Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pojďme ... : Seznamka

Hledám kamarádku a společnici na wellness a podobné aktivity z Ostravy nebo okolních měst na společné chvíle odpočinku a pohody. Nehledám tímto vztah ani sex.Vstup do wellness zaplatím. Těším se na sympatickou ženu nebo slečnu. Jsem VŠ, 47 let.

Ahoj. Věřím, že by zde byla asi jen velkou náhodou fajn mladší , štíhlá a nezadaná žena do 45 let.Která by ráda občas vyrazila na:Hrad, zámek, do přírody, na moto, do muzea ale i jiné běžné akce apod.Ps: Vy ideálně z Prahy , nebo jejího blízkého okolí a prosím s fotkou.V případě vážného zájmu napište.

MužNa kolo 48 let Praha

TOP  5.7.2020

Nějaká hodně drobná holka na společné aktivity nejen na kole ?

MužNa kolo 47 let Brno

TOP  4.7.2020

Hledá se dobrá parťačka nejen pro seznámení, ale taky pro pohodové vyjížďky na horském kole v blízkém okolí Brna, která je pro každou legraci. Velký smysl pro humor vítán.

Ahoj, slečnu do 40 let, bez z., zve na procházku po zelených enklávách Prahy 3 snad symp. abst., nekuř. 52;171, přírodovědně orientovaný., zatím bez nejmenší příležitostí k seznámení. Tel.

Zr není podmínkou, pojď se pobavit!!! Popovídat, zasmát ..??Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Ostrava

Hodil by se ti občas parťák na kolo? Sparringparten, servismen a možná i něco víc.

Ahoj všem, kteří máte rádi kochání se přírodou :-), mám v plánu výlet k rybníkům, pozorovat ptáky, fotit přírodu, piknikovat na louce u lesa :-) Přidá se někdo s podobnou chutí? Budu se těšit! Petr

Hledám fajn kamaráda-kamarádku na výlety, toulky přírodou po zajímavých místech.Jsem usměvavá, pohodová, budu se těšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Ostrava