Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 38 let Praha

TOP  16.7.2019

Sympatický muž hledá ženu, BEZ DĚTÍ, na VÁŽNÝ VZTAH, NE DOPISOVÁNÍ, která by časem ráda založila RODINU. Rád CESTUJI, po Čechách i po Evropě, mám rád přírodu, hory, TURISTIKU, wellness, architekturu, občas zajdu za kulturou do kina či do divadla, sportuji, v létě kolo, brusle, v zimě LYŽE i další. Též rád fotím. Nabízím spousty lásky, radosti, cestování, sportu i zábavy :) Bydlení v krásném domě u Poděbrad. Max.38let a vše velkým písmem. Na zprávy bez fota nereaguji, díky. Luboš, 38let, 172cm ;)

MužVážně 34 let Praha

TOP  16.7.2019

Rád poznám dívku z Prahy. Jsem asi ze staré školy, ale mnohem více upřednostňuji tvé chování (pohodovost, férovost, upřímnost, ...) před tvým zevnějškem. Já jsem bezdětný, ale tvé případné děti rád příjmu... Jsem pohodový, kluk bydlící v Praze na Zahradním městě. Chybí-li ti vlídné slůvko, pohlazení a obejmuti, moc rád tě poznám... I já v tomto strádám....Pojďme to spolu zkusit změnit :) :) :) Pá

ŽenaVážně 35 let Liberec

TOP  16.7.2019
Hudba
Plavání
Příroda
Vaření
Zvířata

Lásko kde jsi ????

Hledám k sobě partnerku pro život, která mě bude brát takového jaký jsem.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření

Jsem obyčejný chlap, proto mám i obyčejné mužské nároky a potřeby. Hledám ženu chytrou, hezkou, která umí být sexy, chce se svému muži líbit a také o něj a o rodinu pečovat. Za to nabízím svůj šarm, vtip, intelekt, odvahu, věrnost a pracovitost. Mám rozmanité zájmy, záliby, zkušenosti a dovednosti. O tom všem však případně výměnou, stejně tak jako fotky. Děti ani vzdálenost nemusí být překážkou.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 51 let
Praha
Žena | 36 let
Jílové u Prahy
Žena | 70 let
Chodov
Muž | 63 let
Česká Lípa

MužVážně 35 let Praha

TOP  17.7.2019

Zdravím, nebudu tu rozepisovat co hledám nebo nehledám když stejně vše záleží na vzájemné sympatii. Chtěl bych třeba právě tebe pozvat na sklenku vína a pak by se vidělo. Napiš..

MužVážně 33 let Praha

TOP  17.7.2019

Najde se mezi vámi sympatická holka která ví co chce a nehodlá na nic spěchat...?? Bylo by fajn si padnout vzájemně do noty... ;-) A nechat společný čas jen tak plynout... ;-)

MužVážně 36 let Praha

TOP  17.7.2019

Nehledám hned vztah, protože je souhrou mnoha maličkostí. Hledám ženu – kamarádku, se kterou si vyjdeme nebo vyjedeme na výlet, spolu si zajdeme do přírody třeba s foťákem v rukou, popovídat si nebo cokoli, na co bude nálada. Zájmů mám mnoho, stejně tak zaměstnání, které mne baví.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 57 let
Hradec Králové
Žena | 48 let
Semily
Žena | 50 let
Plzeň
Žena | 57 let
Liberec