Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

Najdu zde ženu, se kterou bude možno vyrazit zde v Plzni na koncert, do klubu, do divadla, do kina nebo jen tak do restaurace si popovídat. Těším se odpověď.

Teď od čtvrtka 11. do neděle 14.4. se mi zřejmě podaří vypadnout z města. Ale nechce se mi samotnému. Chybí mi toulání romantickou přírodou a pak i nějaká ta romantika noční. Nechce se některé z vás vyrazit? Ale vážnovážný vztah nabídnout nemohu... Jo a šanci vyrazit mám i pak - no prostě inzerát platí, dokud tu je :) Tak napiš, jo? :)

MužNa kolo 59 let Plzeň

TOP  16.6.2019

Ahoj, jezdíme s dcerkou od dvou let na kole s bagáží. Jeli jsme podle Dunaje od pramene k Rumunské hranici, Inn od pramene, každý rok něco. Letos jsme na to zůstali s malou sami. Zkušeností s cykloturistikou mám hodně a jsme soběstační, organizačně i technicky. Ale ve třech nebo čtyřech by to bylo mnohem lepší, veselejší, zábavnější. A my jsme zábavní a hraví :-)). Dcerce je 9. Jedeme někdy 8.-21. července. Na destinaci se jistě dohodneme, cyklostezky Dunaj, Inn …. Přidá se k nám někdo? Ideálně

MužOstatní 35 let Plzeň

TOP  2.6.2019

Ahoj, hledáme lidi, co by s námi ve volných chvílích chtěli cestovat do 14. století a vyzkoušet si tehdejší život - táboření pod stanem, středověká kuchyně, ruční práce a řemesla, hry, soutěže, turnaje, hudba, tanec, LARP - prostě každý si najde to svoje. Někdy zakotvíme na louce, v lese, jindy na hradě. Vyšší věk nebo malé děti nejsou překážkou, hlavní je chuť se bavit.

Hledám ženu se vztahem k přírodě, která by ráda podnikla občas nějaký výlet do přírody (nemám s kým se toulat po Šumavě). Děti vůbec nevadí (bohužel nemám vlastní), ale z důvodu trošku vyšší náročnosti terénu by byl vhodný věk dětí nad 6 - 8 let. Nehledám společné soužití - ideálně každý svůj byt, ale abychom věděli, že je někde nablízku spřízněná duše, kam lze zajet třeba na společný večer.

Hledám mladší ženu kamarádku na společné saunování, nebo na relax do vířivky.

Hledám parťačku na společné venčení pejsků a společné procházky My jsme dvouletá roční fenka středního vzrůstu + normální fajn kluk. Plzeň a okolí, budeme se těšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno
Muž | 38 let
Praha
Muž | 55 let
Praha
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou

Starý, senilní, tlustý alkoholik hledá kamarádku do 50 let se smyslem pro humor nejen na kolo, film, koncert klasické hudby.....ale třeba i na potom..... na něco hezkého a nového se těší něžný barbar.

Duchem mladý, tělem zdatný kolem 40 VŠ, hledá spřízněnou duši na strávení hezkých chvil u dobrého jídla, vína a hovoru. Hledám ženu na úrovní, nejlépe VŠ, která si občas zajde si na sklenku, večeři a pokec i tanedc. Nejsem úplně bez závazků, a své děti mám rád, tak někdy to neklapne, ale i tak věřím, že lze najít spřízněnou duši, která to se mnou zkusí. Nejlépe kolem 40.

MužOstatní 51 let Plzeň

TOP  18.2.2019

Hledám kamaráda/kamarádku na kolo, kulečník, pokec a jiné

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno
Muž | 61 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 38 let
Praha
Muž | 55 let
Praha