Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaUherské Hradiště

Hledám ženu, která také každé ráno vstává do nového dne sama a cítí, že je stále brzo zůstat v životě sám. Jsem vdovec, štíhlé postavy a veselé povahy. Děti mám již veliké, které mají své rodiny a svůj život. Mám dům, zahradu a sad. Jsem kutil a nekuřák, rád beru vnuky na výlety a procházky. Věřím a budu se těšit, že se naše osudy setkají.

Ahoj sem normální kluk kterého tíží samota nedívej se na vzhled ale poznej mé srdce mám 4 letou dceru

Hledám inteligentní , sympatickou, vyrovnanou, samostatnou a komunikativní ženu, pokud možno štíhlejší pro dlouhodobý vztah. Měla bys být šikovná, odpovědná, tulivá, se smyslem pro humor, která přemýšlí a cítí.. Společné aktivity.. posezení u dobrého jídla nebo pití, kultura, společné výlety , případně cestování .. Jsem zajištěný VŠ 178/82 , rekreačně sportuji ( umím i lenošit) , mám rád hudbu, přírodu.. Pokud by si chtěla vědět něco o mě bude lepší napsat a zeptat se. :)

Nebyla by tady jedna milá fajn holka, s dlouhýma vlasama, normální váhou jen pro mě?já krátké vlasy, ne nácek, ne pleš, prostě jen krátké :D sympatický, chytrý, někdy trochu rapl, ale ne bezdůvodně, postavově normální, hledám někoho kdo to tady bere aspoň trochu vážně, hledám vztah, pokud možno vážný, ten musí začít nějakým kamarádstvím, nehledám holku vypatlanou, ale s mozkem, pokud tady jsi, prosím napiš mi..

Rád poznám inteligentní ženu z Uherského Hradiště a okolí, která ví, co chce a netráví život jen prací. Upřednostňuji vysokoškolačky nebo intelektuálky se zájmem o kulturu, společnost, filozofii, historii, ale i přírodu a zdravý životní styl. Chtěl bych se často setkávat s výhledem na možný vážný vztah. Fotku pošlu na vyžádání...

Nevím, co chci, ale můžu se zbláznit, jestli to nedostanu...Někdo, kdo to se mnou riskne?

Ahoj, hledám milou holku ve věku 18-26 let, která se mnou bude chtít trávit čas. Na výšce mi nezáleží, upřednostňuji štíhlejší dívky, ale pár kilo navíc mi nevadí. Měla by mít ráda procházky, zvířata a filmy. Neboj se mi napsat o nic nejde, třeba si jen pěkně pokecáme. :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Brno
Žena | 57 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Muž | 42 let
Brno

je me 42let sem hodny uprimny jsu h.hradiste a moc rad bych nasel hodnou zenu na vazny vztah okoli uh.hradiste najdu

Hledá se opravdový muž, neholdující alkoholu, cigaretám apod. mladšího vzhledu a myšlením, přiměřeného věku a vzdálenosti pro opravdový vztah. Vyřešená minulost samozřejmostí. Já 44l s 5l dítětem. Smysl pro humor a inteligence podmínkou. :)

Hledám parťáka na výlety do přírody, plavání, koncerty, kino... a taky k rozebírání společenských či environmentálních témat :-).

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Přerov
Žena | 34 let
Benešov
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 44 let
Praha