Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do divadla : Pojďme ...

ŽenaDo divadla 47 let Praha

TOP  15.6.2020

Najde se sympatický nekuřák s dostatkem volného času na všechno hezké. Souznění, úroveň, slušnost. Buď jedna z těch krás, kdy po zádech běhá mi mráz.

Ahoj, je tu žena, která příjme pozvání do divadla v Jilemnici ve čtvrtek 11.6. od 19, 00 hodin na komedii Muž na vodítku?

Ahoj, je tu žena, která příjme pozvání do divadla v Jilemnici ve čtvrtek 11.6. od 19, 00 hodin na komedii Muž na vodítku? Mějte se všichni hezky.

MužDo divadla 58 let Praha

TOP  31.5.2020

Rád bych šel občas do divadla... do kina... zatancovat si ... nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit? Jsem pohodivý , seriozní muž, stále ještě aktivní. Domluvíme se?

Kde jsi? A kdo jsem? To tady jednoduše popsat nejde, chce to najít odvahu a poznávat se v reálu. Psaní tady nemá cenu. Ráda bych zašla na kávu, do kina, divadla, ...

Nejaky partak do divadla - Ov ev. blízké okolí - op, ol

MužDo divadla Praha

TOP  8.5.2020

Toužím potkat ženu pro život.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 71 let
Brno
Muž | 42 let
Litoměřice

ŽenaDo divadla 71 let Brno

TOP  16.4.2020

Hledám někoho kdo také nemá s kým chodit do divadla .Chodit sama se mě zdá hloupé. Ozve se někdo kolem 70 roku a také nechce chodit sám do divadla.

Hledám protějšek k návštěvám divadelních představení.

Hledám ženu se kterou by jsme se viděli když se ráno probudíme.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 71 let
Brno
Muž | 42 let
Litoměřice