Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - Rychnov n. Kněžnou

Ahoj milá neznámá přeju vám dobrý den, jsem Milan z podhůří Orlických hor pojblíž Žamberka, jinak zahradník na Kolowratském zámku v Rychnově n.Kn. Hledám ženu pro život od 35 do 48 let, jinak mě baví-;) pěší turistika, příroda, cyklistika na dlouhé tratě, běh na 3-6 km, zahradničení, kytičky, domácí kutilství, jizda na motorce, tanec, historie hrady zámky, v zimě lýže-běžky, mám rád zvířatka, sem tam to kino a tulturný akce a vše co k životu patří, jinak jsem sympatický svobodný nezadaný muž 50.

Ahoj, nenašla by se ještě žena, která by změnila místo života, kvůli společnému žití s mužem.

Najde se žena 20-35 let, co nehledá jen prince na bílém koni, a bude mít skutečně odvahu se seriozně seznámit, jít na rande, a nemusí vybírat dle fotek ze stovek profilů mužů ten "ideálně vybroušený kus diamantu?" Preferuji upřímnost, přirozenost, zasmát se klidně i blbostem a nebrat si vše až tak smrtelně vážně. :-)

Ahoj, rád bych Tě poznal. Pokud jsi upřímná, milá, romantická s úsměvem na tváři, se smyslem pro humor, morálku, spravedlnost a máš vyřešenou minulost, tak neváhej a napiš. Mám rád auta, veterány, přírodu, rybaření, kolo, lyže, hudbu....jsem kutil domácí. Budu velice potěšen pokud se mi ozveš a zároveň ke své odpovědi pokud to myslíš opravdu vážně nezapomeneš přiložit svou fotografii. Těším se na TEBE.

Osamocený, snad pohledný chlapík 46/179 cm hledá ženu nebo dívku, která by měla veliký zájem v nastávajících dnech volna prožít nějaký flirtík, který by nás přivedl až ke společnému vyvrcholení? Celý Pardubický a Hradecký kraj !!! Případná diskrétnost je samozřejmostí !!!

Hledám ženu, které ve vztahu chybí milování a připadá si sama přesto že je zadaná. A ráda by si občas někam vyšla třeba jen tak si popovídat u skleničky dobrého vína, nebo i ráda zašla do společnosti. Jsem 168 cm, 97kg, 52 let. Fanda .

Ahoj, ty jsi jistě fajn, já jsem hodný, upřímný a pracovitý, bydlení a všechno co k životu patří mám, na zadní vrátka jsem během života myslel také, nechceš si popovídat i kdyby jsi byla podezřívavá tady na internetu ti přece nikdo nic neudělá.Ahoj. Rád bych tu našel slečnu z okolí, chtěl bych mít zase někoho rád a vědět, že někdo má rád mě. Jsem spíše nesmělý typ a tak zkouším seznámení tímto způsobem. Mě je 28 let, mám rád techniku, přírodu, zvířata (hlavně kočky) i historii. Jezdím na kole, chodím na procházky, rád jím čokoládu a poslouchám hudbu (převážně rock ze 70. let). Občas závodím na terénní motorce, občas jezdím na "urbex". Můžeme si nejdříve vyměnit trochu textu a pak se někde sejít. Budu se těšit tvoji zprávu :-)

Ahoj, hledám parťáka na kolo pokud by to šlo tak kolem mého věku.... nehledám prozatím vztah.... budu se těšit na odpovědi :-)

Ahoj. Sympatický, inteligentní s hendikepem hledá milou dívku, či ženu se srdcem na správném místě. Takovou, která má ráda upřímnost a toleranci. Takovou, která je vděčná za každou hezkou chvilku, kterou prožila. Rád chodím do kina, rád čtu...