Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Do sauny : Pojďme ...

Pozvu milou a pěknou dívku (do 30 let) do privátního wellness (2 sauny, vířivka a bazén). Sex neočekávám, ale dvoumetrový odstup také ne... Jsem snad také milý a pohledný muž na velmi slušné úrovni (ve všech variantách). Fotku vyměním.

MužDo sauny 45 let Ostrava

TOP  18.10.2019

Hledám společnici na wellness a podobné aktivity z Ostravy a okolí na společné chvíle odpočinku a pohody. Nehledám tímto sex a placený už vůbec ne.Vstup do wellness platím já. Těším se na sympatickou ženu nebo slečnu.

MužDo sauny 55 let Praha

TOP  18.10.2019

Hledám kámošku pro saunování ve 2.

MužDo sauny 41 let Praha

TOP  17.10.2019

Ahoj, najde se tu nějaká slečna do sauny Infinit Praha Vysočany nebo Saunový svět Aquapalace Praha? Jsem často v Praze a nebaví mě chodit samotnému. Samozřejmě při vší počestnosti, Jsem sportovně založený VŠ. Děkuji za rychlou odpověď!

MužDo sauny 41 let Brno

TOP  17.10.2019

Ahoj, najde se tu nejaká slečna do sauny Infinit Maximus v Brně nebo jen tak na prochazku kolem přehrady, případně obojí? Při vší počestnosti, nechce se mi jít samotnému. Jsem sportovně založený VŠ. Děkuji za rychlou odpověď!

MužDo sauny 58 let Praha

TOP  9.10.2019
Kino
Divadlo
Hudba
Turistika
Příroda
Výlety
Zvířata

Z nedostatku vhodných příležitostí hledám touto cestou společnost dobře vypadající slečny či paní na společné nepravidelné návštěvy veřejné sauny v Praze (nejlépe doploledne ale není to podmínka). Jen nechci chodit sám. Jsem celkem společenský muž, 57/177, svobodné povolání. Více po mailu.

MužDo sauny 39 let Praha

TOP  9.10.2019

Ahoj, jsi fajn žena, dívka, která se ráda směje, má dobrou náladu a také miluje teplo jako já ? Tak pojd vytazit společně relaxovat do sauny. Odpočineme si, zasmějeme, popovídame. Můžeme vyrazit jen jednou, nebo můžeme chodit pravidelně. Nebráním se ani dalším aktivitám z oblasti sportu.... Více osobně.Hledám ženu na diskrétní schůzky, psaní, saunu, ženu která ví co znamená diskretnost. Já 42....UH....Pokud jsi to Ty, ozvi se....

ŽenaDo sauny 42 let Praha

TOP  6.10.2019

Ahoj, krásný večer Z velkého nedostaku času - dvě práce, které mě baví hledám někoho stejně postiženého na návštěvu kina, sauny, divadla, výlet nebo jen tak na pokec :-)

MužDo sauny 55 let Hodonín

TOP  6.10.2019

Někdo do sauny nebo do vířivky se najde?