Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

MužDo sauny 41 let Praha

TOP  21.7.2019

Rád bych našel kamarádku s veselým, upřímným úsměvem, otvírajícím cestu do hloubi duše, na pravidelnější návštěvy sauny v zimě i v létě. Rád přemýšlím o všem možném, ať už to jsou věci abstraktní, nebo jen co přináší život. Chtěl bych najít ženu mladší než já, výhledově na dlouhodobé přátelství, co si ráda popovídá o všem možném, ráda se zasměje a nechybí jí určitá přirozená inteligence. Někoho, s kým nám bude relax a odpočinek veseleji ubíhat!

ŽenaNa koncert 48 let Praha

TOP  21.7.2019

Nešel by někdo, věkové přiměřený, na Rammstein??

MužNa kolo 60 let Praha

TOP  20.7.2019

Je tady někdo na kolo nebo na pěšárnu případně i na jiné aktivity (cestování, bedas, lyže apod.) ... vše ale v pohodě. Pokud souhlasíš, tak se ozvi a uvidíme. Prosím vyřešená minulost (proč si dělat komplikace), z Prahy a přiměřený věk.

MužDo kina 42 let Praha

TOP  20.7.2019

Ahoj, hledám doprovod na pondělí do Lucerny na Spalovače mrtvol. Úsměv podmínkou).

MužNa flám 52 let Praha

TOP  20.7.2019

Máš také volný sobotní večer? Vyrazil bych na párty, ale nemám s kým ... tak napiš ... Hledám příjemnou, veselou, ukecanou "holku" pár kilo navíc rozhodně není překážkou - tj. žádnou nafoukanou "vychrtlou modelínu" ... prostě normální ženskou, co se chce pobavit a "nic neřešit". Bližší mailem. Případně můžeme vymyslet i cokoliv jiného, co bude oběma vyhovovat.

MužOstatní Praha

TOP  20.7.2019

Ahoj jmenuji se Daniel, jemy 40 let, mam sportovni postavu, moje zaliby jsou fitko plavani prochazky. Bydlim sam v bytě nedaleko Kladna ve Smečne. Hledam hezký vážný vztah z Prahy a okoli?

ŽenaDo kina 51 let Praha

TOP  20.7.2019

Pojďme do letního kina - hledám kamarádku z Prahy teď v létě do kina, poté popř. na výlety, dovolené, výstavy i jiné aktivity. 40-55 let, vzájemné sympatie.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno
Muž | 55 let
Praha
Muž | 38 let
Praha
Muž | 59 let
Plzeň

Sympatickou ženu do přírody:-) na věku nezáleží... Libor

ŽenaOstatní 45 let Praha

TOP  20.7.2019

Vnímat se, souznět, courat městem, krajinou, životem i vesmírem :-) s chlápkem kolem padesátky, dospělými dětmi, nad 180cm, přímo z Prahy, po práci 17-00, občas kus víkendu, smsky, nadhled, rozhled, přehled. Nespěchám :-) a chci, co chci :)

Ahoj, není tu nějaká sympaťanda, které by se chtělo o víkendu 9.-11.8. na výlet do hod nebo k vodě, pěšky nebo na kole (dle počasí). Předchozí setkání "u kafe" je však nutné. Další výlety v případě oboustranné spokojenosti jsou samozřejmě vítány.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno
Muž | 38 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou