Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Na koncert : Pojďme ...

Hledám pohodovou partačku na festival Colours of Ostrava, když to klapne i na delší přátelství nebo vztah..nejlépe do 35let, mě je 34let, jsem z Pardubic, nekuřák.Zajímám se o sport, hudbu, kulturu, životní prostředí

Ahoj, hledám pohodovou prima partačku na COLOURS OF OSTRAVA 17-20.7. se kterou budu sdílet spousty užasných zážitku na festáku a třeba tam najdem start ke společnému štěstí do života... Pěkný den přeje 41/176/86 svobodný, bezdětný, pohodář z Ostravy.

Ahoj, tady pohodový Ostravák hledající pohodovou prima partačku z Ostravy na festák COLOURS OF OSTRAVA 17.7-20.7. v Dolní oblasti Vítkovice. Pojdme společně si užít a sdílet skvělého festáku plný zážitku... :-) Nehledám jen na Colours, uvítám zažit toho spousty s fajn partačkou, se kterou si budu rozumět. Těší se 41 letý Tom z Ostravy.

Ahoj. Hledám parťačku, která by se mnou chodila na různé metalové/punkové koncerty, jezdila se mnou na festivaly Masters of Rock, Brutal Assault, Obscene Extreme Festival, Gothoom Festival, a podobně:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Brno
Muž | 44 let
Praha