Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do přírody : Pojďme ...

ŽenaDo přírody 59 let Praha

TOP  14.7.2019

Je tu nějaká paní na procházky s turistickými holemi nebo bez nich a nebo na výlet? Já trochu silnější.

Nechajme bokom starosti, sú tu chvíle radosti .alebo máte iný názor tak s ním na verejnosť.. zdraví Mária

Tlačit kolo mezi poli na cestě do nebe, poslouchat zvony z dalekého kostela, nechat si ujet vlak, samé starodávné maličkosti, a z nich poskládat třeba přátelství.

Hledáme kamarády s dětmi ve věku 7 až 15 let na společné výlety, akce a pobyt v přírodě - začínají prázdniny. Rádi bychom si postavili tábor v přírodě a s dětmi hráli hry, vařili na ohni a večer si zazpívali u ohně. Místo na tábor máme, kytaru i sirky.

Chodím plavat na Hostivařskou přehradu, většinou tam bývám mezi 18. a 22. hod.Je tam pěkné postředí, sprchy, možnost procházky..Nechce se nějaká milá žena přidat?..Taky rád putuju pěknou krajinou se zachovalou přírodou a spojuju to s koupáním.Přírodu miluju a taky něco vím (biologie, zoologie, ekologie..).Ale dá se semnou mluvit o lecčems.To vše může být jen začátek..V případě zájmu prosím napište něco o sobě a můžem též vyměnit fotky e-mailem. O sobě mám nějaké info na svých stránkách na Rande.cz

Pohodový a samostatný býk po padesátce by rád potkal o něco málo mladší ženu kolem 48 let z s jiskrou v oku.Třeba sportovní, nebo I drobnější postavy, která by stála o lásku spolehlivého parťáka.Se kterým by mohla počítat a trávit společně volné chvíle odpočinkem v krásné okrasné zahradě. Můžeme si ještě chvíli hezky žít.Ne jen o tom krásném snít a psát. Třeba i opéct špekáčky, zajet na houby, nebo na nákupy a pak lenošit na zahrádce - prostě relaxovat a užívat si pohodu v krásné přírodě.

ŽenaDo přírody 55 let Brno

TOP  18.6.2019

Jsem VŠ 51/166 z Brna, Hledám společnost pro výlety a vycházky do přírody. Mám ráda hory, plavání, zvířata a ráda fotím. Jsem rozvedená, mám dospělé dítě, nekuřačka.

mobilní kamarádku , kamaráda na poznávání naši vlasti i ciziny

Ahoj, chodí sem nějaký pochodový veselý chlap , nejlépe Olomoucko?

Máš přání být o víkendu obklopena krásnou zahradou a vnímat tu přírodní krásu, zpěv ptáčků, popíjet kávu, cappuccino, čaj, nebo vínečko s milovaným mužem, pro kterého bys tu byla tou nejdražší květinou. Je to krásný sen, stačí se jen rozhodnout pro kompromis a můžeš se stát nejen tou pravou květinkou, ale i životním štěstím které oba hledáme. Jsem pohodář. Taurus po padesátce 185/99, prošedivělý s pleší toužící po ženě kolem 47 let, kterou bych ještě moc rád miloval.