Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do přírody : Pojďme ...

Nechajme bokom starosti, sú tu chvíle radosti .alebo máte iný názor tak s ním na verejnosť.. zdraví Mária

Tlačit kolo mezi poli na cestě do nebe, poslouchat zvony z dalekého kostela, nechat si ujet vlak, samé starodávné maličkosti, a z nich poskládat třeba přátelství.

Chodím plavat na Hostivařskou přehradu, většinou tam bývám mezi 18. a 22. hod.Je tam pěkné postředí, sprchy, možnost procházky..Nechce se nějaká milá žena přidat?..Taky rád putuju pěknou krajinou se zachovalou přírodou a spojuju to s koupáním.Přírodu miluju a taky něco vím (biologie, zoologie, ekologie..).Ale dá se semnou mluvit o lecčems.To vše může být jen začátek..V případě zájmu prosím napište něco o sobě a můžem též vyměnit fotky e-mailem. O sobě mám nějaké info na svých stránkách na Rande.cz

Pohodový a samostatný býk po padesátce by rád potkal o něco málo mladší ženu kolem 48 let z s jiskrou v oku.Třeba sportovní, nebo I drobnější postavy, která by stála o lásku spolehlivého parťáka.Se kterým by mohla počítat a trávit společně volné chvíle odpočinkem v krásné okrasné zahradě. Můžeme si ještě chvíli hezky žít.Ne jen o tom krásném snít a psát. Třeba i opéct špekáčky, zajet na houby, nebo na nákupy a pak lenošit na zahrádce - prostě relaxovat a užívat si pohodu v krásné přírodě.

ŽenaDo přírody 55 let Brno

TOP  18.6.2019

Jsem VŠ 51/166 z Brna, Hledám společnost pro výlety a vycházky do přírody. Mám ráda hory, plavání, zvířata a ráda fotím. Jsem rozvedená, mám dospělé dítě, nekuřačka.

Ahoj, chodí sem nějaký pochodový veselý chlap , nejlépe Olomoucko?

Máš přání být o víkendu obklopena krásnou zahradou a vnímat tu přírodní krásu, zpěv ptáčků, popíjet kávu, cappuccino, čaj, nebo vínečko s milovaným mužem, pro kterého bys tu byla tou nejdražší květinou. Je to krásný sen, stačí se jen rozhodnout pro kompromis a můžeš se stát nejen tou pravou květinkou, ale i životním štěstím které oba hledáme. Jsem pohodář. Taurus po padesátce 185/99, prošedivělý s pleší toužící po ženě kolem 47 let, kterou bych ještě moc rád miloval.

Žiji sám v okrasné zahradě u Rajhradu. Přesto mi moc scházíš. Bylo by krásné Tě ještě najít. Zase by vyšlo sluníčko a život by byl fajn. Hledám ženu věkem asi 40 až 50 let. Třeba tu někdy přeskočí jiskra, nebo mi dáš šanci. Zajdeme v Brně na cappuccíno a pak se uvidí. Hledám ženu se kterou bych mohl prožít nejen krásné chvilky. Ideálně po zbytek svého života. Především bych rád po svém boku ženu, která je spolehlivá, přátelská, věrná. Prostě někdo, kdo by rád trávil nejen společné víkendy.

MužDo přírody Ostrava

TOP  26.5.2019

Ahoj chtěl bych touto cestou najít a poznat super holku co neskazi žádnou legraci a dokáže milovat

Hledám ženu se vztahem k přírodě, která by ráda podnikla občas nějaký výlet do přírody (nemám s kým se toulat po Šumavě). Děti vůbec nevadí (bohužel nemám vlastní), ale z důvodu trošku vyšší náročnosti terénu by byl vhodný věk dětí nad 6 - 8 let. Nehledám společné soužití - ideálně každý svůj byt, ale abychom věděli, že je někde nablízku spřízněná duše, kam lze zajet třeba na společný večer.