Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

Pravidelně nebo nepravidelně zajít v Plzni do sauny - najde se dáma, která dbá o svoji kondici tímto způsobem ? .

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sám nebo sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

nebo třeba do wellnessu ...ale nejen tam. Můžeme občas i do divadla, na procházku nebo na výlet. Po relaxu a pohodově strávenému času se sympatickou ženou, která je mladší než já, touží 58 letý soukromý podnikatel z Prahy. Pokud je nutné foto, vyměním ho po mailu.

MužNa flám 59 let Brno

TOP  23.6.2020

Hledám nějakou kamarádku, která by se mnou jela v listopadu do lázní na 14 dnů zdarma.Tanec, rekondici, procházky,

chci se toulat s partnerem po lesích, po horách, plout po moři nebo splouvat řeky...

MužNa kolo 61 let Brno

TOP  21.6.2020

Někdo z Brna na výlety (o víkendu) po bližším nebo vzdálenějším okolí, pěšky nebo na kole ? Žena nebo muž nebo malá parta, pohodově.

Hledám, ale stále nenacházím sympatickou ženu, která dává ve svém volném čase přednost toulkám přírodou před obchodními centry. Najdu zde někoho, kdo by měl chuť zajít na procházku lesem, na celodenní výlet či jen tak relaxovat na pláži?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany

Prší, prší jen se leje. To není sucho, to můžeme do přírody.

Hledám nějakou holku který je 13 let a byl bych rád kdyby se někdo ozval

MužDo divadla 58 let Praha

TOP  31.5.2020

Rád bych šel občas do divadla... do kina... zatancovat si ... nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit? Jsem pohodivý , seriozní muž, stále ještě aktivní. Domluvíme se?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany