Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : SeznamkaHlavní město Praha

MužVážně 40 let Praha

TOP  31.3.2020

Ahoj, jsem štíhlé postavy, mladšího vzhledu 39let, bydlím i pracuji v Praze, jsem vysoký 190cm, hnědé vlasy na krátko, jsem nekuřák. Hledám slečnu 25-40let, Praha a okolí Prahy. Jinak jsem svobodný bez závazků, s lidmi komunikuji normálně, na seznamku píši protože se pracovně s moc ženami nesetkám a riskovat trapný omyl na veřejnosti se mě moc nechce. Můžeme si napsat několik emailů, nebo popovídat po telefonu. Uvidíme. Přeji příjemný zbytek dne. M.

MužVážně 40 let Praha

TOP  31.3.2020

Ahoj, já 40 let, 187cm, štíhlé postavy, mladšího vzhledu, bydlím a pracuji v Praze hledám štíhlou dívku z Prahy a okolí 175+. Sportuji, jsem spolehlivý. Jednám s lidmi tak, jako ti lidé jednají se mnou. Dík za odpověď. M.

MužVážně 40 let Praha

TOP  31.3.2020

Ahoj, jsem štíhlé postavy, mladšího vzhledu 40let, bydlím i pracuji v Praze, jsem vysoký 187cm, hnědé vlasy na krátko, jsem nekuřák. Hledám slečnu 25-40let, Praha a okolí Prahy. Jinak jsem svobodný bez závazků, s lidmi komunikuji normálně, na seznamku píši protože se pracovně s moc ženami nesetkám a riskovat trapný omyl na veřejnosti se mě moc nechce. Můžeme si napsat několik emailů, nebo popovídat po telefonu. Uvidíme. Přeji příjemný zbytek dne. M.

MužVážně 43 let Praha

TOP  31.3.2020

Vědec, podle mínění jiných jen mírně šílený, k sobě hledá vědkyni či asistentku, se kterou možno vést komplikované rozhovory, vypravovat se na zvláštní místa se zvláštními lidmi a případně testovat různé vynálezy (v neposlední řadě můj skvělý lektvar na mužnou sílu, ale i další). Oblá, měkká a široká postava je vítána. Brýle a knihomolství vítáno. Inteligence vítána. Potomstvo vítáno, ale možná, že je nakazím vědou. Nu... Seznamko, ukaž se!

MužVážně 42 let Praha

TOP  31.3.2020

Pocházím z Moravy, miluji přírodu, hory, turistiku, zvířata, rád si jdu zaběhat, sklouznout na běžkách, zajdu do kina, divadla, dám si dobré jídlo, víno i pivo. Hledám vážný vztah, druhou polovičku, někoho s kým bych nejen tyto radosti společně sdílel.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Vaření
Zvířata

Zdravím neznámou! Jsem svobodný nekuřák, bezdětný vysokoškolák a hlavně nerad sám! Zažil jsem už 40 zim (ale i jar), většinu z nich v Praze. Mám práci, kde bydlet, co dělat... ale ve dvou mě to baví víc. Ve třech, mám psa. Možná hned ve čtyřech, Ty máš možná syna nebo dceru. A časem určitě ve čtyřech nebo v pěti. Takže umím i počítat. A rád zkouším nové věci, co si přát víc?

MužVážně 43 let Praha

TOP  1.4.2020

Odepsal jsem včera na dva inzeráty, reakce žádná. Tak nevím, zda si tu lidé chtějí jen psát nebo zabíjet nudu. Já se chci seznámit se vším, co k tomu patří. Tak jsem se rozhodl, že si sám podám inzerát. Takže hledám dívku, co chce vztah opravdu žít. Založit rodinu, být spolu každý možný okamžik. Není to o tvém věku, ale o tom, jaká jsi a co v životě chceš. Ale o tom si už můžeme napsat následně v mailech. Jsem 45 letý VŠ, se stabilní prací a chutí do života :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Brno
Muž | 41 let
Chrudim
Muž | 41 let
Hradec Králové
Muž | 43 let
Praha

Cítíš se sama? Že Tě nikdo nechápe a nerozumí ti? Prošla jsi třeba špatným vztahem, ošklivým rozchodem a chtěla bys přijít na jiné myšlenky? Hledáš spřízněnou duši? Chtěla by sis popovídat o čemkoli? Jsem 36ti letý kluk z Prahy a rád bych se seznámil s někým, kdo se také touží seznámit. Chtěla bys mít opravdu hezký vztah? Napiš mi, třeba by nám spolu mohlo být hezky.

MužVážně 39 let Praha

TOP  1.4.2020

Upřímně budu velmi rád za odpověď od rozumné, spolehlivé slečny, která seznamování myslí vážně, má vyřešenu minulost a chuť na nový začátek. Jmenuji se Lukáš, VŠ/38/178, jsem pozitivní optimista mnohá zájmů, s naprosto vyřešenou minulostí, bez jakýchkoliv závazků a mnoha plány do budoucna mezi které především patří šťastná rodina:) Těším se na Tvou odpověď:)

MužVážně 40 let Praha

TOP  1.4.2020

Ahoj. Je mi skoro 40 a zacinam znova. Hledam fajn holku 25-35, co by chtela myslim si fajn, hodnyho, pracovityho kluka se smyslem pro humor:)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 38 let
Praha
Muž | 42 let
Semily
Muž | 40 let
Klatovy
Muž | 40 let
Náchod