Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do divadla : Pojďme ...

Hledám sympatickou dámskou společnost (cca 30÷cca 50) na divadelní představení Starci na chmelu ve čtvrtek 25.7.2019 - tvrz Divice.

Hledá se dobrá kamarádka na 22.6. 2019 . Nabucco zámek Vlašim. Začátek 20.30. Lístky mám. Milá , hezká společnice.Pokud máš zájem, zvu Tě.Míla.

MužDo divadla 57 let Praha

TOP  10.5.2019

Rád bych šel občas do divadla... do kina... nebo kamkoliv za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit?

Hledám tu jednoho moudrého, staršího ženatého nekuřáka, který ví co je lepší.... najít tu reálnou kamarádku nejen na kulturu, plavání, výlety, která není dokonalá, ale o to příjemná a pohodová nebo hledat vysněnou mladou a atraktivní sportovkyni?

ŽenaDo divadla 59 let Praha

TOP  22.12.2018

Hledá se prima parťák do společnosti...divadlo, koncert, kino atd. nebo klidně je na pokec u dvojky dobrého vína nebo kávy.... možná i v létě k moři a v zimě na hory. Prostě takový charismatický kamarád do pohody.Věk nerozhoduje---sympatie ano:-)