Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pojďme ... : Seznamka

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

nebo třeba do wellnessu ...ale nejen tam. Můžeme občas i do divadla, na procházku nebo na výlet. Po relaxu a pohodově strávenému času se sympatickou ženou, která je mladší než já, touží 58 letý soukromý podnikatel z Prahy. Pokud je nutné foto, vyměním ho po mailu.

MužNa flám 59 let Brno

TOP  23.6.2020

Hledám nějakou kamarádku, která by se mnou jela v listopadu do lázní na 14 dnů zdarma.Tanec, rekondici, procházky,

MužNa kolo 61 let Brno

TOP  21.6.2020

Někdo z Brna na výlety (o víkendu) po bližším nebo vzdálenějším okolí, pěšky nebo na kole ? Žena nebo muž nebo malá parta, pohodově.

Hledám, ale stále nenacházím sympatickou ženu, která dává ve svém volném čase přednost toulkám přírodou před obchodními centry. Najdu zde někoho, kdo by měl chuť zajít na procházku lesem, na celodenní výlet či jen tak relaxovat na pláži?

Hledám nějakou holku který je 13 let a byl bych rád kdyby se někdo ozval

MužNa kolo 60 let Rokycany

TOP  26.5.2020

Hledám cyklistku, která by se k nám přidala o prázdninách na jízdu podle Dunaje na Srbsko - Rumunské hranici (EuroVelo 6). Už to tam známe. Se zastávkou při návratu v termálech. Pojedu se svojí 9-ti letou dcerkou. Dcerka jezdila každý rok už od 2 let. Žádné super sportovní výkony, na pohodu. S bagáží, noclehy v privátech nebo stanu. Tam se pojede autem. Podobně starý potomek je výhodou, ale ne podmínkou. Mohli bychom domluvit i jinou destinaci. Taky lyžujeme a je s námi legrace :-

Hledám přátele na výlety k vodě, plavání, slunění, relax.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany

MužNa koncert 61 let Praha

TOP  23.5.2020

Ač dlohodobě zpívám ve sboru, ze všech mých talentů, ten nejdůležitější, hudební, nemám. Sakra. Velmi rád ale půjdu na koncert klasické hudby ve dvou.

Najdu mladší ženu na relax do sauny?

MužDo divadla Praha

TOP  8.5.2020

Toužím potkat ženu pro život.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 60 let
Rokycany