Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do přírody : Pojďme ...

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody, prostě na výletování.

Najde se tady sympatická žena z Prahy na výlety po středních Čechách?:)

MužDo přírody 35 let Brno

TOP  14.6.2019

Ahoj :-) Jmenuji se Honza, studuji medicínu (5. ročník) a je mi 34 let. Jsem pracovitý, 186 cm vysoký, štíhlý vegetarián ve znamení panny, nekuřák. Zajímám se o celostní medicínu, homeopatii, bylinářství, umění, zejm. o hudbu, ...rád cestuji, jezdím na čundry, na výlety, houbařím, ...rád plavu, běhám... hraji na kytaru a zpívám. Mám rád zvířata. Hledám dívku s dobrým charakterem a podobnými zájmy z Brna o okolí - cca do 120km.

Ahoj, co zítra koupání? :).. Večerní

mobilní kamarádku , kamaráda na poznávání naši vlasti i ciziny

ŽenaDo přírody 39 let Praha

TOP  11.6.2019

Chceš zažít něco jedinečného? Pojeď s partou nezadaných na úžasný víkend do kanadských srubů 19. - 21. 7. Splujeme řeku, projedeme se na kole, večer grilování, kytara, romantika, skvělá parta, prima zážitky, spousta legrace a zároveň příležitost poznat více protějšků najednou. Na akci je přihlášeno více žen, skvělá příležitost pro pány k seznámení. Nemáme žádné věkové omezení. Více informací do mailu nebo v odpovědi.

Ahoj, chodí sem nějaký pochodový veselý chlap , nejlépe Olomoucko?

Chodím rád na procházky a výlety. Žádný extrém, jen na pohodu, relax a vyčistit hlavu. K tomu kafíčko a pohodička. Mám rád Olešnou a její areál. Samotnému se už mi ale moc nechce. Jestli je tady nějaká slečna, nebo dívka, která by se chtěla připojit, budu velmi rád. Klidně napiš, vyrazíme klidně hned zítra. :-) Těším se.

Ahoj, hledám parťačku na výlet. Kupóny nemám. :-)

Ahoj, rád bych tu našel fajn holku a spolehlivou parťačku v jednom provedení na společné výlety do hor, lesů i k vodě. Vyšší ambice na Tebe nemám, snad ještě kladný vztah ke sportu, respekt ke svobodě a věk úměrný nebo nižší mému :)