Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do restaurace : Pojďme ... : Praha

Setkání nezadaných mužů a žen ve věku 55 - 65 let se koná dne ve čtvrtek 3. 10. 2019 v Praze. Můžete zde potkat nejen svého životního partnera, ale také milé přátelé se stejnými zájmy. V případě, že Vás tento inzerát oslovil, ozvěte se prosím nejpozději do 29. 9. 2019. Místo setkání a bližší informace Vám budou zaslány na emailovou adresu cca týden předem.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama (sám) jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na výlety, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady. Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez dětí, vnoučátek a pejsků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Není to ale o organizování zábavy pro jiné nebo o teritoriu pro seznamkové specialisty „lovce a lovkyně".

Ahoj Co kdybychom se sešli, dali si třeba kávu a ty mi u ní rozmluvil tenhle inzerát :-)

Spending some days in Prague Somedoby wants to have a beer?

Pronudil jsem se už půlkou prázdnin a tu druhou půlku bych rád trochu oživil, takže pokud to máš podobně nebo dokonce úplně stejně, přijmi moje pozvání třeba do kina, na večeři, na nějakej výlet za Prahu nebo na cokoliv jinýho, co Tě napadne a na čem se shodneme :) Můžeme se sejít jen jednou, můžeme si dát opáčko... to už se uvidí, ale takhle dopředu neočekávám nic a nebráním se ničemu :-). Peníze vůbec neřeš, případnou přepravu nebo rezervaci taky zajistím, na Tobě je jenom se mi ozvat :-)

Proč nenajít někoho, s kým si budeme rozumět bez boření našich manželství. Můžeme začít restaurací, komunikací, povídat si, pak výstavou, divadlem ....

Ahoj, rád poznám někoho nového, dívku z Prahy nebo okolí (ale není nutnost), která by občas ráda někam vyrazila na pokec, projit se, na kafe, do kina apod. - bez postranních úmyslů! Rozumím si spíš s mladšími holkami. Smysl pro humor a inteligence podmínkou! :-DAhoj, jmenuju se Míša, zrovna jsem se po maturitě přestěhovala a nikoho tu neznám. Našel by se někdo na večeři? :-) budu se těšit, pa Míša

Ahoj, hledáš muže, který Tě vezme ven? Na kávu, do kina, na večeři? Někoho, kdo Tě vyslechne? Rád bych zde našel fajn kamarádku, se kterou budeme mít společné záliby. Fajn slečnu, ženu, která nemá s kým si užívat volno nebo si naopak kulturu nemůže tak často dovolit (matka samoživitelka atp.) a bude ráda za mou společnost. Vážný vztah nehledám.

Hi ladies! Currently looking for a company to have good lunch on weekend. Please do not hesitate contact me in Czech or English, we will manage everything and will have fun and good food))