Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Polsko

Jsem Polak, ovsem dokazu komunikovat cesky ?? Ma 3letou dceru. Zajima me groundhopping a bojova umeni.

MužVážně 44 let Polsko

TOP  6.7.2020

Jsem Polák, který se příští rok přestěhuje do České republiky (mělo to být právě teď ale virus...)Budu v Praze na jazykové škole 19-25.07. (Za normálních okolností jsem každý měsíc v Praze nebo Brně.)Hledám přítelkyně, která bude chtít strávit se mnou večery na procházky, atrakce, kolace, večeře a jine. A taky bude mít legrace z mé češtiny. Nabízím veselost a zajímavé rozhovory.

MužVážně 63 let Polsko

TOP  5.7.2020

Hledám děvče na nědeli, aby mně kamarádi záviděli, aby si nemysleli, že jsem samotář. Maš ráda jazz, přirodu a autoturistiku ozvi se. Jsem rozvedený, nepijicí nekuřak, bydlim v Polsku u hranic/ 80 km. od Ostravy / rad cestuju, český mluvim obstojně.

Let me get to know you, I am interested in relation with nice and open Czech girl. Maybe something serious can happen or we become friends. I m an engineer curious to new relations and people. I like Czech very much. I like basketball, traveling and house music.