Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

MužVážně 48 let Holešov

TOP  15.9.2019

Hezký den přeji. Chci si užívat jelikož už nejsem nejmladší života a chybí mi s kým. Najde se žena?

Ahoj, z nedostatku příležitostí k seznámení tu hledám mladší a štíhlejší fajn ženu z Havl. Brodu a blízkého okolí. Protože sám žádné děti zatím nemám, tak nejlépe takovou, která by ještě nějaké chtěla.

Ahoj, jsem čerstvě rozvedený (ex se vášnivě zamilovala do umělce a spálila mosty...) 39/180 pohledný, štíhlý, sportovní VŠ s dokonalým zázemím a s malou dcerou ve střídavé péči. Hledám čerstvě rozvedenou/rozešlou holku do 35 let (dítě není problém, naopak), abychom si navzájem byli oporou a "převozníky" (i když kdo ví...) do lepších časů...

MužVážně 52 let Praha

TOP  15.9.2019

Ahoj. Oslovit slečnu do 40 let, bez z., se tímto snaží osamělý, smutný bezprobl.nekuřák, abst. 52;171, mladšího zevn.

MužVážně 52 let Benešov

TOP  15.9.2019

Hledám pohodovou parťačku na sport, cestování a hlavně na kolo - vyjížďky v Posázaví, Jižní Čechy, i dál po Čechách a též s cestovkou do zahraničí .... fakt skvělý zážitky! Napiš, nebudeš litovat, další rozměr aktivního života!! Neboj se, nechci žádný závody .... ale stálá týmová spolupráce!!

MužVážně 39 let Jičín

TOP  15.9.2019

Já - muž se zájmy o sport a zvířátka, tu rád poznám ženu podobných zájmů.Písni pár řádku a třeba to klapne páčko ...

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  15.9.2019
Divadlo
Knihy
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Cestování

Jsem temperamentní a ráda rozdává úsměv, nejen na parketu při tanci, na cestách s krosnou a při sportu (běh, OCR, boulder, lyžování, plavání..). Ráda bych našla VŠ sympaťáka se kterým spolu budeme sportovat, cestovat, smát, vážit si sebe, podporovat se a přitahovat se.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 66 let
Bruntál
Žena | 34 let
Praha
Muž | 58 let
Uherské Hradiště

MužVážně 25 let Brno

TOP  15.9.2019

Ahoj! Ja jsem Eli. Jsem magisterský student v Brně ale pocházím z Filipín. Nebojte se protože umim česky i anglicky. Moje uroveň v češtině je B1. Nicméně, to stačí pro rozhovory a ještě se každý den zlepšuju. Mám rád cestování, vaření, a sledování filmy. Taky jsem povědomý po Česku, z Chebu do Ostravy, jako jsem jezdil po venkově. Čzechia opravdu je krasné město. Mám v plánu tady zůstavat v budoucnu. Pokud se chceš někoho jiného setkat, pak můzu to možná byt. Uvidíme :)

Ahoj jmenuji se Vlastimil jsem 51/177cm abstinent nekuřák, štíhlé postavy, veselé povahy, vlastní zázemí, bydlení zajištěno. Touto cestou hledám mladší přítelkyni, mladšího věku, která by měla zájem o pěkný dlouhodobější partnerský vztah. Prosím jen Brno. Foto potěší.

MužVážně 32 let Ostrava

TOP  15.9.2019

Hledám sympatickou fajn pohodovou ženu. Já muž 32 let z Ostravy, vysoký, štíhlý, sympaťák. Pohodář, se smyslem pro humor, klidný, rozumný, pracující.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 48 let
Krnov
Žena | 43 let
Praha
Žena | 39 let
Jihlava
Žena | 42 let
Praha