Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

MužDo sauny 43 let Jičín

TOP  24.8.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Fitness
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety

Není tu čistě náhodou nějaká fajn holka z Jičína co si ráda zajde nezávazně popovídat u vína, co ráda zajde zaběhat a pohyb jí prostě není cizí a co si ráda užívá wellness, relax a která nemá "pár kilo navíc"... ?

MužDo sauny 40 let Zlín

TOP  23.8.2019

Hledám kamarádku na rekreační pohyb- běh, jízdu na kole, turistiku, plavání, fitness, třeba i tenis, badminton, ale i relax, sauna, wellness. Pokud jsou Ti tyto sporty a aktivity blízké a chybí Ti sparingpartner, spřízněná duše, ozvi se, ve dvou je to lepší. Jsem ze Zlína.

Hledám kamarádku, která by se ke mně někdy přidala na procházku: Trója, Stromovka, Letná, Hradčany, Ladronka, Hvězda, Šárka... Nebo může dát vlastní návrh. Pokud by to bylo mimo Prahu, můžeme jít třeba do Nižboru nebo na hradiště Dřevíč. Ale i kamkoli jinam. Např. někam, kde lze najít zajímavou architekturu, nebo kde to sice není klasicky krásné, ale něčím to zaujme.

MužOstatní 42 let Praha

TOP  22.8.2019

Ozve se mi kamarádka, která má někdy volný čas a ráda by někomu napsala, něco podnikla? Rád bych poznal kamarádku se kterou bychom si psali, navštěvovali se, příjemně trávili volný čas.

Ahoj , hledám cyklistku , která by ráda o víkendu někam vyrazila na kole , ale nemá s kým .

Hledám kamarádku která by si se mnou občas zašla do divadla nebo na koncert vážné hudby.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 40 let
Praha
Muž | 43 let
Jičín

MužNa kolo 42 let Praha

TOP  19.8.2019

Hledám sympatickou, aktivní, temperamentní, veselou kamarádku (možná časem i více) pro společné výlety na kole, návštěvu divadla a kina, trávení volného času plné radosti, smíchu, poznání a aktivního odpočinku, kdy nám oběma bude hezky. Měla bys být z okolí Nymburka, Lysé nad Labem, Brandýsa nad Labem nebo z Prahy. Jsem sympatický muž sportovní postavy, nekuřák, měřím 185 cm, vážím 75 kg, mám tmavě hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. Těším se na Tvoji reakci. L.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Jičín
Muž | 40 let
Praha
Muž | 38 let
Praha