Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do přírody : Pojďme ... : Plzeň

Mám takový velice divoký a netradiční nápad... Co takhle se seskupit a jít na piknik do Borského parku? Vím, je to adrenalin, ale víš, co se říká - za život musíš alespoň jednou s bandou neznámých lidí z internetu na piknik do Borského parku. Tak neváhej a odepiš! :)

Hledám ženu se vztahem k přírodě, která by ráda podnikla občas nějaký výlet do přírody (nemám s kým se toulat po Šumavě). Děti vůbec nevadí (bohužel nemám vlastní), ale z důvodu trošku vyšší náročnosti terénu by byl vhodný věk dětí nad 6 - 8 let. Nehledám společné soužití - ideálně každý svůj byt, ale abychom věděli, že je někde nablízku spřízněná duše, kam lze zajet třeba na společný večer.

Hledám parťačku na společné venčení pejsků a společné procházky My jsme dvouletá roční fenka středního vzrůstu + normální fajn kluk. Plzeň a okolí, budeme se těšit.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha