Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do restaurace : Pojďme ...

Ahoj všichni, ženy a muži, ve věku 55 - 65 let. Po úspěšných předchozích setkáních, pořádáme s kamarádkou v pořadí již třetí, setkání nezadaných. Toto setkání se bude konat dne 13. června 2019 v Praze. V případě Vašeho zájmu se ozvěte na uvedený email co nejdříve, nejpozději do 10.6.2019, abychom zajistily dostatečný počet míst a pokud možno stejný počet žen a mužů. Místo setkání a bližší informace Vám budou zaslány na emailovou adresu cca týden předem. Těšíme se na Vás "organizátorky" .

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama (sám) jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na výlety, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlatními nápady a smyslem pro kolektiv. Věk 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek a pejsků. A třeba se tam i s nějakým protějškem seznámíme. Není to ale o organizování zábavy pro jiné nebo o teritoriu pro seznamkové specialisty .. „lovce a lovkyně“.

Hledám společnost ke kávě, až se poznáme, možná i pro život