Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do divadla : Pojďme ...

MužDo divadla 50 let Praha

TOP  12.11.2019

Ahoj, rád bych potkal štíhlou milou usměvavou společnici, nekuřačku, prosím do 42 pro společný zájem trávit čas a vyrazit do divadla, kavárny, přírody, whirpoolky, na výstavu, na výlet, sklenku vínka a dobrou gastronomii, stolní tenis, šipky, na procházku... :-). Prosím Foto v odpovědi, zájem, sympatie, dobrá pohoda a příjemná komunikace je předpoklad pro setkání. Těším se Vlastík :-)

ŽenaDo divadla 53 let Praha

TOP  10.11.2019

Rada bych zde našla kamaráda ke společným návštěvám divadla nebo jen tak zajít na kávu. Víc napoví vzájemné sympatie. Jsem 53/173 SŠ vdova.

MužDo divadla 42 let Praha

TOP  8.11.2019

Hledám slečnu k návštěvám divadelních představení.

MužDo divadla 57 let Praha

TOP  7.11.2019

Rád bych šel občas do divadla... do kina... nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit?

MužDo divadla 33 let Plzeň

TOP  2.11.2019

Nechtěla by nějaká milá slečna občas do divadla? (Nabízí dokonalý gentleman s ručením omezeným.) Jinak se nebráním ani jiným smysluplným, vlastně i těm nesmysluplným a smyslným aktivitám.

MužDo divadla 50 let Praha

TOP  24.10.2019

Zdravím, Chtěla bys na páteční premiéru v Divadle Palace na 11 hod. ? Pokud je to možné, más dopoledne čas a máš zájem o kulturní zážitek, napište dnes. Budu se těšit.

ŽenaDo divadla 39 let Olomouc

TOP  23.10.2019

Hledám nějakého společníka, který nerad chodí do kina, divadla a dalších společenských akcí sám. Ráda se přidám.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha

MužDo divadla 33 let Plzeň

TOP  11.9.2019

Silně o tom pochybuji, ale přesto zkusím.. Nenašla by se zde nějaká sympatická slečna, která by ráda vyrazila na nějaké představení v rámci divadelního festivalu v Plzni a postrádá gentlemana? :)

Rád chodím do divadla, jen už delší dobu nemám s kým. Rád bych našel ženu z Prahy, která je na tom podobně a chtěla by občas zajít do divadla nebo na jiné kulturní akce. Momentálně mám například 2 lístky do Divadla na Vinohradech na Návštěvu staré dámy od Dürrenmatta v pátek 13. září od 19h. Budu rád, pokud se najde někdo, kdo by měl zájem zajít tam se mnou a pak si třeba ještě chvíli popovídat o divadle i o životě, třeba u sklenky vína.

MužDo divadla 43 let Brno

TOP  7.9.2019

Holka, která by chtěla se mnou jít na Bizetovu Carmen do Národního divadla Brno, ať mi napíše přímo přes Messenger. Z důvodu špatných zkušeností s Jennifer, je nutné složit předem zálohu na nákup lístků ke mně na bankovní účet, nebo si jít lístek zakoupit do předprodeje divadla. Zálohu lze složit i platební kartou přes platební bránu - je nutné mít povolené mezinárodní platby na internetu a bez zabezpečení 3D-Secure. Bankovní účet používám v Equa bank a ve FIO bance.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Praha