Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do přírody : Pojďme ...

Chtěl bych s tebou občas vyrazit na jednodenní nebo víkendové toulky přírodou. Pěšky nebo (až bude tepleji) na kole. Ne žádné výkonnostní rekordy, na pohodu. Prostě jen kochat se krajinou, těšit se přitomností spřízněné duše opačného pohlaví, povídat si a mít se fajn....

Najde se parťačka na výlety do přírody? Na věku nezáleží, jen na chuti a přiměřené kondici. Cestování vlakem, autobusem nebo ještě lépe autem a pak pěšky (5 - 20 km podle sil, terénu a počasí) v přírodě či za památkami. Pokud autem, jsem vynikající navigátor, ale špatný řidič, takže vítám u Tebe/Vás řidičský průkaz, případně i auto (není nutno). Mohu i ve všední den, kdy bývá v přírodě mnohem méně lidí.

Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. Aktuální zimní akce jsou běžky na Šumavě 21-23.2. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny !

Pohodový muž 47l, hledá sympatickou kamarádku , parťačku na túry do přírody, výšlapy do hor, i VHT, i vícedenní akce

Chci turistku a cykloturistku, kterou baví objevování naší země. Seznamovací vycházka bude ze Smíchova přes Dívčí Hrady do Jinonic. Beru busolu a dalekohled, vezměte nějaký pemikan. Jako zátěž do batůžku se doporučuje Čapek, Frais, Grisham, Hailey a Smiřický. Možný objev Severní Tyčny. Kdo nezvládne výstup na Koulku, bude ponechán svému osudu a pohřbíme ho, až se vrátíme. V příp. vzáj. symp. výlety do Kozodírek a přes Tvrdoslav a Šukačku až na Onen Svět.

Taťka a tři úžasné pětileté princezny ve střídavé péči se rádi seznámí. Bude-li Vás více, nevadí. Bude větší sranda. :o)

ŽenaDo přírody 50 let Brno

TOP  27.11.2019

Hledám přítelkyni, kamarádku (40+). Mám ráda kulturu, přírodu, výlety, cestování.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Svitavy

ŽenaDo přírody 49 let Svitavy

TOP  21.11.2019

Prosím někdo kdo chce chodit po Čechách.cesta tam vlakem , nazpět pěšky.Překonat svou pohodlnost. Pište rovnou kam a kdy vyrážíme.nechci si dopisovat, komunikovat můžeme po cestě osobně.

Budu rád, když s pejskou a s Tebou vyrazíme do přírody.

ŽenaDo přírody 47 let Praha

TOP  17.11.2019

Hledám kamarádku na výlety pěšky, na kole, na koloběžce. Ideálně Praha východ, Brandýs nad Labem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Svitavy