Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledat geokešky : Pojďme ...

ŽenaHledat geokešky|43 let|Praha|top 12.6.2017

Hledám kamaráda ci kamarádku na společné odlovy kešek...Nemusí být jen z Prahy!!!

Ráda bych poznala kamaráda (nejlépe tatínka s dětmi školního věku) na sobotní výletování - procházky, hrady, zámky, rozhledny, zajímavá místa, geocaching - prostě na aktivní trávení sobot. Časem bychom si mohli někdy vyjít i sami, třeba na nějaký koncert. V hudbě mám široký záběr, ale nejvíc ujíždím na té tvrdší - rock, punk, metal. Nebo si můžeme vyjet na motorkách. Nechci bořit vztahy ani pálit mosty. Chci prostě "jen" kamaráda....

Ráda bych poznala kamaráda (nejlépe tatínka s dětmi školního věku) na sobotní výletování - procházky, hrady, zámky, rozhledny, zajímavá místa, geocaching - prostě na aktivní trávení sobot. Časem bychom si mohli někdy vyjít i sami, třeba na nějaký koncert. V hudbě mám široký záběr, ale nejvíc ujíždím na té tvrdší - rock, punk, metal. Nebo si můžeme vyjet na motorkách... Nechci bořit vztahy ani pálit mosty. Chci prostě "jen" kamaráda....

Ahojte, rad poznam nove lidi a mista pri geocachingu ve dvou a vice lidech. Drive jsem zil v Ceskem Tesine takze mam pokryte hlavne okolni vesnice, mestecka a Beskydy. Ostravu nemam ale treba vubec, vubec by mi nevadilo lovit tady. Uzemi vyhranene nemam, zalezi na domluve a moznostech. Pracuji na ranni odpoledni, i tak nebude problem se domluvit.

Začínající "kačeři" (já + syn) hledají kamarádku nebo kamaráda s dětmi či bez dětí, ke společným túrám za poklady. Okolí Brna, Vyškova, Bučovicko.

Hledám kamarádku, mladší než jsem já, na výlety za keskami, převážně Český ráj, ale rád jezdím i do jiných krajů a do ciziny. Jestli jsi začátečnice, pokročilá, nebo jsi to nikdy nezkusila, na tom nezáleží. Na smyslu pro dobrodružství ano :-)

Hledám kamaráda nebo kamarádku cca 35-45let, na odlovy geokešek na trase Břeclav - Hodonín a blízké okolí. Pes vítán, sama beru dva. Pokud budeš mít jiný nápad, kam vyrazit, sem s ním. :-)

Ahoj, býval jsem aktivní geocacher, ale pak jsem řešil jiné věci, tak jsem tomu moc nedával. Teď bych opět chtěl nějaký čas této skvělé zábavě věnovat. Ve dvou je to větší sranda. Přidáš se?

Ahoj, hledám někoho na společné hledání skrýší v Praze a okolí. Hezký den. M.

Tato kategorie je nějak mrtvá to nikdo nekeškuje? "Hlášení" hledám parťačku na keškování a při sympatiích i pro život z BLÍZKÉHO okolí HK 35-42. Mohu nabídnout odlov T5 a na oplátku bych si nechal pomoct s D5 :-p "není podmínkou". Hlavní je dobrá nálada,nebát se chodit a jezdit na kole možná si vyzkoušet i tu T5. Odlov HLAVNĚ v PŘÍRODĚ městské keše nechávám na neurčito. V případě zájmu budu rád za odpověď a zbytek domluvíme ve vzkazech nebo emailech. DÍKEŠ za pozornost konec "hlašenííí". L.