Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 48 let Liberec

TOP  20.2.2020

Hledám 2 ženy, nejlépe Bi, pro trvalý vztah a založení rodiny, kamarádky výhodou :-).

MužVážně 48 let Liberec

TOP  20.2.2020

Hledáš partnera pro společný život, na prožívání každodenních radostí i občasných starostí, rodinu? A měl by to být VŠ, svobodný, fin. nezávislý, z Liberce, který občas rád zajde na večeři nebo na skleničku vína, do kina, jezdí na chatu do Českého ráje, rád plave v moři, je vášnivý čtenář, domácí kutil, optimista s realistickým pohledem na svět, tolerantní avšak rozhodný a který by Ti byl oporou, tak ten se bude od Tebe, sympatické VŠ nebo SŠ, ve věku 30-44 let, těšit na odpověď :-).

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  20.2.2020

Hledám hodnou ženu od 20-44 let štíhlejší pro mně a mou 8 letou dceru Kačku která mámu nemá.

Hledám partnerku pro vážný vztah. Procházky v přírodě, výlety na kole, lyže, společně strávené volné chvíle a později třeba i něco více. Tolerance, důvěra a upřímné jednání. Na dotazy rád odpovím.

Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Škoda každého dne bez tebe. Rád bych poznal nezadanou ženu se společným zájmem o rodinný život. Zajímám se o vědu a techniku i politiku, které příliš nerozumím a snažím se porozumět profesionálům. Na svět se dívám pirátským pohledem. Také mne zajímá zabezpečení pro případ apokalyptických událostí. Jsem zajištěný. Dalším tématům se nebráním.

Rád bych se seznámil s ženou do 58let které v životě také něco chybí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 46 let
Plzeň
Muž | 52 let
České Budějovice

MužVážně 48 let Vyškov

TOP  20.2.2020

Já 47 lety zajištěny muž hledá osameli maminku třeba z miminkem co hledá přítele i bydlení žijí v 3+1v centru výšková a rád by našel někoho normalniho spolehliveho na pohodu ženu co mne dokáže rozesmát hledá klidne bydlení prosím jen max z 1 ditkem telefon vše urychlí nehledam písmena vyskov. A blízké okolí

MužVážně 46 let Brno

TOP  20.2.2020

Kdyby se tu přeci jen našla jedna žena , co o sebe trošku dbá, malinko sportovně založená, která má ráda výlety do přírody, bylo by to fajn.

Najdu pohodového chlapa na výlety, zážitky a možná ........

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Praha
Žena | 49 let
Opava
Žena | 50 let
Tábor
Žena | 46 let
Most