním jednu dodavatelku. Požadovaná kvalifikace: vzájemné sympatie.

Venku se udělalo občasně krásně, tak si říkám, že by bylo fajn vyrazit někam do přírody s nějakou dámou nebo slečnou a užít si tak fajn odpoledne.Nic jiného být nemusí a nebo může, jak se to vyvine, jde mi jen o příjemné strávený čas :-) Třeba taky nemáš s kým vyrazit.Můžeš být i starší i mladší.

MužOstatní Praha

TOP  1.5.2020

Jsem svobodný, bezdětný. Mám rád hudbu a rád sleduji pěkný film. Miluji procházky, nejlépe ve dvou. Rád si přečtu pěknou knihu. Miluji tanec. Zajímají mě mobilní technologie, PC a elektronika. Sport mě zajímá tak akorát v TV. Hledám milou, hodnou a věrnou přítelkyni. Abysme si vzájemně zpříjemnili cestu životem.

MužNa kolo 32 let Přerov

TOP  21.4.2020

Ahoj, rád jezdím na kole, ale nemám nikoho k sobě, proto bych rád našel někoho z Přerova a okolí? Na věku ani pohlaví nezáleží.Ahoj, je tu nějaký fanoušek klasické hudby co by občas zašel na koncert Filharmonie HK? (preference Mozart, Vivaldi, Dvořák, Smetana)

Taky jsi rád/ráda za každou příležitost, když můžeš odhodit boty a užívat si chůzi bosky? Já rozhodně! :) Bylo by fajn najít tu někoho, kdo to má stejně. Můžeme klidně zajít na bosou procházku nebo i běh. Prostě jen tak, nezávazně, pro radost. :) Praha a okolí.

MužOstatní 34 let Břeclav

TOP  20.2.2020

Ahoj hledam ženu bez ohledu na vek.ps.mam rád starší ženy, máš zajem? napíš