Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 46 let Praha

TOP  30.3.2020

Milá neznámá, jsem vysoký a štíhlý muž sympatického projevu, který si dosud zachovává svou gentlemanskou výchovu. Rád bych našel milou mladší a drobnější slečnu, která by ráda vložila život do mých rukou. Chceš-li se cítit jako princezna, chceš-li poznat přirozeně dominantního muže, dej o sobě vědět. Zajdeme na večeři, do kina či k Vltavě. Pokud Tě mé řádky oslovily kontaktuj mě.

MužVážně 49 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, blbá doba...jsi-li Žena kolem 40-ti, co hledá partnera pro další život - a teď se vážně moc seznamovat nedá - nabízím Ti alespoň popovídání po telefonu jako antistres...a později třeba i to Rande :-) Mám homeoffice, takže je jedno, v kolik. Proberme život a mužský i ženský pohled na svět, na vztahy, na ... Dan :-)

Mé srdce již dlouho touží po trvalém vztahu se ženou dominantní. Snad budu mít trochu štěstí a láska mi přijde naproti.

MužVážně 48 let Praha

TOP  30.3.2020

Rád bych zde poznal zajímavou mladší ženu, cca do 45 let. Vy - štíhlá, nezadaná, která má ráda toulky přírodou, památky, muzea, ideálně z Prahy nebo jejího blízkého okolí. V případě vážného zájmu prosím napište a pošlete foto.

MužVážně 48 let Praha

TOP  30.3.2020

...auta, motorky, procházky, kolo, lyže, hory, punk, rock, metal, knížky, filmy, architektura, pivko, víno, dobré jídlo, černý humor, sex za hranou. Máš stejné zájmy, vlastní názor, jsi svá, jsi rebel a je Ti nad 40? Dej o sobě vědět, zajímáš mě!

MužVážně 48 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám a nenacházím ženu nekonvenčního životního stylu i názorů která nejde s davem, kamarádku, přítelkyni, svobodnou nebo rozvedenou, na úrovni, od čtyřiceti let výše. Rebelku, se kterou by mi bylo fajn a se kterou budu sdílet jak volný čas, tak i vzájemné tělesné potřeby a touhy, které jsou pro většinu lidí za hranou, ale nás dva budou naplňovat…. Pokud víš o čem mluvím, ozvi se. Díky.

MužVážně 48 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám chytrou holku, která ocení někoho staršího, zkušenějšího. Jestli jsi to ty, napiš mi.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Náchod
Muž | 48 let
Hradec Králové
Muž | 45 let
Kolín
Muž | 47 let
Říčany

MužVážně 45 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám ženskou, která si se mnou dá tokajské samorodné. S romantickým výhledem na okolní paneláky nebo na obrazovku televize.

Myslíš, že jsi atraktivní, soběstačná dáma, že muže nepotřebuješ, nebo nechceš, protože už tě několikrát zklamali? Muž je pro tebe jen na pobavení a to málo kdy, ovšem v nitru se skrývá ta malá holčička, která touží po pohlazení? Nechceš dát ještě šanci sympatickému optimistovi a věnovat mu chvilku svého času? Jestli hraješ fair play jako já, rád tě poznám!!

Přál bych si tímto najít slečnu nebo mladou ženu, která touží v nejbližší době po dítku případně jen po oplodnění, bez dlouhého chození. Rád bych věděl, že mám potomka nebo jen rád pouze vypomůžu ženě která chce dítě. Jsem SŠ, sympatický, štíhlé postavy, 100% zdraví, bez závazků.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Holešov
Muž | 48 let
Praha
Muž | 50 let
Praha
Muž | 47 let
Praha