Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : SeznamkaNymburk

MužVážně 40 let Nymburk

TOP  16.3.2020

Ahoj rád bych poznal nějakou fajn ženu na vážný vztah. Já svobodný, bezdetny normální chlap. Více si mužem napsat a foto poslat..

MužVážně 40 let Nymburk

TOP  14.3.2020

Přál bych si pro sebe hodnou, upřímnou a věrnou ženu, se kterou si budeme navzájem oporou a zůstaneme spolu. Je to asi velké přání, ale věřím, že se splní. Přejeme hezký večer a těšíme se na odpověď .Ahoj Martin a Aura.

MužVážně 38 let Nymburk

TOP  14.3.2020

Hledám opravdovou lásku, kde důvěra a opora je na prvním místě za jakékoliv situace.

MužVážně 38 let Nymburk

TOP  14.3.2020

Hledám opravdovou lásku, kde na prvním místě bude důvěra a vzájemná opora za každé situace...

MužVážně 47 let Nymburk

TOP  13.3.2020

Najde se žena která má zájem pro vážné seznámení -- rodinný život ...

MužVážně 32 let Nymburk

TOP  10.3.2020

Já, 31letý kluk z vesnice, hledám pro trvalý vztah hodnou a pracovitou dívku.

Ahoj jmenuji se Petr je mi 25 let jsem pohodový kluk ze statku hledám holku ve věku 20-25 let svobodnou bez závazků.S podobnými zájmy o koně, o přírodu, občasné výlety, kolo, bowling.Jestli se tady taková najde napiš budu se těšit.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 44 let
Praha
Žena | 60 let
Praha
Žena | 43 let
Praha
Muž | 29 let
Brno

Hezký den milé ženy :) najde se zde pro seznámení hodná žena ve věku od 20 do 32 let? :) ze Středočeského kraje či Prahy a okolí. Budu se těšit na Tvé zprávy :)

Zdravím Vás milé slečny :) rád zde poznám ženu pro společné trávení času, at už procházkami do přírody či nočním městem, mrknout občas na film/seriál, povídat si spolu a vtipkovat o všem možném, užívat si zábavu, vyrazit někam na výlet, společně sportovat a cvičit, ugrilovat si něco dobrého, dát si příležitostně skleničku, v noci si lehnout a jen tak si užívat pohled na oblohu, zkrátka spolu trávit čas a dělat to co nás bude zrovna lákat podniknout :) těším se na Tebe :)

Hleda se muž vek 35-43 let, z okresu Nymburk, ale neni podminkou.Ja 37, s 5letym synem, žijici na vesnici rod.domek, v okoli Nymburk, Podebrady. Vice v zpravach.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 47 let
Litvínov
Žena | 44 let
Praha
Žena | 35 let
Cheb