Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Do sauny : Pojďme ...

MužDo sauny 47 let Ostrava

TOP  12.7.2019

Hledám společnici na wellness a podobné aktivity z Ostravy a okolí. Vstup do wellness platím já. Těším se na sympatickou ženu.

MužDo sauny 47 let Praha

TOP  20.6.2019

Ahoj. Hledám ženu na spolecne saunovani. Praha. Pepa

MužDo sauny 47 let Praha

TOP  24.5.2019

Ahoj. Hledám ženu nebo slečnu na spolecne saunovani po Praze. Chodím do poboček Saunia ale to není podmínkou. Ve dvou je větší legrce. Jsem sportovní typ. 46 let. Pepa

Hledám partaka do wellness. Prosím o fotku tváře v první zprávě.

Jsem vysoký, štíhlý, sportovně založený nekuřák, 50 roků. Občas zajdu do sauny, v létě k vodě, ale není s kým pokecat. Ozveš se?

Lidí do sauny i jiné aktivity, kolo, brusle, výlety....

MužDo sauny 51 let Praha

TOP  8.4.2019

Hledám kamarádku na letní chození do sauny. Rád chodím celý rok a hledám na letní období kamarádku, která jako já potřebuje saunu i v létě. Kdyby chtěla sem tam i na výlet na kole nebo pěšky, bylo by to krásné. Hledám ženu cca 45+, s kterou se hezky povídá o všem možném, na kterou je hezké spočinout okem. Hledá muž 50 let, nehubený, nekuřák.

MužDo sauny 45 let Ostrava

TOP  29.3.2019

Hledám kamarádku a společnici na wellness aktivity nebo pobyty. Těším se na příjemnou a sympatickou ženu nebo slečnu. Jsem čistotný, zdravý, komunikativní a netrpím žádnou závislostí. Vše platím já, nevyhledávám tímto sex a placený už vůbec ne. Profesionálky, nepište prosím! Jsem z Ostravy, VŠ, 45 let.

Hlada sa kamaradka do sauny v Hodonine .Ked tak pisni

Sympatický pár 44 a 43 hledá nové přátele také v páru.Věk nerozhoduje(důležité jsou vzájemné sympatie).Jsme mladšího vzhledu, společensky a sportovně založení se smyslem pro humor.Hledáme fajn nekonfliktní partnery na společné budoucí aktivity a přátelství.Rádi vyrazíme na výlet, kolo, zábavu i ples, do kina, divadla, za kulturou, sportem, cestováním, na hory i lyže, do sauny, na bowling, do společnosti, za přáteli a grilováním...Můžeme po dohodě podnikat vše vzájemně příjemné.Foto rád na oplátku zašlu.