Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Na koncert : Pojďme ...

Buďte pozdraveni. Našel by se tu společník/ice na 2. 11. 2020, na pražský koncert skupiny Faun?

MužNa koncert 54 let Tábor

TOP  25.6.2020

Která pohledná neobézní žena by šla na koncert skupiny Keks a nemá doprovod? Můžeme se domluvit spolu a třeba najdeme i další společné zájmy

Ahoj, jsem Aleš, 35 let, VŠ, VOŠ. Hledám inteligentní a hodnou ženu, pro kterou je mi ctí chodit na koncerty vážné hudby a moderní tvorby. Můžeme také navštěvovat divadelní představení, Galerie a muzea. Praha a okolí.

Rock fest Hořice na Šumavě, 25.7. Hledám rockerku na tenhle koncert, Vitacit, Krypton, Alkehol, Törr. Měla by jsi být štíhlá, nekonfliktní, tančící:) a příjemná...to skoro nabízím i já...děkuji.

Hledám milého inteligentního muže, který by mě vzal občas na výlet, kolo, do opery, do společnosti nebo jen na skleničku, kafe. Ostatní ukáže čas a vzájemné sympatie. NEhledám chvilkové rozptýlení ani nezávazný flirt, pouze s vyhlídkou na společný život a vytvoření rodiny. NEpište prosím ženatí ani zájemci o nezávazný sex ani ti, kteří chcete mít ještě děti. Jsem šťastná VŠ se šikovným synem(12), ale chybí mi sdílet s někým radost ze života. Jsme věřící, milujeme smích, hudbu, lyžování, vlaky, cestován

MužNa koncert 61 let Praha

TOP  23.5.2020

Ač dlohodobě zpívám ve sboru, ze všech mých talentů, ten nejdůležitější, hudební, nemám. Sakra. Velmi rád ale půjdu na koncert klasické hudby ve dvou.

Nechtěla by nějaká milá dívka (může být i dáma :o) ) na koncert Charlese Aznavoura, Mireille Mathieu, Julia Iglesiase, Albana Carrisi, Juan Diego Flóreze, Andrea Bocelliho, Frédérica Françoise, Daniela Guicharda, Nany Mouskouri, Barry Manilowa, Lance Ellingtona, Štefana Margity, Matta Monro, Roy Orbisona nebo Deana Martina...? Případně každý nápad je vítán... :o)Neměla by některá zájem zajet na Výravu na festival? Klidně se ozvi budu rád.

Ahoj, je tu nějaký fanoušek klasické hudby co by občas zašel na koncert Filharmonie HK? (preference Mozart, Vivaldi, Dvořák, Smetana)

Janáčková filharmonie - chtěl by jste jít někdo ve čtvrtek 19.3. na koncert na Janáčkovou filharmonii? Bude se hrát Grieg, Elgar a Saariaho.