Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do divadla : Pojďme ...

MužDo divadla 50 let Praha

TOP  21.9.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Fitness
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj, rád bych potkal štíhlou milou usměvavou společnici, nekuřačku, prosím do 42 pro společný zájem trávit čas a vyrazit do divadla, kavárny, přírody, whirpoolky, na výstavu, na výlet, sklenku vínka a dobrou gastronomii, stolní tenis, šipky, na procházku... :-). Prosím Foto v odpovědi, zájem, sympatie, dobrá pohoda a příjemná komunikace je předpoklad pro setkání. Těším se Vlastík :-)

MužDo divadla 57 let Praha

TOP  16.9.2019

Rád bych šel občas do divadla... do kina... nebo kamkoliv za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit?

MužDo divadla 33 let Plzeň

TOP  11.9.2019

Silně o tom pochybuji, ale přesto zkusím.. Nenašla by se zde nějaká sympatická slečna, která by ráda vyrazila na nějaké představení v rámci divadelního festivalu v Plzni a postrádá gentlemana? :)

Rád chodím do divadla, jen už delší dobu nemám s kým. Rád bych našel ženu z Prahy, která je na tom podobně a chtěla by občas zajít do divadla nebo na jiné kulturní akce. Momentálně mám například 2 lístky do Divadla na Vinohradech na Návštěvu staré dámy od Dürrenmatta v pátek 13. září od 19h. Budu rád, pokud se najde někdo, kdo by měl zájem zajít tam se mnou a pak si třeba ještě chvíli popovídat o divadle i o životě, třeba u sklenky vína.

MužDo divadla 43 let Brno

TOP  7.9.2019

Holka, která by chtěla se mnou jít na Bizetovu Carmen do Národního divadla Brno, ať mi napíše přímo přes Messenger. Z důvodu špatných zkušeností s Jennifer, je nutné složit předem zálohu na nákup lístků ke mně na bankovní účet, nebo si jít lístek zakoupit do předprodeje divadla. Zálohu lze složit i platební kartou přes platební bránu - je nutné mít povolené mezinárodní platby na internetu a bez zabezpečení 3D-Secure. Bankovní účet používám v Equa bank a ve FIO bance.

ŽenaDo divadla 34 let Praha

TOP  5.9.2019

Divadlo pod Palmovkou hlásí 30% slevy na představení v září a říjnu. Nikdy jsem tam nebyla a ráda bych zašla na "Fuč!" kvůli Langmajerovi nebo "Můj romantický příběh" jen tak pro pobavení :-). Pohodový sympaťák nebo prima kamarádka jako doprovod bude fajn, poznat nové lidi a strávit příjemný čas. Je na tom někdo podobně? Budu se těšit! Katka

ŽenaDo divadla 52 let Brno

TOP  5.9.2019

Hledám aktivní kultivovanou kamarádku, VŠ/SŠ, nekuřačku (nečoklařku) z Brna na chození do divadel (komedie, muzikály, činohra) a na různé koncerty (rock, jazz, swing, klasika) ...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha

ŽenaDo divadla 64 let Praha

TOP  27.8.2019

Neumím sama do divadla. Hledám parťáka na kulturu, vycházky po Praze, výjezdy na wellness.

Hledám kamarádku která by si se mnou občas zašla do divadla nebo na koncert vážné hudby.

MužDo divadla 42 let Praha

TOP  19.8.2019

Hledám sympatickou, aktivní, temperamentní, veselou kamarádku (možná časem i více) pro společné výlety na kole, návštěvu divadla a kina, trávení volného času plné radosti, smíchu, poznání a aktivního odpočinku, kdy nám oběma bude hezky. Měla bys být z okolí Nymburka, Lysé nad Labem, Brandýsa nad Labem nebo z Prahy. Jsem sympatický muž sportovní postavy, nekuřák, měřím 185 cm, vážím 75 kg, mám tmavě hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. Těším se na Tvoji reakci. L.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha