Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do divadla : Pojďme ...

MužDo divadla 40 let Most

TOP  15.6.2019

Rád bych našel někoho na pár písmen, někoho kdo by šel ven, do kina, procházky třeba na horách, prostě někoho kdo může být i zadaný, žije ve stereotypu a chtěl by z něj na chvíli pryč. Samozřejmě můžeš být i svobodná, ale nehodlám hned milovat :). Věk maximálně 45 a schopnost komunikace a být přirozeně inteligentní :).

Hledá se dobrá kamarádka na 22.6. 2019 . Nabucco zámek Vlašim. Začátek 20.30. Lístky mám. Milá , hezká společnice.Pokud máš zájem, zvu Tě.Míla.

MužDo divadla 42 let Praha

TOP  28.5.2019

Hledám sympatickou, aktivní, temperamentní, veselou kamarádku (možná časem i více) pro společné výlety na kole, návštěvu divadla a kina, trávení volného času plné radosti, smíchu, poznání a aktivního odpočinku, kdy nám oběma bude hezky. Měla bys být z okolí Nymburka, Lysé nad Labem, Brandýsa nad Labem nebo z Prahy. Jsem sympatický muž sportovní postavy, nekuřák, měřím 185 cm, vážím 75 kg, mám tmavě hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. Těším se na Tvoji reakci. L.

Rád bych pozval sympatickou mladou ženu s Hradce a okolí, kterou by potěšilo pozvání do divadla na představení Dejvického divadla „Vražda krále Gonzaga“, které se uskuteční ve středu 22. května 2019 od 19 hod. v Klicperově divadle v Hradci Králové.

MužDo divadla 57 let Praha

TOP  10.5.2019

Rád bych šel občas do divadla... do kina... nebo kamkoliv za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit?

ŽenaDo divadla 40 let Brno

TOP  9.5.2019

Chtěla bych jít na nějaké představení s vysokým sympaťákem. Brno a okolí, Praha, Ostrava.

ŽenaDo divadla 52 let Brno

TOP  7.5.2019

Hledám aktivní kultivovanou kamarádku, VŠ/SŠ, nekuřačku (nečoklařku) z Brna na chození do divadel (komedie, muzikály, činohra) a na různé koncerty (rock, jazz, swing, klasika) .... děti už jsou samostatné, tak mám dost času.

Hledám pohodovou ženu k návštěvě divadelních představení.

ŽenaDo divadla 49 let Kladno

TOP  22.4.2019

Hledám kamarádku nebo kamaráda . Někoho kdo by se rad šel do divadla, na koncert, výstavu, procházku...Je mé 50, vyšší postavy (176) .Přidá se někdo?

Hledám tu jednoho moudrého, staršího ženatého nekuřáka, který ví co je lepší.... najít tu reálnou kamarádku nejen na kulturu, plavání, výlety, která není dokonalá, ale o to příjemná a pohodová nebo hledat vysněnou mladou a atraktivní sportovkyni?