Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledat geokešky : Pojďme ...

Neměl by někdo zájem o společné odlovení všech kešek v Ostravě - Porubě?

Někdo na pravidelné nebo občasné výlety za lovením kešek? :) začínám hledat kešky a se společností to půjde lépe a bude to větší zabava :)

Hledám někoho na občasné keškování. Ozvěte se :-)

Ahoj, hledám někoho na společné hledání skrýší v Praze a okolí. Hezký den. M.

Hledám někoho na společné odlovy. Praha, pak třeba i dál.

ŽenaHledat geokešky|43 let|Praha|top 12.6.2017

Hledám kamaráda ci kamarádku na společné odlovy kešek...Nemusí být jen z Prahy!!!

Ahojte, rad poznam nove lidi a mista pri geocachingu ve dvou a vice lidech. Drive jsem zil v Ceskem Tesine takze mam pokryte hlavne okolni vesnice, mestecka a Beskydy. Ostravu nemam ale treba vubec, vubec by mi nevadilo lovit tady. Uzemi vyhranene nemam, zalezi na domluve a moznostech. Pracuji na ranni odpoledni, i tak nebude problem se domluvit.

Hledám kamarádku, mladší než jsem já, na výlety za keskami, převážně Český ráj, ale rád jezdím i do jiných krajů a do ciziny. Jestli jsi začátečnice, pokročilá, nebo jsi to nikdy nezkusila, na tom nezáleží. Na smyslu pro dobrodružství ano :-)

Hledám kamaráda nebo kamarádku cca 35-45let, na odlovy geokešek na trase Břeclav - Hodonín a blízké okolí. Pes vítán, sama beru dva. Pokud budeš mít jiný nápad, kam vyrazit, sem s ním. :-)

Ahoj, býval jsem aktivní geocacher, ale pak jsem řešil jiné věci, tak jsem tomu moc nedával. Teď bych opět chtěl nějaký čas této skvělé zábavě věnovat. Ve dvou je to větší sranda. Přidáš se?