Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ostatní : Pojďme ...

MužOstatní Praha

TOP  20.7.2019

Ahoj jmenuji se Daniel, jemy 40 let, mam sportovni postavu, moje zaliby jsou fitko plavani prochazky. Bydlim sam v bytě nedaleko Kladna ve Smečne. Hledam hezký vážný vztah z Prahy a okoli?

ŽenaOstatní 45 let Praha

TOP  20.7.2019

Vnímat se, souznět, courat městem, krajinou, životem i vesmírem :-) s chlápkem kolem padesátky, dospělými dětmi, nad 180cm, přímo z Prahy, po práci 17-00, občas kus víkendu, smsky, nadhled, rozhled, přehled. Nespěchám :-) a chci, co chci :)

ŽenaOstatní 47 let Praha

TOP  7.7.2019

Do letňáku, na skleničku, na vycházku, na inlajny, na muziku nebo třeba jen na kavu a pokec...zajdem?

on 48 + on 13 hledají pro spol. dovolenou kamarádku, nebo také táta+, či partička s dětmi, termín možno 15-28.7. Pohoda, kdekoliv, nenároční, víc třeba mailem.

MužOstatní 49 let Praha

TOP  29.6.2019

Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. V září jedeme na kola mezi vinice Podyjí 6.-8.9. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny !

Pojďme nebo pojeďme - na výlet, na túru, anebo také na muziku, nebo do divadla.... :-)

Hezký den, můžu Tě slyšet - tady je to , pokud chceš opravdu někoho normálního poznat skoro k ničemu / to jsi jistě poznala už i sama / , co tady píšeš měsíc si řekneš po tel. za minutu . Já jsem tady abych někoho poznal normálně = ŽIVĚ, - a Ty ? Chceš si tu jen psát , nebo někoho poznat = zavolat , domluvit se a vidět ? Není lepší zajít na pokec , kafčo , dobrou véču , prostě něco normálního , hezkého , a hlavně NE virtuálního - ale živého .. Nebo jakou máš představu jak někoho poznáš Ty ? Sim

MužOstatní Brno

TOP  25.4.2019

Tady není normální holka na seznámení

ŽenaOstatní 47 let Praha

TOP  20.4.2019

Ahoj, hledám kamarádku/parťačku na společné plánování výletů po ČR i dál, za kulturou, do přírody... nebo můžeme jenom tak zajít na kafe či na skleničku. Nápadů na volný čas mám spoustu, Tvoje jsou vítány :-)

Chtěl by někdo na nějakou akci? Kolo, sauna, pinčes, výlety, koupání, in line brusle, n a chalupu.....nebo cokoliv jiného?