Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamovací příběhy našich uživatelů

... a jak jsi se na našich stránkách seznamil(a) Ty?
Svůj příběh (a třeba i s fotografií) nám můžeš zaslat na email pribeh@tanger.cz. Poděl se se svými zkušenostmi. Pochlub se svým partnerem. Dodej odvahy a víry těm, kteří stále hledají.
Někdy to prostě nevydrží (22.3.2020)
Vaše seznamka udělala mnoho lidí šťastnými. Za to jí mnohé díky. Jen kolik se narodilo capartíků. Já jsem také před 6 lety objevil obrázek krásné-pro mě té NEJKRÁSNĚJŠÍ ženy. Bylo to poslední únorový den-28.2.2014. Její modré oči mě uhranuly. Dodnes jsou pro mě jen ty jediné. První 2 roky vztahu byly krásnéjako sen. Objetí, polibky, milování-opravdu jako v ráji. Na jaře 2016 se začaly zatahovat mráčky. Oslavila jubileum, už tehdy jsem vycítil změny v jejím chování. Snažil jsem se být stále tím kým jsem byl - milujícím partnerem. Snad jsem také udělal nějakou chybičku, ale její chování bylo čím dál chladnějším. Vztah je nejen o sexu, ale i o tom mít toho druhého rád, pomoci mu když potřebuje podporu. Jedinou intimností byl polibek na dobrou noc. Už jsem nic nedělal dobře, bolely mě různé narážky. Miloval jsem ji - STÁLE JI MILUJI - ale už toho bylo na mě moc. Když jsem tam k ní přijel, vycítil jsem jakoby jsem tam překážel. Při snaze si to vysvětlit jsem byl vždy okřiknut-pak výčitky, že jsem to nechtěl řešit. Pořád ji miluji, ale koncem srpna jsem odešel, už jsem to dříve zažil - být vlakem-který je na vedlejší koleji. Nedejte se tím odradit-i těch pár krásných chvil za to stojí-já už to štěstí mít nebudu-ale v mém srdci navždy její obraz, na rtech její polibek, na vlasech její pohlazení zůstane. Nikdy Moji Cácorku nepřestanu milovat.
Boban


Poděkování (21.11.2019)
Dobrý den,
Jsem rád že, jsem mohl použít vašich služeb, díky vám jsem jsem se seznámil s tou nejbáječněší ženou.
Moc vám děkuji.
Vláďa


Ne vždy to vyjde... (3.11.2019)
Milá seznamko,
2015 jsem se seznámila s člověkem, se kterým jsem chtěla prožít zbytek života. Prožili jsme spolu necelých pět let vztahu. Po necelim roce začal být divný a opět trávil většinu času na seznamkach (prý údajně že si povídá) nakonec vyšlo najevo, že oblbuje ženy stejně jako mě.( Hlavně ty co mají svoje bydlení) Zjistil prý, že si nemá semnou co říct,zacalo mu vadit moje práce, že je psychicky na dně, nechtěl semnou travit volný čas, dovolenou a a přitom pořád sám někam odcházel? Zjistila jsem, že je i na seznamce stejného pohlaví a docela si to tam uzival, a mě zůstaly jen oči pro pláč, ale nejvíce je mě líto ostatních žen. Neříkám, že jsou všichni stejní, ale chci se o tom podělit. No nevím, jestli to tady mám v budoucnu zkusit znovu a jestli jo, tak už budu opatrná.
FJ


Svatba a mimčo k tomu (4.9.2019)
Dobrý den,
jmenuji se Aneta a ráda bych se s vámi podělila o svou lovestory. :-)
V roce 2017 jsem se na vaší seznamce zaregistrovala a po nějáké chvíli jsem se tu seznámila se skvělým chlapem. Hned na prvním rande (které mimochodem proběhlo u ledové kávy v Mcdonaldu :-D) mě okouzlil svým sarkastickým humorem a uvolněným chováním. Po pár dalších schůzkách mi prozradil kde bydlí a ejhle - zjistili jsme, že jsem celé dlouhé 4 roky chodila na střední školu přímo okolo jeho domu a nikdy jsme se nepotkali. Asi osud. Pak mě pozval na oslavu narozenin svého kamaráda, kde jsme si také řekli, že to spolu zkusíme. Utekly 3 měsíce a začali jsme spolu žít. Vše skvěle klapalo a 1.1.2019 se stalo, že Vojta při ohňostroji poklekl a požádal mě o ruku. ANO - zněla má odpověď, protože jsem si už nějákou dobu byla jistá že právě on je chlap, po jehož boku chci strávit zbytek života. :-) Tak začalo plánování svatby s termínem 3.8.2019. Nicméně dne 16.2.2019 přišlo další velké překvapení v podobě pozitivního těhotenského testu. :-) Oba jsme z toho byli nadšení, ale svatbu jsme již rušit nechtěli. A tak jsme se dne 3.8.2019 vzali a v říjnu přivítáme na svět našeho prvního potomka. :-)
Rádi bychom vám tedy touto cestou s manželem poděkovali za to, že jsme se díky vaší internetové seznamce našli :-) Třeba bude náš příběh inspirací i pro ostatní, co pravou lásku teprve hledají :-)
P.S.: Kam myslíte, že jsme jeli druhý den po svatbě na odpočinkovou kávu - ano, do McDonaldu :-D
Aneta


Stačil necelý týden (20.8.2019)
Děkuji Vašim stránkám. Neuběhl ani celý týden a seznámila jsem se s mužem, se kterým si od samého začátku rozumíme. Věřím, že díky Vám bude na světě o dva štastné lidi víc. Děkuji za Vaše služby.
Lia


Kamarád (7.8.2019)
Jste velice dobrá seznámka, díky Vám jsem nalezl kamaráda. Děkuji.
Roman


Věk netřeba řešit (7.6.2019)
Milá Seznamko.
Dlouho jsem váhal využít Vaše služby. Jsem letitý senior, 81 let. Po úmrtí mých dvou milovaných žen, manželky po 40ti letech a první lásky z dětství po 4 letech jsem se do vztahu nehrnul. Příležitostné návštěvnice mne nenaplňovaly. Samotnému v rodinném domku se zahradou je chlapovi smutno. Na radu dobré kamarádky jsem zkusil u Vás. Chvíli to trvalo /asi měsíc-nechci to rozvádět/ a pak se na můj profil ozvala. Nevím, kdo mi ji seslal, snad moje nebohé ženy, ale je to žena mých snů. Po dvou setkáních jsme se do sebe bláznivě zamilovali. Věk vůbec neřešíme a je nám spolu neskonale dobře. Oba se bojíme, abychom něco nepokazili.
Chci Vám tímto poděkovat za to, že jste a umožňujete být lidem šťastni, bez ohledu na věk...
Váš zamilovaný Olda


Poděkování (18.2.2019)
Dobrý den,
ráda bych seznamce velmi poděkovala, protože díky Vám jsem našla úžasného partnera.
Srdečně zdravím a přeji vše dobré.
Věra


Právě chystáme svatbu a založení rodiny (20.9.2018)
Dobrý den, před 3,5 lety jsem se na Vaší seznamce seznámila s mým nynějším snoubencem, právě chystáme svatbu a založení rodiny. Páry, které se seznámily skrze svého kamaráda, či při nějaké události, dovolené a podobně, mají vznik svého vztahu s touto osobou či místem spjaty. Vznik našeho vztahu je spjatý právě s Vaší seznamkou Seznamka.cz.
Jsme Vám vděční, kde jinde bychom se my dva poznali. Jelikož se jedná o virtuální místo seznámení, chtěla bych zjistit, kdo stojí za oponou, kdo je ta reálná osoba/osoby, kteří seznamku založili nebo stojí za jejím vývojem? Můžete mi prosím alespoň prozradit jméno zakladatele a napsat stručný příběh, kde a jak začal? Moc by nás to potěšilo. Rádi bychom o Vaší seznamce hovořili na naší svatbě. Udělali bychom Vám takové menší promo.
Srdečně zdraví
Šárka V.


K 1. Máji (1.5.2018)
Dobrý den,
již delší dobu si s manželem říkáme, že Vám musíme napsat a zároveň poděkovat a tak využijeme dnešní první Májový den.
Před 2 lety jsme se s manželem seznámili na Vaší seznamce a po roce od seznámení jsme si řekli na radnici "ano". Píšeme Vám, aby jste věděli, že Vaše práce (seznamka) má svůj význam i v dnešní době a lze takto poznat životního partnera. Kdyby nebylo Vaší seznamky, nejspíš bychom se nikdy nepotkali.
Moc Vám děkujeme za naše osudové seznámení a přejeme Vám v pracovním i osobním životě spoustu úspěchů a na seznamce spoustu dalších šťastných párů.
Hezký den Vám přejí
Míša a Tomáš


Napodruhé, ale přece! (20.3.2018)
Dobrý den,
od května 2016 do prosince 2017 jsem byl Vaším zákazníkem. Podal jsem si několik inzerátů na seznámení a na haldu dalších inzerátů jsem odpověděl. Díky Vašim stránkám, které ve srovnání s jinými považuji za velmi seriózní a cenově dostupné, jsem se seznámil s dvěma ženami, které mi změnily život.
První známost bohužel nevyšla, protože se k dané ženě vrátil bývalý manžel a naše známost se rozpadla. Nicméně s druhou ženou žijeme společně již 4 měsíce a nedovedu si představit život bez ní. Dlouho jsem takový ideál hledal a vycházíme spolu lépe než v prvním manželství. Ve svých 60-ti letech jsem si nedovedl představit, že hned od prvního dne přejdeme k intenzívním setkáním, která přešla ve společné bydlení. Oba jsme vděčni za naše setkání, kdy slova jen těžko vyjádří to, co jsme oba získali. Máme jeden druhého, depky a pocity samoty jsou pryč a nemůžeme se dočkat, kdy budeme zase po práci spolu.
Děkuji Vám
Alois


Zkuste Rande.cz! Funguje! (20.3.2018)
Dobrý den,chtěla bych poděkovat Vaší seznamce Rande.cz. Díky seznamce jsem poznala úžasného chlapa. Takže všem doporučuji, nevzdávejte to. Opravdu to funguje!
S pozdravem
Jana


Poděkování (16.4.2017)
Zdravím.
Chtěl bych Vaší seznamce poděkovat, našel jsem díky ní ženu svého života :)
S pozdravem
Martin


Máme malé ranďátko! (2.2.2017)
Dobrý den, díky Vašemu portálu jsme se s přítelkyní poznali a žijeme spolu, v neděli se nám narodil chlapeček. Moc děkujeme a budte tu pro další lidi ještě dlouho.
S pozdravem
Vašek a Lenka


Funguje to a ještě úplně zadarmo! (31.1.2017)
Zdravím celý kolektiv portálu Rande.cz Velice Vám chci poděkovat za seznámení se skvělou ženou, kterou jsem tak dlouho hledal. Inzerát jsem si podal jen tak ze zvědavosti. Nepočítal jsem, že si mě tu někdo najde. Nevěřím v podobných internetových seznamkách. Vždy se tam zobrazují počítačem vymyšlené lidé a zde tomu je naopak. Hlavně je to zadarmo oproti ostatním. Ještě jednou díky a určitě Vás budu všude chválit a doporučovat.
S pozdravem
Milan


I téměř sousedé se mohou seznamit u nás (12.1.2017)
Dobrý den, vzhledem k tomu, že jsem si u vás našla partnera a nyní se seznamujeme, vřele děkuji za tuto stránku. Jsem moc spokojená, že sám podařilo se seznámit přes vás, přestože bydlíme kousek od sebe.
S pozdravem
Laďka


Trvalo to, ale nakonec to vyšlo (1.1.2017)
Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za seznamku, kam jsem pravidelně (i když s přestávkama) chodila od nějakých 17ti let. Poslední tři roky už seznamku nepotřebuju.
Tenkrát, když jsem tady hledala chlapa naposledy, jsem si s jedním takovým začala psat. Ze psaní se vyklubalo první rande, z prvního rande zamilovanost a začátek vztahu. Po nějkém roce jsme si koupili domeček a teď, třetím rokem našeho vztahu, řešíme kde se budeme brát. Nikdy by mě nenapadlo, že se seznámení přez seznamku může vyvinout do dlouhodobějšího vztahu, natož že povede k zásnubám a dál.
Chtěla bych Vám poděkovat, že jste mi prostřednictvím této seznamky umožnili najít chlapa (snad) na celý život. Je mi 25 let a jsem tam, kde jsem se před těma asi 3mi lety opravdu neviděla.
S pozdravem
Katka


I slovenské Spolu.sk funguje! (1.11.2016)
Dobry den!
V lete som zaregistrovala na Vasu stránku, partnera som hladala. Aj Moj Drahy takisto sa zaregistroval. Predtym, ako sme sa rozhodli, ze sa stretneme, uz mesiace sme vypisovali druhému, aby sme mohli trosku poznat. Konecne nám podarilo stretnút, a odvtedy sme obaja stastny. Nasli sme v druhom toho cloveka, koho sme hladali uz tak dlho. Práve preto je dolezité, aby sme nase stastie podakovali Vám, a Vasej tymu. Prajeme este vela úspechy, a vsetko dobré co je dolezité, aby ste boli spokojny.
S pozdravom
Terka a Tono


Jsem moc šťastná (13.10.2016)
Dobrý den. Děkuji Vám za to, že existujete. Prostřednictvím Vaší seznamky jsem seznámila se svým nynějším partnerem a jsem moc šťastná.
S pozdravem
Jitka


Klape nám to! (5.10.2016)
Díky seznamky Rande jsme se poznali. Je to více než rok. Klape nám to a jsem ráda, že jsem neodmítla jeho pozvání. Je to úžasný člověk. Přeji ostatním lidem, aby poznali své druhé já pomoci seznamky Rande.
S pozdravem
Aquarius1 a SEZA1010


Vyšlo to! (15.8.2016)
Našla jsem si díky vám životního partnera, jsme šťastně svoji a máme miminko:) Díky za službu. Mějte se krásně.
Ivana


Čekání se vyplatilo (4.8.2016)
Moc Vám děkuji, opravdu jsem tu někoho našel. Trvalo to devět měsíců, ale čekání se vyplatilo. Dělejte to, co děláte, i nadále.
Honza


Ne vždy to vyjde... (30.7.2016)
Milá seznamko, 14.9.2014 jsem se seznámila s člověkem, se kterým jsem chtěla prožít zbytek života. Prožili jsme spolu necelé dva roky v nádherném vztahu. Poslední půlrok ale začal být divný a před třemi týdny mi zdělil, že se chce rozejít. Zjistil, že o ženě se kterou chce strávit zbytek života má jinou představu a já ji nesplňují, dokonce byl u kartářky, aby se o rozchodu poradil. Neřekl mi konkrétní důvod, jen to, že jeho rodina, hlavně dospělí syni nezkousli moji maličkost. Přitom týden před rozchodem jsme mluvili o koupi domku. Zjistila jsem, že si na seznamce našel nový objev a mě zůstaly jen oči pro pláč. Tak nevím, jestli to tady mám v budoucnu zkusit znovu a pokusit štěstí.
Jana


Láska na první pohled ve vyšším věku (18.7.2016)
Dobrý den milá seznamko Rande, moc děkuji za Váš systém, který mi seslal štěstí v podobě úžasné ženy, která mě oslovila na základě mého srdcervoucího inzerátu.
Měl jsem hodně nabídek, všechny jsem odmítal, až pak svým citem jsem poznal, že by to mohla být ta pravá, a skutečně je.
Jsme spolu jen cca měsíc a něco, ale jsem velmi rád a šťastný za tuto ženu, která oplývá krásou, citovým bohatstvím, emocemi a je velmi milá. Vzájemně jsme se do sebe zamilovali, a je nám i ve vyšším věku (65 a více) velmi nádherně, užíváme důchodu a štěstí z každého prožité dnu.
Děkuji
Zdenda


Láska na první pohled (4.7.2016)
Milá seznamko, moc Vám děkuji za poslání nynějšího přítele. Byla to oboustranná láska na první pohled. Ještě jednou moc děkuji.
S pozdravem
Růžena


...mám již téměř 2 roky zcela úžasný vztah... (11.4.2016)
Krásný večer přeji.
Chtěla bych vám zpětně opravdu moc poděkovat. Díky vám mám již téměř 2 roky zcela úžasný vztah, který mě neskutečně naplňuje štěstím. Našla jsem zde (nebo spíš si mě zde našel on) perfektního kluka s kterým mám opravdu hodně společného a s kterým se skvěle doplňujeme. Nikdy bych nečekala, že i mě jednou čeká pohádkový vztah. A za to jsem vděčná právě této vaší stránce. Děkuju!
S pozdravem
Kačka


I přes jiné kontinenty... (16.12.2015)
V roce 2012 jsem hledala nějaké rande a pobavení. Reagoval na mě jeden chlap, ne úplně můj typ a navíc byl v tu chvíli na jiném kontinentu. Ale reagoval i na můj pozdější inzerát. 9.8.2012 Jsme měli první rande, v létě 2013 jsme na jiný kontinent letěli spolu a pak si to ještě párkrát zopakovali, nyní spolu máme byt, psa a přemýšlíme nad miminkem.
Takže ano i na seznamce se dá seznámit.
B.


Poděkování... (17.10.2015)
Dobrý den, na Seznamka.cz jsme se v prosinci 2009 seznámili a letos v srpnu se vzali. Byli jsme si souzeni.
Eva a Jan


Naděje je vždy... (5.10.2015)
Chci moc poděkovat stránce RANDE-za to že existuje. Když jsem se do ní jako uživatel také zaregistroval - tak jsem moc nevěřil, že se něco změní v mém životě. A ejhle - stal se zázrak :-).
Při jednom tzv. brouzdání po profilech mě zaujal krásný pohled z jedné fotografie. Byla to krásná tvář krásné ženy. To bylo 28. února 2O14. Z počátku to bylo takové jemné oťukávání - psali jsme si o Svých rodinách-pak o Sobě. Brzy po našem seznámení měla narozeniny - 26.března - popřál jsem jí a už jsme OBA věděli, že si budeme rozumět. Na přelomu března a dubna jsme si dohodli Naši první schůzku - vzal jsem Jí něco sladkého a kytici růží-to jsem nevěděl, že růže miluje. Z mého města to do Šumperka není tak daleko. Když jsem k ní přijel - stála na balkonku. Jako princezna v pohádce. Otevřela dveře bytu a stála tam -ONA-žena mého života. Asi jsme si hned padli do oka-moc slov mezi polibky nepadlo. A jak rychle ten čas utíkal-ani jsme si nevšimli, že půlnoc je již dávno pryč. Doprovodila mě dolů k autu a už jsme Oba věděli, že jsme tady jeden pro druhého. Další týden jsme se jeli podívat na Její chatičku a už jsem tam zůstal na víkend. Brzy mě seznámila se Svým synem, snachou a vnučkou ANITKOU. V červenci jsme jeli na naši první dovolenou-do Žďárského kraje-byla to ta nejkrásnější dovolená v mém životě. Vánoční svátky jsem strávil u ní-i Silvestr a Nový rok-byly to ty nejkrásnější vánoční svátky V MÉM ŽIVOTĚ. Když pak měla v březnu zase narozeniny-tak jsem dostal ten největší dárek -co jsem mohl. Její vnučka ANITKA mi řekla dědečku-až mi vytryskly slzičky-v tu chvíli jsem byl ten nejšťastnější člověk pod sluncem. Tak nám to krásně v tom našem vztahu vychází. Sice mi nyní trošku marodí, ale já ji nikdy neopustím-JE TO MOJE NEJDRAŽŠÍ DÁJENKA. Je nám spolu krásně i bez papíru-(svatby). Už se nechce vázat-já kdyby chtěla-byl bych ten nej-nej-nejšťastnější muž-jaký kdy žil. VELIKÁNSKÉ DÍKY STRÁNCE RANDE-už jste udělali tolik lidí šťastnými-ještě jednou MOC DÍKY.
BOBEŠ


Tak přece jen... (19.9.2015)
Přejeme krásný zářijový večer, právě jsme dogrilovali po celém dnu balení a máme se hezky. Protože zítra nás čeká stěhování do společného bytu. Poprvé jsme si napsali 13. února 2013 tady na Rande.cz. První setkání proběhlo přesně o týden později v Praze u koně. Trvalo to 5 rande a při hraní kulečníku na Albertově už nám bylo jasné, že to nebude jen kratkodobá známost. Od té doby jsme toho spolu hodně prožili včetně půlročního odloučení. A doufáme, že teď, když se chystáme k dalšímu velkému kroku, nás čeká skvělá společná budoucnost. Přejeme také ostatním, kteří tady hledají svou polovičku, ať se jim zadaří stejně, jako nám. Ale nečekejte, že to bude jednoduchý. ;)
Barča a Honzík


I pres velkou vzdalenost... (24.8.2015)
Děkujeme za možnost seznámení pomocí vaší inzerce. I přes velkou vzdálenost, která nás dělila, jsme díky vám našli jeden druhého. Věríme, že je to láska na celý život.
Peter K. a Nada H. dnes již také K.


Naše České Seznamky jsou bezva! (3.6.2015)
Díky Admíci. Vyšlo nám to a poznali jsme se tady ! Na ryze České Seznamce ! Zveřejnit to můžete, ať lidi ví,že Naše České Seznamky jsou bezva a stačí k tomu mobilní telefon. Po prázdninách se stěhujeme k sobě. Děkujeme moc.
Jirka a Míla


Svatba nadohled (21.5.2015)
Díky vaší seznamce jsem našla hodného muže. Bydlíme spolu a plánujeme do konce roku svatbu. Proto touto cestou vám chceme oba dva poděkovat a přejeme ostatním, ať to nevzdávají i když to chvilku trvá, než se najde ten pravý.
Jana a František


Kamarádky na dopisování (26.3.2015)
Našly jsme se navzájem, jsme dvě kamarádky, které se seznámily právě na Vaší seznamce, píšeme si každý den, necítíme se samy a mě je moc dobře díky Vám! Snad to půjde i nadále tak dobře, jako nyní, děkuji.
Jana


Jde o i bez PC, stačí "dotykáč" (18.2.2015)
Milý Admíku a kolegové, díky Vám a Vaší Seznamce Bobina65 a já Sam51 jsme mohli smazat své inzeráty.
Přeji této seznamce, ať je zde hodně párů, kteří díky Vám tady najdou cestu k sobě. Velmi Vám oba děkujeme.
PC sice nemám, jen obyčejný dotykáč, ale i tak jsme se díky Vám našli. Mockrát děkujeme.
Bobina65 a Sam51


jeden obyčejně neobyčejný příběh (9.2.2015)
Rádi bychom Vám povyprávěli jeden obyčejně neobyčejný příběh, na jehož začátku stála Seznamka.cz...

Já jsem se na těchto stránkách v posledních letech pohybovala často. V momentě, kdy se mi rozpadl pětiletý vztah (zhruba před rokem), nastala doba, kdy se mi tyto inzeráty hodily. Bohužel, zkušenosti po takto sjednaných schůzkách mě dovedly do rozhodnutí, že se musím odhlásit a začít hledat jinde. Přesně ten den jsem naposledy procházela inzeráty, abych se utvrdila v tom, že není o co stát. A Murphyho zákon zajistil, že jsem si všimla ještě jednoho zajímavého mladíka. Kromě toho, že bydlí se svým křečkem :-D, napsal taky, že hledá čistou, možná i ztřeštěnou duši, která má v hlavě jasno. V tom (a v mnohém dalším) jsem se našla a rozhodla se odepsat. Odpověděl až za dlouhé 4 dny...

...Já jsem po špatných zkušenostech z předchozích vztahů hledal a stále nenacházel. Jako poslední možnost jsem zvolil internet a vložil svůj inzerát na seznamku. To, že mi celé 4 dny nikdo ani nenapsal, bylo pro mé sebevědomí až příliš :-D Rozhodl jsem se inzerát odstranit. V ten moment jsem si ale všiml, že odpovědi na můj inzerát jsou v dolní části stránky a já jsem je celé 4 dny přehlížel. Ze všech odpovědí jsem vyselektoval jen tu jednu, tu pravou :-) .......

...První schůzku jsem si s ním domluvila o několik málo dní později. Měli jsme se setkat v centru města. Náhoda nám nahrála a potkali jsme se už v tramvaji. To mi ještě nedocházelo, že bydlíme pár bloků od sebe. Už po první schůzce mi bylo jasné, že jsem potkala velmi výjimečného mladého muže.....

...Nejen, že jsme se potkali už v tramvaji, ale ona nastoupila stejnými dveřmi, kterými já a já jsem seděl přímo u ní, když si označovala jízdenku:-)...

...Za pouhých 20 dní jsem zjistila, že se pro mě tento mladík stal nepostradatelnou součástí života. Později jsem těchto dvacet dní sepsala do malé kroniky...

...Včera jsme oslavili náš první rok a máme za sebou už společnou dovolenou, pořídili jsme si společné zvířátko...

...naučili jsme se plno kulinářských dobrot a poznali mnoho skvělých restaurací...

...poznali jsme vzájemně naše profesní i osobní životy...

...naučili jsme se spolu bydlet a plánovat si společnou cestu životem...

Děkujeme Vám za to, že jste nám pomohli najít svého životního partnera. Přejeme hodně štěstí i ostatním párům a radíme: Nevzdávejte se! :-)
Imrich a Gefes


A přece lze najít jehlu v kupce sena :-) (29.1.2015)
Nikdy jsem moc nevěřila na to, že se na sezmamce dá najít "ten pravý". V mém okolí je jediný pár, kterému to vyšlo (to bylo ale ještě přes "papírový" inzerát, internet tehdy ještě moc nefrčel). Jinak mí přátelé mají ze seznamek převážně zkušenost, že 90% odpovědí rovnou pryč, ze zbylých občas nějaké to rande, kde se většinou ukáže, že info z profilu i zpráv realitě moc neodpovídá, nebo vázne osobní komunikace a v tom nejlepším případě flirt, sex nebo pár schůzek a zase nic...
Rozváděla jsem se, děti u babičky a já seděla u počítače a brouzdala po netu a narazila jsem na inzerát s fotkou kluka s tak uhrančivým pohledem, že mi to nedalo a rozhodla jsem se poprvé v životě odpovědět na inzerát. Zaregistrovala jsem se s tím, že až si s klukem z fotky vyměníme kontakty, zase se smažu.. Než jsem napsala odpověď na inzerát, začaly chodit zprávy.... Klučina se týden vůbec nepřihlásil a tak jsem čas vyplňovala průzkumem ;-). Rande po dalším asi týdnu proběhlo, ale nic z toho nebylo... No, nesmazala jsem se :-) Následující cca 3,5 měsíce jsem si vytrvale psala se spoustou lidí, absolvovala několik schůzek a už jsem to pomalu vzdávala s tím, že ani moje zkušenost se od zážitků mých přátel lišit nebude....
Všimla jsem si, že mi na profilu byl jeden sympaťák, zkoukla jsem profil a zjistila, že je tu teprve dva dny. Tak jsem mu napsala a přivítala ho na seznamce :-) Po pár dnech jsme dali kávu (a já věděla, že to je ten, kterého jsem tu hledala)... V životě jsem se tolik nenasmála jako ty první dva týdny naší komunikace. V práci byli na mrtvici z mých mnohdy nezvladatelných výbuchů smíchu :-D A stará se o mou dobrou náladu i skoro po roce. Navíc je to člověk s tou nejúžasnější duší, jakou někdo může mít. A především díky němu dokážu (i po pekle, kterým jsem si v uplynulých letech prošla) věřit, že může být zase líp. Jeho duševní síla dává sílu mně a já mu i touto cestou chci poděkovat za světlo, které do mého života přinesl...
Zuzzzka


Naděje je vždy... (1.9.2014)
Díky stránce Rande - si jedno srdce druhé nande.
Život jsem měl veselý i plný zklamání - to potom úsměvy zahání.
Životem jsem šel dlouho sám - já 52 letý pán.
Dříve jsem si myslel - že štěstí mě mine
nyní jsem už štastný - vše je krásné jiné.
Bohuš


Děkuji Seznamko (30.4.2014)
Hezký den,
Také se chceme podělit o zkušenosti ze seznámení zde na vašich stránkách.
Rozvedená ženská s dítětem, která hledá fajn chlapa pro život... Těch moc není a nakonec se i já konečně dočkala.
Bylo to asi mé šesté rande, které vyšlo. Píšu sem i proto, aby se ženy nevzdávaly naděje, protože i moje hledání bylo na delší dobu... jděte do toho!
Mám přítele, na kterého se můžu spolehnout ve všech ohledech, skvěle si rozumí i s mou dcerou a protože se milujeme, tuto sobotu se bereme, co víc si přát.
Markéta


Oplatilo sa vydržať (31.3.2014)
Aspoň takouto formou by som sa vam chcel podakovať za to, že som si tu našiel po dlhych rokoch priatelku, s ktorou žijem už takmer dva roky spolu šťastne a bez problemov.
Ta dlha doba stala za to. Oplatilo sa byť trpezlivy. To odporučam aj ostatným, ktorí na vašej stranke hladaju svojho životného partnera.
Prajem Vam vela uspechov vo vašej praci. Je naozaj užiťočná. To my opustení a osamelí vieme najlepšie. Velke plus je aj to,že to robite pre ludi bezplatne. Držím Vam palce, aby ste takych spokojnych ludi, ako som ja mali čo najviac.
S pozdravom
Jožo


Nevěřila jsem. (9.12.2013)
Dobrý den. Chtěla bych vám moc poděkovat,že jsem tady mohla najít svou lásku. Nevěřila jsem na seznámení přes internet a nebo jiné stránky. Ale už tomu věřím. Moc vám děkuji.
Ivana


I slovenská verze Rande funguje! (24.11.2013)
Tato stranka ( Spolu.sk ) je skvelo vymyslena a skvelo aj funguje. Chodila som na nu asi mesiac, nasla som si priatela, ktory mi pomohol (virtualne ) najst posledne miesto odpocinku mojho byvaleho spoluziaka, suseda a priatela a co je hlavne nasla som si tu aj lasku. Je to na neuverenie, ale je to tak. Zda sa, ze si rozumieme a pokusime sa spolu zit. Ja yramka(65), on gurua (70 ).
Vrela vdaka ! Nech sa Vam - i nam, dobre dari.
yramka(65) a gurua (70 )


A pak že to nefunguje :-) (12.10.2013)
Dobrý den, seznámil jsem se s přítelkyní přes Váš web. Je to cca 5,5 roku. Nyní spolu máme druhé dvouměsíční mimčo a do roka se budeme brát. A pak že to nefunguje :-)
hezký den
Zdeněk


10. výrocí seznámení (23.5.2013)
Dobrý den. Pokud si dobře vzpomínám - koncem května 2003 jsme se zde na Rande.cz seznámili s mojí (nyní již 9 let) manželkou. Nyní máme velkou skvělou rodinu. A to všechno prakticky díky Vám. A to naše seznamení zde má tedy letos kulaté výročí - 10 let. Bohužel už nevíme přesně své nicky - myslím, že já jsem tam měl Frankenstein a moje žena Jude.
Každopádně děkujeme za jeden příběh s krásným šťastným koncem ... děkujeme Vám.
Radek a Jitka


...a další svatba... (23.11.2012)
Vážené Rande.cz, chtěli bychom Vám poděkovat. V únoru 2004 jsme se s mojí ženou seznámili Vaším prostřednictvím. Oba jsme byli rozvedení. V roce 2011 jsme se po sedmileté známosti vzali. Jsme spolu šťastní a spokojení.
Pěkný víkend
Jirka ze Středočeského kraje, 54 let


...zacalo to na chatu... (31.8.2012)
... a skoncilo to svatbou dne 28.7.2012...

Děkujeme Rande.cz
Z+V


...osud to píše trochu jinak (8.6.2012)
Dobrý den,
je to dost let, co jsem se na tomto portálu seznámil se ženou, se kterou jsme si hodně rozuměli. Dopadlo to tak, že jsme začali spolu žít. Vypadalo to, že je to na doživotí. Bohužel, osud to píše trochu jinak. Zemřela ... Dost dlouho jsem to nemohl rozdýchat. V každém případě děkuji těmto stránkám, že nám umožnily seznámení a krásných 10 let života.
Jirka


Nikdy se nevzdat a hledat - VYPLATÍ SE TO (18.5.2012)
Dobrý den,
také jsem se rozhodla Vám napsat a poděkovat Vaší seznamce.
Dlouhodobě jsem se snažila najít si k sobě partnera a nedařilo se mě. Téměř vždy jsem si z možných partnerů udělala dobrého kamaráda. A tehdy jsem se rozhodla to zkusit na seznamce.
Nejprve jsem tomu nevěřila. Zkoušela jsem, zkoušela, ale pořád to nevycházelo. Chodila jsem na jednu schůzku za druhou - už mě to odrazovalo a nebavilo (preferovala jsem osobní setkání - psaní je velice zavádějící a neukáže Vám způsob komunikace - mimiku). Jednou jsem nevyhovovala protějšku já, někdy zase on mě.
Až jednou přibližně po 20 schůzkách mě 1. května 2011 odpověděl Honza. Přibližně po třech mailech jsem si domluvili schůzku. Byl pozorný, milý, dokonce při doprovodu na autobuse jsem dostala malé Rafaelo (doopravdy to potěšilo). Tak jsme si dali další schůzku, ale bohužel na třetí schůzce se rozhodl mě nechat (Hlavní důvod byla moje víra a rozhodnutí, že moje budoucí děti musí být pokřtěné).
A tak jsem to zkusila znovu.. Setkala jsem se s dalším klukem, opět se jmenoval Honza, ale zde jsem si byla jistá i on, že to nepůjde, a tak jsem mu dala kontakt na moji velice dobrou kamarádku, která také hledala přítele. (Chodí spolu už rok a letos mají svatbu).
Pořád jsem ale měla prvního Honzu v hlavě a na icq jsem ho uviděla on-line, tak jsem mu napsala. Slovo dalo slovo a potkali jsem se v parku. Pak podruhé jsme se potkali v kavárně a potřetí již bylo jasné, že spolu začneme chodit. Přibližně po třech měsících jsem spolu začali bydlet.
Letos je to rok, co jsem spolu a v říjnu 2012 máme svatbu a plánujeme brzké založení rodiny.
Tímto Vám chci poděkovat a zároveň popřát všem nezadaným hodně štěstí a vytrvalosti při hledání. VYPLATÍ SE TO!!!!!!!
Děkuji
Marcela (31) Brno


Skončilo to svatbou (22.2.2012)
Dobrý den, dnes je to 3 roky, co jsme se zde s manželem seznámili. Díky Vaší seznamce jsme našli své druhé já a po roce a půl to i stvrdili sňatkem. Děkujeme za tento skvělý server, který nám změnil život k lepšímu.
Hezký den Michaela


Láska kvete v každém věku, i na Rande (21.2.2012)
Dobrý večer.
Chtěla bych dodat naději těm, kteří nevěří, že ještě potkají lásku...
Já rozvedená, osamělá jsem poslechla kamarádky a dala jsem si inzerát na RANDE i jinde. Stejně, co večer dělat? Tak jsem každý večer odpovídala, hledala, bavila se po internetu, znáte to vy všichni.
Seznámili jsme se v září, dlouho jsme si povídali, pak se on neozýval, později mi řekl, že mě vyřadil... po měsíci se ozval odněkud z dovolené, protože pršelo, on se nudil a já jsem byla jediná na příjmu. Povídali jsme si každý večer, já se zamilovala... Pak jsem se potkali a to jsem měla šok, řekla jsem si - to nepůjde, dokud mě nevzal za ruku.
Teď je to rok a půl, 3 měsíce bydlíme spolu, cestujeme a je mi znovu 18... Přátelé, je nám 60 a 64 let a doufám, že už spolu dožijeme.
Děkuji této seznamce, konečně žiji.
Ahoj Jana a Pavel


Když je to podle Rande na 100%, tak to tak také je :-) (16.2.2012)
Ahoj. Chtěla bych dodat odvahy a naděje všem co to tady myslí vážně.
Byla jsem 35 let vdaná, když můj manžel odešel. Děti mi radily psychologa, abych prý zbytek života už jenom negruntovala... Na psychologa jsem se neobrátila, ale s pomocí nevěsty jsem si dala inzerát na seznamku Rande. K mému překvapení mi byl vybrán partner, ke kterému se podle "Rande" 100% vzájemně hodíme. Jinak jsme o sobě vůbec nevěděli, až po „výběru seznamky na 100%“.
Proběhla začáteční rozpačitá korespondence a následně první rande naživo a fakt to bylo od prvního okamžiku na 100%. První měsíc jsme si jenom psali a po měsíci jsme se začali scházet. Po devíti měsících byla svatba. Vánoce jsme už trávili spolu. Vyvdala jsem velkou rodinu a těším se z každého dne.
Moc vás všechny zdravíme, děkujeme a držíme palce dalším 100% typům na toho pravého-pravou.
Ahoj Dáša a Petr


Bude to rok, co jsme spolu (2.2.2012)
Dobrý den. Chtěla bych poděkovat téhle seznamce, díky které jsem potkala svoje štěstí.
Potkala jsem se zde se svým přítelem, v únoru jsme si začali psat, 26.února jsme se viděli poprvé a po pár proranděných víkendech jsme se dali dohromady. Ted v březnu to bude rok co jsme spolu a stále záříme štěstím. Zažili jsme toho spolu hodně, nejen naše poprvé...
Děkuji moc zato, že jste mi vnesli užasné štěstí a novou naději do života, že i ne zrovna hezká holka může být štastná.
Tigrissek 16


I Katka uvěřila... ;-) (26.1.2012)
Já jsem si nikdy nemyslela že bych mohla najít asi zřejmě tu pravou lásku zrovna na nějaké seznamce, ale stalo se to a ani nevím jak... :D
Prostě jsem ho tam viděla, napsala mu a on mi odepsal :D
Pak jsme se seznámili blíže a já měla takový pocit, že tenhle bude určitě ten pravý a vypadá to že asi je :D:D
Takže už nikdy nebudu říkat, že se nemůže přes seznamku najít ta pravá láska :D:D:D
Katka


Štěstí čeká na každýho... (19.12.2011)
Dobrý den,
díky vaší seznamce jsem potkala svého přítele. Myslela jsem si že, nikoho nenajdu, ale povedlo se a já našla mojí lásku a to díky vám. Děkuji za to, že dáváte tuto příležitost lidem, který nemohou najít partnera. Ale štěstí čeká na každýho, děkuji za nás oba.
ZIMAN


A máme další svatbu... (22.11.2011)
Dobrý den.
S potěšením Vám děkujeme za příležitost k seznámení na Vašich stránkách. S mou ženou Pavlínkou jsme se seznámili počátkem roku na Seznamce. S radostí Vám taky oznamujeme, že 29.10.2011 v Kladně jsme uzavželi sňatek. Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně zdaru jak v soukromém, tak pracovním životě. Budeme Vás všem doporučovat a chválit.
S pozdravem
novomanželé M.


Nevzdala jsem to a našla toho pravého (19.11.2011)
Dobrý den, chtěla bych se také podělit o své zážitky ze zdejší seznamky.
Byla jsem již nějakou dobu rozvedená a zde jsem chtěla najít muže, který by mě chtěl zase mít rád. Nacházela jsem zde muže co chtěli jen velmi nezávazný vztah a nebo byli ženatí - podotýkám, že jsem hledala mezi vrstevníky.
Pak mě jen tak oslovil muž o 11 let mladší - řekla jsem si, no budiž, můžeme si psát. Nečekala jsem, že by z toho bylo něco víc.
Po 14 dnech psaní mě pozval na první chůzku a já šla - proč ne?? Ráda si s lidmi povídám a tak jsem to přijala. Naše setkání bylo moc fajn a přeskočila jiskřička. Pak jsme po pár dnech měli další schůzku a ejhle - on se nám z toho nevinného psaní vyklubal vztah. Po 3,5 letech mě tehdy už můj přítel požádal, zda bych si ho nevzala a já řekla ANO. Letos v lednu jsme měli svatbu.
Jsem ráda, že jsem zde potkala muže - i když mnohem mladšího, ale velmi hodného a něžného.
Laďka


Stačilo i Rande na mobilu (wap.rande.cz) (8.11.2011)
Zdravím Rande. Vůči Vám jsem si na Rande našel lásku. Sice je až z Teplic v Čechách, a já z moravy. Ale i zato DĚKUJI RANDE!
Marda


Nestracajte nadej (6.11.2011)
Mam priatela uz 4. rok. Zoznamili sme sa cez tento portal. Je to pre mna ten najlepsi clovek, ktoreho by som v realnom zivote asi tazko stretla...
Predchadzalo viac ako rocne hladanie. Omyly. Sklamania... Podarilo sa to, az ked som si, po sklamaniach, prestala "normovat" akehosi pana praveho a stavila som uz len na priatelstvo a spolocne zaujmy. Nebola som ochotna nechat sa ukecavat nejakymi zoznamovacimi virtuozmi hladajucimi rychly uspech (aby si nejako pozdvihli svoje ubohe ego). Slusny chlap pochopi, ze zena ma pravo sa dlhsim kamaratenim presvedcit o skutocnom zivote muza, jeho hodnotach, kym ho prijme ako partnera.
Pandora8


Nemoc vše překazila (18.8.2011)
Vážená Seznamko
Přicházím k vám s neobvyklým dotazem. V kvetnu 2009 jsem odepisovala na inzerát, uvedený na vašich stránkach. Dopadlo to happyendem, i kdyz nakonec tragicky. Můj přítel v červenci podlehl rakovině. Prožili jsme spolu skoro 2 neopakovatelné roky a plánovali společnou budoucnost. Ted je všechno jinak. A já se chystám tento můj životní přiběh sepsat. Bylo to tak mimořádné a krásné, že bych to nechtěla hned tak zapomenout. O co mi jde? Já bohužel nemám ten 1. osudový inzerát, kterým všechno začalo. Bylo by možno ho ve vašich archívech najít? Má pro mě osudový význam.
Ivana


Další svatba díky Seznamce (7.6.2011)
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za provozování těchto webových stránek. Díky nim jsem se s partnerem před 4,5 roky seznámila a 1.7.2011 si vyměníme prstýnky :-).
Lenka


Osud nám bohužel nepřál (26.3.2011)
Vážení, chtěla bych se s Vámi podělit o svůj, bohužel v současné době trochu smutný osud.
Musím začít od začátku. V roce 2002 v listopadu mi zemřel ve věku 50,5 let manžel, se kterým jsem žila 22,5 roků. Sice posledních 5 let pracoval poměrně daleko od domova, jezdil 1x týdně, případně 1x za 14dnů domů, ale měla jsem někoho, kdo byl v případě nutnosti třeba jen na telefonu. V době úmrtí již syn studoval na vysoké škole a bydlel na kolejích a také jezdil domů 1x za týden. Jediné štěstí bylo, že velice blízko bydlela má máma, u které jsem trávila poměrně dost času. Dalo by se říci, ze vlastně tím, že manžel zemrěl, se skoro nic nezměnilo. Opak je pravdou. Najednou jsem si připadala hrozně sama. Tak jesm v začátkem léta 2003 našla tuto stránku a začala si různě dopisovat s muži, přibližně podobných potřeb.
Musím podotknout, že nejsem zádná fotomodelka. Prot se mi také stalo, že kdyř jsem se dostavila na schůzku, dotyčný se ke mě ani nepřihlásil a už přestal komunikovat. Potom v září 2003 se stalo, že jsem si začala psát s jedním mužem, (myslím že měl přetdívku medvěd - budu mu tak říkat, ale tím si nejsem již jistá), se ktrým jsem si rozuměla, e-mailem jsme si poslali potom i své fofografie. No na pohled byl obyčejný chlap. Samozřejmě, že v té době nebyl jediný, s kým jsem komunikovala a musím se přiznat, ze třemi jsem měla schůzku a se dvěmi i intimní styk..
Několikrát jsem sama naznačila, jestli bychom se mohli vidět, ale medvěd odmítal. Ale protože naše korespondence byla velice příjemná a milá, pokračovali jsme v ní přes Rande. I stalo se, že v lednu 2004 mi maminka umřela a já zůstala úplně sama a nešťastná. A tak následně na to mi medvěd napsal, jestli bych za ním nepřijela do Brna na jednu akci, které se chtěl zůčastnit. Tak se stalo, že mne syn dovezl do Brna, před dům, kde tehdy bydlel, vysadil mne a odjel na svou akci. Aniž jsem si to tehdy uvědomila, bylo to 14.2 tedy na Valentýna.
Naše první setkání bylo šokem pro nás oba. Když mi přicházel otevřít branku, podjely mu na pžímrazku nohy a on se mi sasunul k nohám. A bylo co měl 185 cm a cca 130 kg. Při tom se ještě bohuřel udeřil hlavou o schodek, který tam byl. Padl totiž na zadel a záda. V první moment jsem bohužel nemohla udržet smích. Když se zvedl, my se pozdravili poliblem, tak řekl, že je potřeba se životem prochechtat. Prostě to tak zajistřilo, jak jsem nikdy nazžila a láska byla tady a maslím oboustraná. A nyní vše zkrátím, po půl roce jsme se dohodli, že si začnu hledat práci v Brně a že se za ním přestěhuji, poněvadě on by odpovídající zaměstnání, jaké měl v Brně by v okolí mého bydliště nenašel. Tak se podařilo, a já od dubna 2005 mohla nastoupit do nového zaměstnání v Brně. Tak jsme začali řešit splečné bydlení. To se po úsilí podařilo a v šervnu jsme se stěhovali do svého domečku, což bylo vždy medvědovým sne, ho mít. Začali jsme s rekonstrukcí a on mě zčal pomalu přemlouvat, jestli si ho neveznu. Ze začátku jsem několikrát odmítla. I stalo se že v říjnu 2007 se ženil již náš společný kamarád a tehdy po příchodu domů mne požádal, jestli si ho v den jeho 60 tých narozenin nevzala. Tehdy jsem řekla ano. A tak začaly přípravy, i když den D byl aý v září 2008.
\ Tak se stalo, že obřead se konal venku v parku, bylo nádherně, potom jsem odjeli na oběd s nejbližšími příbuznými a několika přítěli (28 lidí) a na večer jsme příjmali gratulanty jek ke svatbě, tak k 60 tým narozeniná. doma na zahrádce a vystřídalo se cca 100 lidí a až do rána. Poslední host odcházel na tramvaj v 8:30. Bylo to překrásné. Ale bohužel všeho do času.
V listopadu v převečer státního svátku manžel zkolaboval a i záchanka, která přijela během 5 minut mu již nepomohla. Jednalo se o náhlé selhání srdce, bez známek infarktu. V současné době jsem se znovu, ale pod jiným jmínem sem na Rande přihlásila a pokouším se najít spřízněnou duši, ale zatím se mi to nedaří. Předchozí vztah byl nádherný a intenzivní, a myslela jsem, že jsem se s tím již vyrovnala, ale dopisuji toto již se slzami v očích. Chtela jsem Vám poděkovat, že zprostřekujete seznámení, jediné čeho lituji, že to bylo tak krátké.
Kdyby jste tu nebyli, nepoznala a neptkala bych svou životní lásku. Děkuji. Budu doufat, že ještě potkám někoho, s kým mi bude dobře. Vždyť je mi teprve 56 let.a život přece nekončí.
Mějte se pěkně.
Vaše STOZA


Seznamka nebo Rande? (12.3.2011)
Dobrý den, ráda bych přidala svůj příběh seznamení...
Na stránkách Seznamka.cz jsem sem tam vždy brouzdala, ale jen co se týče kamarádů, dopisování a tak. Hledat seznámeni, z toho jsem měla obavy.
Jednoho dne jsem ale našla zprávu od muže (dle jeho vysvětleni si me nasel na Rande.cz :-) ) a začali jsme si psát.
Po nějaké době psaní jsme se potkali a poznali osobně. A i přes to, že je mezi námi vzdálenost 100 Km a věkový rozdíl také nemalý, tak nám to sedi a jsme oba moc spokojeni a štastni. Chtěli bychom spolu žít a trávit zbytek života pospolu, užívat si sportu, který oba dva máme rádi a být prostě SPOLU :-)
Svého přítele mám moc ráda a budu moc štastná, pokud nám vztah vydrži napořád!!!!
Veverka (Veronika)


rok spolu (11.3.2011)
Na vaší seznamce jsme se s přítelem seznámili. Žijeme spolu už jeden rok a nebýt vaší seznamky, tak jsme se nepoznali. Děkujeme vám.
Marie


po x letech zamilovaná (26.2.2011)
Dobrý den, minulý rok v létě jsem se seznámila přes inzerát s přítelem. Tedy spíše on si našel mne.
Je mi 39 let a jemu 52. I přes věkový rozdíl, který paradoxně vadí spíše jemu, si velmi rozmíme. Je neuvěřitelně pozorný a vnímavý. Dá se s ním mluvit naprosto otevřeně a o všem. Naslouchá. A v sexu, milé dámy, je naprostá jednička. Dokážeme být spolu v pelíšku i několik hodin. Nikdy jsem nic tak krásného nezažila.
Ze začátku jsem se s ním ani nechtěla vidět a odmítala ho. Jsem menšího vzrůstu a on hezky vysoký-sportovec a nedovedla jsem si nic představit a ani nechtěla. Ale nějak mne nakonec přemluvil a po dopisování a přemlouvání jsme se potkali.
A od té doby je to naprosto úžasné. Je něžný a přesto z něj vyzařuje přirozená autorita a respekt. Bere život s nadhledem a dokáže si ze sebe udělat legraci. Nenudím se s ním ani minutu. Je velmi vynalézavý a hravý. A velmi zaměstnaný, ale čas si na sebe vždy najdeme. Velmi ho miluji. Má již dva vztahy za sebou a tak nikam nespěcháme. I já jsem po předešlém vztahu, kdy mě manžel občas bil, opatrná. Snad vše dobře dopadne a vydrží nám to co nejdéle.
Tímto moc děkuji a chci všem ženám, dívkám a paním říci, aby se zbytečně nebály i vztahů s větším věkovým rozdílem. Na tom opravdu nezáleží. Záleží jen na tom, jak si porozumíte. Mě dal tento báječný chlap za půl roku známosti více radosti a podnětů než manžel pro mě věkově přijatelnější za celých 15 let. Jsem nádherně zamilovaná po x letech. Dokonce zase píši básničky a naprosto si to užívám. Všem přeji to samé. Hlavně nic dopředu neodsuzujte :) Až nyní si zpětně představuji o co vše bych sebe i jeho zbytečně připravila....ještě, že to osud nedopustil.
Děkuji


zvláštní... (25.11.2010)
Vím o sobě, že jsem trošku víc zvláštní člověk. V žádném případě nejsem typická ženská. Takže jsem vždy měla problémy najít si chlapa, který by mi sedl. Už jsem ani nedoufala, ale zadala jsem si inzerát na stránkách Rande.cz. A ozvalo se mi (i když jsem si v profilu nevymýšlela) pár chlapů.
Se dvěma jsem se sešla. První tedy nic moc přes e-mail jsme si rozuměli, ale při osobním kontaktu vůbec. S druhým jsem si dopisovala déle a rozuměli jsme si. Brzy jsme si vyměnili i telefon a povídali si i přes messengera. Několikrát jsme se chtěli setkat, ale nevyšlo to.
Až 1.5. ráno jsme se domluvili, že se ten den setkáme na zámku v Dobříši. První dojem no hrůza, vypadal ještě trošku opile (později jsem se dozvěděla, že hodně slavil čarodějnice - což u nich na vesnici se prostě musí) měl na sobě červenou mikinu plnou bílých psích chlupů. No děs, přece nebudu chodit s alkoholikem. Nicméně jsme si došli na oběd a pak na vycházku po okolí a měli jsme si pořád co říkat. No tak dobře no, dám mu ještě jednu šanci. Třeba to alkoholik není.
Pak jsme spolu trávili všechny volné chvíle i když jsme byly od sebe vzdálení 80 km. A už za dva měsíce jsem se k němu nastěhovala. Bylo to neuvěřitelné hodili jsme se k sobě dokonale a oba jsme to cítili. Nakonec jsme se po roce a půl zasnoubili a po půl roce začali uvažovat o miminku (už jsme se dohodli, že jsme na to dostatečně staří já 34 on 40 :-) .) Brzo se to podařilo, přítel byl nadšený. Dohodli jsme se tedy, že se po roce od zasnoubení vezmeme. Svatbu jsme udělali jen ve čtyřech, protože manžel už nějakou dobu stonal. V červenci se narodil ten nejkrásnější klučina pod sluncem. Manžel měl obrovskou radost. Byl v tu dobu nejšťastnější na světě. Za dva měsíce po narození syna manžel zemřel...
Ale stále je vlastně s námi. Syn je celý tatínek, jako by mu z oka vypadl a bude chytrý po něm už teď je to na něm vidět. Vlastně jen díky vašim stránkám jsme mohli být alespoň tři a půl roku nejšťastnější na světě. A za to chci se synem poděkovat.
Petra


Jak mi nešla matematika... (29.9.2010)
Před 4 lety a něco jsem obnovila svůj inzerát na Rande.cz, kde jsem mimo jiné psala, že nastupuju na vysokou školu a že bych potřebovala doučit matematiku - nikdy mi moc nešla :-) Netrvalo dlouho a ozval se milý kluk, že by mě tu matematiku doučil :-) Slovo dalo slovo, začli jsme si psát a nebylo to vždycky jen o matematice - ale i o našich zájmech apod.
Nakonec jsme se domluvili na schůzce 29.9.2006 u čajovny v Ostravě. Šla jsem na to rande s tím, že si popovídáme, domluvíme se na matematiku a po hodině pojedu domů - prostě budou z nás kamarádi.
Jenže pak se objevil... :-) Vyrazil mi dech - moc pěkný kluk a má první myšlenka byla - škoda, že to nevyjde :-( Nicméně jsem na sobě nedala nic znát, přivítala se s ním, šli jsme do čajovny a strávili povídáním necelých 5 hodin - bylo by to déle, ale poslední autobus jsem musela stihnout.
Ten den samozřejmě padla první pusa, sice byla taková hodně nesmělá, ale další už byla lepší... :-) Trávili jsme spolu každý den, což pro mě byla příjemná změna oproti minulým vztahům, po nějaké době jsem ho představila našim, po čase se přistěhoval a můžete hádat, co následovalo potom - žádost o ruku a pak 7.6.2008 nádherná svatba, po které následovala ještě nádhernější svatební noc ;-)
Dnes slavíme 4leté výročí a jsme šťastní, i když nemáme a zatím nemůžeme mít děti... Ale pevně věříme, že příroda to zařídí. Zatím dáváme svoji lásku maličké králince Bobince.
Když jsem napsala svou první myšlenku, jak jsem ho uviděla, tak napíšu i jeho, která mě hodně překvapila - tak tohle nebude jen kamarádství :-)
A chcete vědět, jak to dopadlo s tím doučováním matematiky? :-) Bylo jen jednou :-) Vysokou školu jsem nedokončila, ale nebylo to jen kvůli matematice.
Broučku, jestli si tohle přečteš, moc Tě miluju a nikdy nezapomenu na naše první rande a přeju nám, ať těch výročích máme spolu co nejvíce :-*
Tvoje šťastná Markétka


Chatovali jsme.... (14.7.2010)
Asi před asi 12 lety jsem na chatu potkal manželku a nyní slavíme 10 let manželsví.
Děkuji :)


Svatba (19.4.2010)
Dobrý den,
25. března roku 2005 jsme měli první schůzku se Zuzkou, kterou jsem poznal právě prostřednictvím serveru Seznamka.cz. Od té doby už uběhla spousta času, ale osud tomu chtěl a 10.4. 2010 jsme měli svatbu.
Josef a Zuzka


Další svatba (19.4.2010)
Dobrý den, našli jsme se přes vás a v sobotu se bereme.
elafonisi


Plánujeme svatbu (15.4.2010)
Díky Vám jsem si našla perfektního chlapa a je to už rok. Jsme štastní, rozumíme si a plánujem svatbu.
lenka65


Stačí i pouhý půlrok... (20.1.2010)
Dobrý den, chci Vám z celého srdce poděkovat. Na Vaši seznamce jsem potkal svoji největší životní lásku.
Stalo se tak asi po necelém půl roce registrace. Nyní jsem už smazaný, ale opravdu moc děkuju. Jste nejlepší seznamka u nás! Jsem zamilovaný jak nikdy před tím a to jsem byl dvakrát ženatý. Moje přezdívka byla "amater".
Přeju hezké dny a moc díky, držím pěsti Vám i dalším osamělým.
amater


Poděkování (10.12.2009)
Mile Rande,
přicházíme pozdě, ale přece... V listopadu v roce 2006 jsme se na Vašem serveru našli. Trvalo sice delší dobu, nez jsme se potkali, neboť nás dělil oceán, ale nakonec se podařilo. Děkujeme za možnost se dát dohromady a všem přejeme podobný osud. Naše láska přetrvala i na dálku, dnes spolu již delší dobu žijeme a malujeme si budoucnost, jak jinak, než už jen společnou.
Dogstar a PetkaPo


Stačí mít mobil (wap.seznamka.cz) (8.12.2009)
Díky vasí seznamce jsem našel, koho jsem tak dlouho hledal. Děkuji
majitel mobilu :-)


Kamarádi z Rande (4.12.2009)
Ahoj, chci vám poděkovat. Jsem tady chvilku, ale moc jsem nedoufala, že se dá na Rande najít obyčejné kamarádství.
Nedávno mi jeden človíček řekl: "Nejlepší lidi najdeš tam, kde bys je nehledala."
Mám tady pár kamarádů, je jich sice jako šafránu, ale každý začátek je těžký. Takže díky,že jste. :)
Irena


... (9.11.2009)
Ano vím, že funguje a zaplat bůh za to, že jste tu, fakt díky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
účastnice


Děkuji (9.11.2009)
Dobrý den,
před pěti lety jsem si hledala na vašem serveru Rande.cz jen kamaráda na kafe a do kina. Nakonec jsem ho našla, po třech letech jsme se vzali a teď už máme skoro půlročního syna. Ještě jednou vám moc děkuji, že jste a držím moc palce.
Martina


Jde to i z mobilní verze (wap.rande.cz) (28.9.2009)
Chci Vám jen poděkovat. Možná jsem se seznámil se slečnou. Vypadá to na vážný vztah. Díky
Petr B.


Poděkování za budoucího manžela (31.8.2009)
Milé Rande,
chtěla bych vám moc poděkovat za tuto skvělou seznamku. Hledala jsem lásku, dala jsem si inzerát v prosinci 2005, v lednu 2006 začala naše láska a v září 2010 se bereme. Rozhodně bych doporučila každému, kdo chce potkat tu svou polovičku na celý život a nemá moc času se seznamovat, ať zkusí Rande.cz stejně jako já :-)
Jana z Brna


Poděkování stránkám Seznamka.cz (15.6.2009)
Vážení, jen jsme vám chtěli poděkovat, protože u Vás to před 4 lety začalo... A dobře (svatbou) to dopadlo :-)
Linda a Martin


Mockrát ti Rande děkuji (1.5.2009)
Můj příběh je poněkud jiný než ty ostatní. Přes Rande.cz jsem se seznámila s jedním skvělým klukem. Prožili jsme nádherné chvíle hlavně romantické. Byli bychom spolu dál, ale bohužel jsem dostala pracovní nabídku několik km od bydliště daleko. Pracovní nabídka se nedala bohužel odmítnout. Bohužel jsem se s ním rozešla. A tímto bych mu chtěla strašně moc za vše poděkovat. A taky bych mu chtěla říct něco, co jsem nestihla a to je to, že jsem se do něho zamilovala ...Radime MILUJI TĚ...
Katka z Havířova


Funguje to i ze zahraničí (26.3.2009)
Dobry den, radi by sme sa Vam podakovali za uspesne zoznamenie sa prostrednictvom Vasho servra, ktore po niekolkych rokoch vyvrcholi buduci tyzden svadbou. Je to naozaj skvela moznost spoznat novych ludi, najma v dnesnej uponahlanej dobe, ktoru vdacne doporucejeme dalsim nasim slobodnym kamaratom a znamym.
Zdravím a díky.
simona a martin


Seznamka na mobilu (wap.seznamka.cz) (26.2.2009)
Ahoj. Díky Vaší Seznamce jsem si sehnala toho nejúzasnějšího kluka na světě, tak jsem chtěla poděkovat a popřát Vám hodně štěstí v propagaci Seznamky.
Zdravím a díky.


Rok vdaná (20.2.2009)
Dobrý den, tímto bych Vám chtěla poděkovat. Díky Rande.cz jsem již téměř rok šťastně vdaná paní.
Romana


Jste nejlepší! (10.2.2009)
Ahojky! Jen jsem Vám chtěl moc poděkovat. Našel jsem tu svou lásku a je skvěla a Vy jste nejlepší! Díky moc, vřele Vás všude doporučím.
Petr F.


Přes celou republiku (7.2.2009)
Seznamil jsem se tady po rozvodu s krásnou ženou, která je mi životní oporou již víc jak 4 roky. Bydlime spolu a vše nám klape i když jsme původně byli každý z jiného koutu republiky (vyřešit se dá vše, když se chce).
Mnohokrát diky za takové kvalitní služby.
Jaroslav


Po dlouhé době přicházím s díkem (20.1.2009)
Zdravím Vás, po velmi dlouhé době přicházím s díkem. Dík je za to, že jsme se díky potkání na Vašem serveru seznámili s mojí přítelkyní, jsme spolu už pět měsíců a máme se moc hezky.
Ceemel (Seznamka.cz) a EeeeeEeeEeee (Rande.cz)


Milé Rande!! (8.1.2009)
Před víc jak rokem jsem se zaregistrovala a čekala, jestli se mi někdo ozve. Jako svobodná maminka už jsem nechtěla být sama a moje dcera potřebovala tátu. No a ON se ozval.
Už to bude skoro rok (20. 1. 2008) co jsem tady poznala jednoho úžasného tvorečka. Dali jsme si rande a začali jsme spolu chodit. Asi po 3 měsících jsme spolu začali bydlet....
No a 20. 12. 2008 jsme měli svatbu a v dubnu se nám narodí syn.
Získala jsem skvělého přítele a manžela a moje dcera úžasného tátu. Takže touto cestou bych Ti chtěla poděkovat za to, že jsi a popřát všem ostatním co jsou zde zaregistrovaní hodně štěstí a ať to hned nevzdávají, když nenajdou poprvé. Ať je víc takových jako jsme my dva. DĚKUJI
Helča z Olomouce


Ahoj administrátore (2.11.2008)
Musím říct, že jsem prošel mnoho seznamek, ať takových nebo makových, ale pouze jedna mi dodává opravdovou náplň a to je právě Rande. Rande.cz je opravdu super a je tady spoustu krásných a milých dam a lidiček, které je nutno poznat. I když jsem zde nenašel ještě žádnou lásku i tak se otevřeně přiznávám, že přátel je tady dost a ti jsou v životě kolikrát důležitější než cokoliv jiného.
Mockrát děkuji za tuto seznamku a přeji mnoho zdaru do budoucna a ať nám to dlouho a dlouho vše vydrží!
S úctou a oddaností Váš věrný klient
Dave08


Dobrý den. (23.8.2008)
Ke konci ledna jsem si prostřednictvím vašich stránek podal inzerát v rubrice vážná seznámení. Po pár dnech jsem se seznámil se slečnou, kterou si budu za pár týdnů brát, protože vím jistě, že je ta pravá.
Chtěl bych vám tímto poděkovat za to, že díky vám mohu něco takového krásného uskutečnit a vlastně po celou dobu prožívat.
Vojtěch


I Rande se může mýlit (21.8.2008)
Chtěl bych moc poděkovat Rande. Našel jsem zde ženu, se kterou jsme se do sebe moc zamilovali a jsme si blízcí.
Sice se Rande pletlo v procentech, které nám vypočítalo na 17%, ale jak píšete, že i Rande se může pléct, v tomto případě se pletlo, ale to vůbec nevadí. Důležité je, že jsme se na Rande našli a proto Vám moc děkuji mým jménem i jménem mé přítelkyně.
Přejeme Vám mnoho štěstí a hlavně hodně spokojených a štastných párů jako jsme my.
MNOHOKRÁT DĚKUJEM.


Dobrý den (3.8.2008)
Chtěli bychom oznámit, že díky vašemu serveru jsme se před 3 a půl roky seznámili a letos v červnu také šťastně vzali. Díky za vaše stránky a stejné štěstí přejeme i dalším hledajícím.
Blanka a Petr


Seznamka.cz (9.7.2008)
Děkujeme serveru Seznamka.cz, že nám v roce 2005 umožnila seznámení a dala tak vzniknout kvalitnímu vztahu, následnému manželskému svazku a v podstatě je příčinou narození našeho syna Martínka (9. 12. 2007).
Mockrát děkujeme!!! ;)


Dobrý den. (21.4.2008)
Chtěl bych vám touto cestou poděkovat. Na vaší seznamce jsem před třemi roky poznal báječnou ženu a 6.6.2008 vstupujeme do svazku manželského.


Dobrý den (7.1.2008)
Dneska mě napadlo, že jsem Vašemu serveru ještě nepoděkovala - za svůj současný život!
V r. 2003 jsem se zde seznámila s mým nynějším manželem a máme krásnou holčičku, které zítra budou 2 roky. Takže - díky za to, že jste a dáváte lidem šance!
Veronika


Už jsem ani nedoufal (25.1.2008)
Srdečně zdravím celý tým Rande.cz, chtěl bych moc poděkovat za možnost seznámit se zde s mojí novou přítelkyní. Už jsem ani nedoufal, že mě něco tak krásného potká. Ještě jednou děkuji a přeji všem uživatelům Rande, aby se podařilo to co mě.
S pozdravem
Láďa


Seznamka (12.1.2008)
Poslušně hlásím, že jsme se díky Vaší seznamce seznámili s manželem před 10-ti lety - tj. v r.1998 a v roce přesně před 8 lety se nám narodila hezká a milá holčička. V lednu nás čeká další, ale klučičí přírůstek :o))) Vzhledem k našemu seznámení se seznámili mezi sebou můj bratr a manželova sestra (naši dva mladší sourozenci :o)) .. a mají spolu také 3 letou holčičku.
Tím, že fungujete jste hodně ovlivnili náš osud ....a díky Vám jsme velká šťastná rodina ;o)))
Moc děkujeme... a přejeme hezký a veselý sváteční závěr roku !!!!
Srdečný pozdrav
Lenka


Dobrý den! (5.1.2008)
Jmenuji se Ilča a v roce 2005 jsem si dala svůj profil na Seznamka.cz se záměrem najít si kamaráda, přítele, popřípadě vážný vztah, i když musím přiznat, že jsem to brala opravdu s nadhledem a spíše se bavila. Ale potom mi poradila kamarádka, že jestli opravdu stojím o seznámení, ať se přihlásím na Rande.cz.
Zkusila jsem to. Byla jsem zde cca 14dní a po 14dnech jsem přidala pro větší šanci i fotku a ozvalo se mi plno zajímavých a příjemných přátel. Mezi nimi i můj manžel Tom a taťka našeho 1.5 ročního Peťulky!
Seznámili jsme se v březnu 2006 na Rande, 2 dny jsme si psali, 3.den jsme se toužili vidět a já se do 14 dnů stěhovala :o)
JE TO TEN NEJLEPŠÍ CHLAP NA SVĚTE a tímto Vám patří NÁŠ VELKÝ DÍK
Kašpárci :o)


Ahojky (13.12.2007)
Chtěla bych vám poděkovat, že jsem se diky těmto strankám seznámila s fajn klukem. Už jsme spolu přes rok!
Monika


Ahojky (1.12.2007)
Jsem rada, že Rande existuje, protože jsem si zde našla kupu přátel. Díííííííky Vám!!!!


Dobré časné ráno (30.8.2007)
Chtěla bych poděkovat, za to ,že skrz Váš server Rande.cz, jsem zde poznala spoustu kamarádu a príma lidiček. Pokoušela jsem se zeptat jedné osoby , kdo se skrývá pod majitelem toho serveru. Neuspěla jsem , ale nejsem z toho smutná a nebudu po tom pátrat dál. Budu spokojená, když zde najdu to, za čím sem přišla...A to přejí ostatním.
S pozdravem


Svatba (28.8.2007)
Dobrý den, před dvěma lety jsme se díky vám seznámili. V sobotu 1.9. budeme mít svatbu. Děkujeme za spolupráci. S pozdavem KlukZPlakatu a Káčátko001.
Jiří & Kateřina


Poděkování (21.8.2007)
Na vašich stránkách jsem si pod přezdívkou bluespirit vytvořil účet. I když to trvalo relativně dlouho, nakonec se mi přece jenom ozvala jedna prima ženská, kterou jsem si přesně před měsícem vzal. Tímto vám děkuji za to, že díky vám jsem teď velmi šťastný mužský :-).


To nejlepší, co mě mohlo potkat (3.6.2007)
Dobrý den, už je to dva roky, co jsem tu nebyla, a musím říci, hodně se tu to změnilo. Nejsem tu pro to, abych znova využila vašich služeb. Jednou stačilo. Chci poděkovat, že tato stránka funguje a fungovala, jelikož jsem prostřednictvím Rande.cz našla svůj protějšek a dnes můžu zkonstatovat, že to bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat. Ve dvou je ten život vždy krásnější a bohatší. Přeji hodně spokojených a hlavně šťastných uživatelů.
Hanka


Svatební zvony (24.3.2006)
Já byla dívkou dne, on amatérský fotograf, co hledal modelku...slovo dalo slovo a my se setkaly v Praze před Krčskou nemocnicí...nikdy na ten den nezapomenu, mel na sobě černé jeansy a zelenou mikynu a já měla uchylné ponožky s kytičkama, což jsem si uvědomila az pred objektivem..:)...ten den bylo pošmourno a my jsme sli nejdřív na kafe...vím že zrovna dávali v televizi jeden z posledních dílů Ošklivky Betty...on se na me usmál, zapálil si a já ztratila hlavu...tehdy mi bylo 16 let...odolával dlouho, rekl že holky bude pouze fotit a nic víc...dva roky na to, me na den mích 18-tých narozenin, v den kdy planeta lásky zakrývala slunce, požádal o ruku...a dnes pod srdcem nosím důkaz naší velké lásky...a víte kdy se má narodit? 23.7.06...na den přesně rok poté, co jsme naší lásku zpečetili vzájemným manželským slibem...
Přejeme všem mnoho štěstí v hledání toho pravého protějšku
A+J F.


Životní láska (20.3.2006) foto
Začalo to náhodným kliknutím na Rande. Chvíli jsme si psali,pak mě on pozval na večeři. Ten večer kdy jsme se měli setkat na smluveném místě tam stál a já ho přešla a hned prozvonila. Hovor vzal a já pronesla památeční větu "Musels to zvedat, vzalo mi to 7,50,-Kč." Bylo s ním moc hezky, z počátku jen jako s kamarádem,ale postupně si mě získával svým humorem,gesty,hvězdami v očích a jenom tím,že byl. Bláznivě jsme se do sebe zamilovali a nebrali žádné rady známých.Vídali se téměř denně,já ve volnu jezdila s ním po celé republice,on chodil za mnou do práce,pak procházka,vínko.Naše první společná celá noc byla nádherná, stejně jako milování v autě, koulování jen v trikách,usmívající se lesáci,a šišky v lese ,kde jsme zapadli a museli nás vyprostit hasiči.Pak já odjela jsme do lázní a on jezdil za mnou a strávili spolu nejkrásnější víkend.Krásné milování,nádherné procházky,výlet do Lednice, sedmikrásky na louce, polibky, mistrovství světa v hokeji, kde naši vybojovali zlatou medaili a slib,že mi zařídí seskok padákem, který bych chtěla vyzkoušet. Návrat, prázdniny, léto, Telč, Losiny, Luhačovice, a naše láska pokračovala a sílila. Nejhorší odloučení byla dovolená,kdy jsme museli každý se svou rodinou a 10 dní se neviděli.O to krásnější bylo setkání. Naše nejhezčí minidovolená v září,kde jsme 3 dny a noci patřili jeden druhému, milovali se, procházeli,navštívili kostely i hrad. Pomalu končilo léto, jeho žena se o nás dověděla a my pomalu začali plánovat společnou budoucnost.Já odjela do nemocnice kam moje láska za mnou denně chodila a řešili jsme mé i jeho problémy co doma,co s dětmi a na "naší lavičce" plánovali krásný společný život.Pořád mám tu lavičku vyfocenou na mobilu a koukám na ni. Nastaly zkraty na obou stranách,několikrát jsme se rozešli,ale vydrželi to tak 2 hodiny,pak si napsali,zavolali a hovory byly několikahodinové,moc jsme se milovali a nemohli bez sebe být.Po návratu domů jsme se vídali a rozcházeli a scházeli. Jednu noc jsme se rozhodli, že budeme spolu napořád. Doma jsme to oznámila manželovi, nesl to těžce,nastaly nátlaky,vyhrožování, sms a trvalo to nějakou dobu. pak nastala osudná sobota. Nevím co se ten den stalo, prý jsem napsala sms a s mým Čumáčkem se rozešla, podlehla jsme tlaku a zůstala doma. Nevím , nic si nepamatuji i když mi to nikdo nevěří. Pár dnů na to jsem snědla jsme krabičku prášků, abych se konečně vyspala. Skončila jsme v nemocnici a s Miláčkem jsme se rozešli, on zůstal s ženou a dětmi.Prý jsem mu ublížila a ponížila.Nevím.Asi měl pravdu.A já si tak přála,aby si do té nemocnice přišel pro mě on.Chvíli jsme se nevídali,já to nevzdávala, psala mu,prozváněla.Po pár týdnech jsme se znova začali scházet a večer před Štědrým dnem se spolu milovali.Byl to nejkrásnější vánoční dárek v životě.Znova jsme se začali scházet a snad i milovat.Já o tom byla přesvědčená.Na Silvestra po půlnoci jsme se sešli a já byla šťastná.V lednu jsme spolu zase začali jezdit po výletech,bylo to krásné a já ho Čumáčka milovala ještě víc.Nevím,byl trochu jiný,snad opatrnější,snad nevěděl jak to ukončit.Snažila jsem se s ním domluvit,kdy a kde se budem scházet,napsala mu dopis,sms a on to pochopil špatně,jako že mu něco nutím nebo přikazuji.Poslal mi sms,že mě má rád,ale na kobereček ne a že si to musí rozmyslet.Prý jsem se změnila,jsme jiná než jakou mě poznal.Jsme stejná,jen trochu smutnější a bez chuti k životu.Pak přišla sms ať už raději nepíšu.Zkoušela jsme to vysvětlit,nevzal nic.Hodně lidí mi říká ať se vzpamatuju,že si vybral pohodlnější cestu.Já tomu prostě nevěřím.Skončilo to nebo ne,nevím,nechápu to.Miluji ho a pořád bude moji životní láskou.Žiju tam kde nejsem šťatsná,s mužem kterého nemiluji a dělám jen to co musím,s dospělými dětmi,které mají svůj život.Vždycky jsme se snažila pomáhat jiným,jen sobě a nám to neumím. Žiju s naivním snem,že se to jednou změní a moje láska přijde,políbí mě a usměje tak šibalsky jak to umí jen On.Nevzdávejte se,já to taky nevzdala.
Sluníčko


Přátelství (6.3.2006)
Na Rande.cz jsem přihlášená už podruhé. Teď jsem objevila uváděné příběhy a napadlo mě poslat i můj. Sice nebude končit tak kouzelně, jako ty které jsem četla, ale happy end přece jen má. V té době jsem byla na Rande.cz přihlášená už téměř rok a stále se mi nedařilo najít nikoho, kdo by mě opravdu zaujal. Už jsem si říkala, že to vzdám a tak jsem odpovídala na poslední vzkazy.A mezi nimi i jeden zajímavý.Neměla jsem na internet přístup často, takže na odpověď jsem si počkala asi týden.I on na tom byl s internetem podobně, tak mi posílal svoje číslo na mobil.Překvapilo mě to, moc jsme o sobě nevěděli. Já za pár dní měla odjíždět na dovolenou.Číslo jsem si poznačila, ale napsala mu až vlastně den před odjezdem. Celou dobu, co jsem byla pryč jsme si psali a bylo to až neuvěřitelné, jak dobře jsme si rozuměli.Já se vždy, když zapípala SMS vrhala k telefonu, jako blázen. Domů jsem se měla vracet v sobotu, tak jsme se dohodli, že v neděli se uvidíme. Nemohla jsem se dočkat, téměř jsem počítala hodiny, ale osud to chtěl trochu jinak.Po návratu do města, kde jsem bydlela, jsem měla autonehodu.Nebylo to nijak závažné, ale schůzku bych absolvovat nedokázala.Napsala jsem mu, že nemohu přijít, protože se něco stalo. Z jeho odpovědi jsem pochopila, že má pocit, že už nemám zájem ho poznat. Proto jsem poslala vysvětlení o mojí nehodě. Tu zprávu si snad ani nemohl přečíst, jak rychle mi volal zpátky.Byl to náš první telefonát, v tu chvíli mi strašně moc pomohl.Měl o mně takový strach, že když na to vzpomenu, ještě dnes mám slzy v očích, tolik mě to dojalo. Schůzku jsme odložili o týden, až ustoupily bolesti, ale celou dobu jsme byli pilně v kontaktu.Spousta SMS a dlouhých telefonátů - tak vysoký účet za telefon jsem nikdy neměla. :-)) Když se konečně přiblížil ten den, byla jsem nervózní jak malé dítě, čekající na dárek. Sympatie byly oboustranné okamžitě.Plánovaný oběd se protáhl asi na víc jak 4 hodiny.Objevili jsme spoustu věcí, které máme společné.Ani jednomu se nechtělo rozloučit, a proto jsme se viděli hned druhý den znovu.Na schůzku přivedl i svého malého synka.K mé velké radosti, jsme si padli do oka i my dva.Od té doby jsme začali trávit víkendy společně.Byl to úžasný čas a já jsem za něj nesmírně vděčná, ale bohužel doba jeho trvání nám byla dána pouze na rok a půl.Vlastně ani nevím, co přesně se pokazilo, ale stalo se a my se rozešli. Bylo to bolestné, ale uvědomila jsem si, že mi tento člověk v životě chybí. Nabídla jsem mu své přátelství. Měla jsem z toho obavu, spousta lidí mě zrazovalo, že přátelství mezi mužem a ženou, zvlášť pokud spolu něco měli není možné, ale já věděla, že to musím zkusit. Je to sice jen krátce, ale jsem ráda, že jsem to udělala.On ho přijal a jsme v kontaktu jak telefonicky, tak se i často vídáme. Našemu okolí tím trochu zamotáváme hlavy, ale my víme své. Pevně doufám, že nám to vydrží i v době, kdy si najdeme nové partnery. V tuto chvíli jen vím, že mám člověka, který bude ochoten mi vždy pomoci, když se na něj v nouzi obrátím a on ode mne může očekávat totéž. Proto moc děkuji za to, že tyto stránky existují. Protože jsem našla velkou lásku, o kterou jsem sice přišla, ale hlavně proto, že jsem získala tak dobrého přítele.
Petra


Souhra náhod (22.2.2006)
Spousty událostí se seběhnou ani nevíte jak. Když z čistého rozmaru a lehké roztěkanosti způsobíte omyl který vás stojí srdce je správné zamyslet se nad tím co je ten osud vlastně zač. Jakoby známá píseň mi stále zněla v uších v jejichž slovech je ukryto cosi z mých pocitů...''NIC ZVLÁŠTNÍHO SE NESTALO, PRŠELO A PAK PŘESTALO". a to doslova.Neboť mé zachmuřené dny prolévali tisíce kapek deště jen pro to aby mohlo vysvitnout slunce a prohřát celou mou duši. Jako méně zkušená dívka v lásce jsem si pohrávala se stránkami rande a snad v koutku duše doufala že příjde někdo kdo mne zaujme.Nestalo se tak a já díky bohu pochopila že když dva lidi chce osud spojit dohromady...vůbec vás na to neupozorní. Moje nálada toho dne byla ta tam.Seděla jsem u počítače a čekala zda-li se na obrazovce objeví další vzkaz. Probírala jsem se uživateli až jsem došla k nicku který mi vytvořil nenápadný úsměv na tváři...bohužel dotyčný měl smůlu,neboť na fotce mi nebyl sympatický a tak jsem raději smazala vtipný text a odešla z jeho profilu.Zde začal můj zmiňovaný rozmar kde souhra náhod dopřává osudu. Omylem jsem odeslala prázdný vzkaz a dotyčný s radostí odepsal na mé "NIC" .Ani jsme si toho moc nenapsali a už jsme plánovali své první rande z rande neboť měl nehorázný smysl pro humor který zastavil všechen neúplný dojem z fotografie.Tisíckrát jsem se musela kousnout do jazyka když se přede mnou objevil kluk s šibalským úsměvem a andělskou tváří. A ani v nejmenším jsem si nevzpomněla na maminku jak mi kdysi jako dítkovi kladla na srdíčko že od cizích lidí si nesmím brát bonbony neboť mohou být otrávené. Na to naše "intervijů" mi dal místo květiny jablíčko což prohloubilo můj zájem ještě víc...ale kdo mohl tušit že to bylo jablko lásky.Jenomže i to krásné má své minus.Člověk co stojí tváří v tvář neznámé lásce je jako skok do propasti...nevadí ten pád vadí ty zádrheli a málo kdo má dosti odvahy nevzdávat celou možnost. A já z celého srdce děkuji za toho nejúžasnějšího člověka ¨kterého miluji neboť on sám je vším a já doufám že když se něco zvláštního stane tak maximálně nový společný život.
MT Jéňo


Jak na Nový rok, tak po celý rok (9.2.2006)
Na rande jsem registrovaná už přes 3 roky. Poprvé mi napsal před více než rokem, zareagoval na obrázek medvídků, který mám na profilu, byl skoro o 10 let starší, ale rozuměli jsme si skvěle. Vzkazy jsme si vyměňovali každý den, už předem jsem se těšila, co napíše... ale pak jsem téměř 3 měsíce na rande.cz nemohla. Když jsem se po té dlouhé době opět přihlásila, byl první, kdo mi ze "starých známých" opět napsal. Naše povídání pokračovalo, psali jsme si úplně o všem, co nás napadlo, ale osobně jsme se stále nesetkali. Až 1. Ledna jsme se narychlo dohodli, že se jen tak sejdeme a pokecáme. Naše první schůzka trvala 9hodin, seděli jsme v autě a pořád bylo o čem mluvit. Snad se žádným klukem jsem si tak nerozuměla. Od té doby spolu trávíme co nejvíce volného času a je nám krásně. Doufám jen, že to dlouho vydrží. Nechtěla bych ho ztratit, protože by mě to moc bolelo. Mišáčku, jsem moc ráda že Tě mám!!!
Janča


Kouzlo velké náhody (8.2. 2006)
O tomto serveru jsem se dozvěděla jen úplnou náhodou. Ani jsem nějak zvlášť nevěřila, že bych se takto mohla s někým blíže seznámit. Dám hodně na první dojem a vzájemné sympatie při náhodném setkání, takle se přeci při plánovaném seznámení ´´naruby´´ zamilovat nemůžu...:o)) ... Nicméně spíše ze zvědavosti jsem se přihlásila také. Ze začátku jsem ani nevěděla, co napsat do úvodu, jak vyplnit profil, ani na to vše nebylo při první návštěvě dostatečně času, takže jsem se k úplnému profilu propracovávala snad celý den.. i fotku se mi podařilo úspěšně připojit až naponěkolikáté... :o)) Co mě ale velmi mile překvapovalo, že jsem už od první chvilky na těchto stránkách začala dostávat vzkazy, někdy jen smajlík, někdy přišla milá poznámka a pak i pár legračních komentářů k mému profilu či fotce... A hned mezi těmi prvními vlaštovkami byl právě ten jeden, který mě opravdu zaujal a pobavil. Odpověděla jsem ve stejném duchu a začali jsme si psát,... a psát..., asi po měsíci se sešli... pak znovu,... a ještě jednou... a teď máme lásku jak trám a svět nám zkrásněl... :o)) Člověk prostě nikdy neví, kde na něj čeká něco hezkého... a nečekaného. Posílám velké díky tvůrcům těchto stránek a všem ostatním přání šťastné náhody a krásných dní...
Lenka


Potrpím si na horoskopy (20.1.2006)
Na Rande jsem se přihlasila v Listopadu 2002. Přestěhovala jsem se do velkého města, a přestože jsem měla 2 deti (již dospělé), cítila jsem se osamělá. Děti měly své zájmy a byly často pryč, mně bylo smutno. Blížící se padesátka mi také klidu moc nepřidala... A tak jsem to zkusila na Rande.cz. Už to samo o sobě mi dost pomohlo, psala jsem si s lidmi, povídala a necítila se večer tak osamělá... JEHO bych asi neoslovila. Potrpím si na horoskopy a on ve svém profilu nevyplnil jaké je znamení. Nakoukla jsem do jeho profilu, byl odpovidajícího věku i výšky....ozval se sam. Pry "co mam proti televizi"....."jen to, že lidi při ni sedí a nic jiného nedělají"...odpověděla jsem, a už jsme si vesele psali o všem možném. Poprvé jsme se viděli v Únoru 2003. Letos, na výroči tohoto setkání si jdeme koupit snubní prstýnky na svatbu. Bude v květnu, abychom všem dokázali, že bát se svatby v květnu je hloupost. Mimochodem, JE narozen ve znameni, které se k mému velice hodí....
Světlana


Romantická duše (16.1.2006)
Na serveru Rande. cz jsem již přihlášená dlouhou dobu a musím říci, že jsem prostřednictvím tohoto serveru našla mnoho přátel a poznala i muže, kteří se mi stali velmi blízkými. Někteří setrvali v mém životě delší dobu, jiní jen krátce. Ale koncem minulého roku jsem zde našla někoho, naprosto výjimečného, muže, který je mi neuvěřitelně blízký. Bohužel ho zatím neznám osobně, protože bydlíme na opačných koncích republiky, ale už teď vím, že mě potkal někdo, koho člověk potkává jednou za život. Děkuji moc a serveru Rande.cz přeji do budoucna mnoho štěstí a všem uživatelům, aby nezapomínali na to, že naděje umírá poslední.
Kristýna


Propsaná noc (4.11.2005)
Zajímavých chvil jsem zažila díky těmto stránkám Rande.cz spousty, ale dvě se mi vryly do paměti. Zejména propsaná celá noc s člověkem, o němz jsem nevěděla zpočátku zhola nic. Bylo velmi zajímavé sdělovat si mnoho a dohromady nic. Nakonec zvědavost zvítězila a s tímto človekem jsem se setkala a jsem tomu velmi rada. Setkáváme se pořád a jsem velmi ráda, že mě na něj tyto stránky navedly. Druhá zajimavůstka byla, že jsem zjistila, jak veliké básnické střevo člověk v sobě má, pokud mu někdo předloží verše jako vzkaz, je téměř pokládáno za povinnost odpovědět stejným způsobem. Stránky mi určitě pozvedly náladu a vytáhly z občasných stresujících chvil.
Latalena


Sociologický průzkum (26.10.2005)
Ahoj všichni na RANDE. Chci Vám poděkovat! A moc! Byla jsem tu registrována celkem 4x, z toho 3x jsem Vaším prostřednictvím našla skvělé kamarády. Ale nenašla jsem to, co jsem chtěla. S těmi předchozími pány jsme v kontaktu přátelském i obchodním, nemá to chybu, jen ta správná jiskřička prostě nepřeskočila. Mé zkušenosti z RANDE jsou všelijaké - vulgární týpky, mladíčci, co mi chtěli za každou cenu dokázat, jak jsou skvělí v posteli a o co všechno přijdu, když to s nimi nezkusím, frustrovaní a zamindrákovaní postarší pánové, kteří stejně nenajdou nikoho, protože se bojí manželky a na RANDE šli jen proto, aby se trochu "odvázali". Dál takoví, co si myslí, že tím něco vyřeší ze své minulosti, odstraní nějaký blok v mozku, ale to také touto cestou nejde, jsem psycholog, vím dobře, o čem tu píšu. Brala jsem tu svojí účast tak trochu jako "sociologický průzkum", ale v pozadí byla ta samota a touha někoho poznat, s kým mi bude dobře. Už jsem to vzdávala, pomalu jsem se začínala propadat do těch svých divných stavů prázdnoty a práce a práce, i když vdaná, obklopená spoustou lidí, přátel, kamarádů, přesto sama! Zemřel mi přítel, dlouholetý a tak mi bylo vážně hodně smutno! Jenže! Jsem náročná a tak mi hned tak nikdo z RANDE nevyhověl. Když už jsem se koncem srpna chtěla odhlásit a opravdu se smířit s tím, že samota mne bude provázet až do konce života, tak najednou se ozval jeden pán a nevím, jestli je opravdu něco někde - vyšší moc či osud. Na první vzkaz jsem odpověděla, při druhém už jsem měla pocit, že se známe strašně dlouho a po třetím mi, vlastně pak už nám, bylo jasno. Teď jen ta fyzická přitažlivost aby nám oboustranně vyšla a snad budu konečně zase chvíli šťastná. Tak jsme se velmi brzy po výměně vzkazů sešli, ve vší počestnosti vypili kávu a druhá, velmi rychle po té první, schůzka už tak počestná nebyla. Zkrátím to: našla jsem přítele, kterého jsem hledala. Našla jsem asi svojí životní lásku. I přes to, že se ani jeden z nás nebude a nechce rozvádět, víme oba dobře, že tohle je naše poslední šance. Jsme oba v letech, kdy se s láskou a vztahem nelaškuje, musí se prožít naplno a člověk si ji musí hýčkat a musí si vážit každého okamžiku, který mu dává. Změnil se mi život. Změnila jsem se celá ku prospěchu věci. Za necelé 2 měsíce s ním jsem zase ožila, problémy řeším jinak, nežli před tím, takže i má firma se začala rozvíjet jinak, protože nervozita a stress, co ze mne před tím sálaly, jsou pryč. Žijeme naplno, chodíme do společnosti a užíváme si toho, co nám u našich partnerů oběma tolik chybělo. Máme celou řadu společných zájmů, zálib, chutí i oblíbených knih, hudby, prostě je to neuvěřitelné, ale jsme pro sebe jak stvoření. Je nám trochu líto, že spolu nemůžeme dožít jako dvojice, ale nechceme nikomu ublížit, proto jsme to nepodnikali. A kdo ví, co život přinese dál??? A tak jsem Vám chtěla za nás oba moc poděkovat. Pomohli jste dvěma ztroskotancům v tom širokém světě plném lidí, aby se našli a bylo jim spolu dobře. Proto tu asi také jste a měli byste vědět, že to funguje! Máte na to právo.
Karolína a Vladimír (Venkovanka a Walda).


Lásko jako trám (2.8.2005)
Na server Rande.cz mě přihlásila kamarádka. Zpočátku si mým jménem dopisovala s některými muži. Později jsem převzala iniciativu já a tehdy mě nejvíc zaujal jeden muž. Měsíc jsme si pouze dopisovaly a telefonovaly. Během té doby, aniž bychom se viděli, jsme se do sebe zamilovali. Když jsme se konečně setkali, stala se z toho láska jako trám. Proto bych chtěla poděkovat za to, že vůbec existuje server Rande.cz, protože jsem se seznámila se super klukem a hned je život o 100% příjemnější.
Iva


Neobvyklý nick (27.6.2005)
Naše seznámení začalo tím, že on si náhodně prohlížel názvy nicků dívek přihlášených na Rande.cz. Zaujal ho neobvyklý název mého nicku, a proto si dopodrobna prošel můj profil a zjistil, že máme pár společných věcí. Napsal mi a mě jeho vzkaz zaujal, začali jsme se postupně tímto způsobem poznávat. Konverzace byla inteligentní a velmi milá. Nakonec po měsíci jsme se dohodli na schůzce a při ní si padli ihned do oka a půl roku jsme šťastně svoji. Náš názor je, že je dobré, když je v profilu lidí co nejvíce informací.
Marek a Hanka


Tuctový člověk (18.8.2005) foto
V roce 2003 jsem si vytvoril na Rande.cz své stránky. Pár týdnu jsem si psal s nekolika devcaty, ale nic vážného z toho nebylo. Až 1. zárí mi zacal nový život. Napsala mi jednu jedinou, krátkou veticku dívka, s níž jsem si pak psal celý mesíc. Postupne jsme oba poznávali, že jsme si nemálo podobní a že naše životní hodnoty jsou si dost blízké. Po mesíci jsme se videli poprvé a byl jsem naprosto okouzlen. První dojem byl dokonce takový, že tak nádherná žena asi ani nebude mít zájem setkat se znova s tak tuctovým clovekem, jako jsem já. Naštestí to bylo práve naopak. Vše se vyvíjelo tak dokonale, že jsem se ke své víle dokonce nastehoval, a to po mesíci od našeho prvního setkání! Ted budeme slavit už naše druhé výrocí a myslím, že oslava bude taková, jaká má být – svatba. Dekujeme Rande.cz i paní Štestene za zprostredkování našeho setkání, protože my dva se k sobe hodíme tak presne, jako jediný klíc k zámku od trezoru, v nemž se ukrývá životní štestí. Práve ho otevíráme, tak nám prejte spoustu slunícka na naší spolecné ceste životem.
Martin a Dáša


Jde to i ze zahraničí (17.5.2005)
Na půlroční stáži ve Švýcarsku jsem se po večerech nudila a psala si s pár uživateli (tedy v zahraničí se nachazejícími) z Rande. Zaujal mě uživatel Hedar nebyl z pocatku moc komunikativní, ale postupně jsme si víc a víc psali, pak jsme si i volali. Během měsíce Ledna se Hedar zamiloval do slečny v Praze a já byla tak dobře po ruce a zároveň dostatečně daleko, začal se mi svěřovat. Musím říct, že mě tehdy mrzelo, že nás dělí taková dálka a mám "svázané ruce". Vztah jim nevyšel, takže jsem se snažila podpořit. Asi tím jsem u něj "zabodovala". Když jsem po několikáte litovala, že se nemůžeme sejít osobně, v pominutí smyslu mu napsala sms, že přijedu do Prahy následující víkend. Myslel, že je ta sms omyl... O víkendu jsem jel do Prahy přes noc vlakem.. Nevyspanou mě na nádraží čekal, měl na sobě koženou bundu ,černý kalhoty, vysoké boty a černej baret, měl vyholenou hlavu. Nic pro mě!!! Postěžoval si, že ho během čekání na mne legitimovala policie, a nechápal, proč?! To mě rozesmálo. Celý den jsme strávili příjemně spolu, udělali výlet na Petřín, zašli do kina na romantický film a do restaurace. Najednou bylo ráno a musela jsem se zpátky vrátit do Švýcarska. Po našem setkáni jsem zbytek stáže strávila odpočítávaním minut do dalších schůzek. Po skončení stáže a navrácení zpět do Prahy jsme plynule navázali na naše seznamování, jenže po krátké době mi začalo vadit, že jsem na někoho vázána. Takže jsme se spolu rozešli s tím, že na vážný vztah nejsem připravená. Oba jsme náš vztah obrečeli. Hned druhý den po rozchodu jsme si nezávisle na sobě vzájemně napsali dopis: on mne jak je mu líto našeho rozchodu a ja jemu, že sve rozhodnutí beru zpátky. Ihned jsme se vrátili k sobě a já si teď uvědomuji, jak strašně jsem zariskovala! Dnes jsme spolu 2,5 roku, čekáme miminko a jsem moc ráda, že jsem našla někoho, s kým je mi nejlíp. Dokážeme spolu vycházet a tolerujeme si chyby. Dnes mi zavolal a sdělil, že se těší na večer až budeme spolu a já v duchu přitakávala, co víc bych si mohla přát? Nebýt serveru Rande.cz, s Čedarem bych se asi nikdy neseznámila a i kdyby, asi bychom každý šli svou cestou dál…Z těch předchozích 50 seznamovacích schůzek nic nebylo a vysvětluji si to tím, že jsem měla přemrštěné nároky. Diskuze na Rande se většinou odehrávaly tak rychle, že člověk spíš vnímal svoje představy než informace druhé strany.. PS: Z mých kamarádek dvě jsou již šťastně vdané, další je štastně zamilovaná a to diky Rande
Alena