Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

Chtěla bych se seznámit s mužem který je taky sám.

K vážnému seznámení hledám muže od 30 let.

ŽenaVážně Svitavy

TOP  30.3.2020

Ahoj, jsem mladá maminka 4 malých dětí, a hledáme někoho a kým by nám bylo fajn.nehledam pouze sex.pouze s fotkou prosím ..

MužVážně 31 let Praha

TOP  30.3.2020

Ochránce žen před koronavirem a pavouky :) Pracuji na plný úvazek v bance, ale to mě nezastaví od rozvoje vlastního podnikání. Lyžování, cestování, kajak, běhání, modelářství, kreslení, dobré jídlo, příroda, zdravý životní styl. To jsou věci, které mě vystihují. Hledám vážný vztah, ale společná hlubší konverzace na téma vesmír, život na planetě zemi, historie lidstva, technika, psychologie, filosofie, výtvarné umění, světová politika, byznys a finance je vždy obohacující.

Opravdový vztah není jen o tom jednom a nestojí vždy jen na tom, ale projevuje se mnoha způsoby. Třeba tak, že jakmile jsou ti dva spolu, tak jejich a okolní svět se jim najednou úplně změní, a třeba jim jen stačí spolu jen tak ležet, držet se za ruku, smát se spolu blbostem a prostě si jen navzájem užívat svojí přítomnosti. Je to něco naprosto přirozeného, co funguje úplně samo, ale je k tomu potřeba jen ten správný protějšek. A třeba to jsi právě ty, tak se mi klidně ozvi (s fotkou) a uvidíme.

MužVážně 30 let Brno

TOP  30.3.2020

Ahoj. Je mi 30 let a hledám hodnou a věrnou partnerku na vážný vztah. Mám rád zvířata a přírodu , výlety, nezkazím žádnou legraci.

Ahoj, jmenuji se Ondra, je mi 28 let.Hledám přítelkyni štíhlé postavy, nekuřačku...která má ráda přírodu a venkov.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 31 let
Plzeň
Žena | 32 let
Praha
Žena | 30 let
Ostrava
Muž | 30 let
Praha

Ahoj, hledám mladého, pohledného, bezdětného, inteligentního VŠ (vysokoškoláka!) k trvalému vztahu a založení rodiny.Co požaduji, nabízím.Věk 24-36let. Svobodný, nikoliv rozvedený! Bez jakýchkoliv dětí i dospělých! Ty s titulem Ing. A dodělanou VŠ. Kdo to nesplňuje, nechť nepíše.Rovněž, kdo neumí česky, nechť nepíše.Přeji všem krásný den.:-)

MužVážně 32 let Ostrava

TOP  30.3.2020

Nezadaný 31letý bezdětný inteligentní muž se sportovní postavou, hledá podobnou partnerku :). Umím si sám uvařit, vyprat, vyžehlit, vysát, vytřít, vynést koš i nakoupit, takže sice nehledám služku, ale bylo by fajn, kdyby jsi většinu věcí také uměla. Dále nekouřím, alkohol téměř nepiji a dávám přednost partnerským akcím před sóloakcemi. Ve volných chvílích bychom dělali výlety, chodili na hory nebo do přírody, wellnessovali nebo se krásně milovali. Tak a teď do mě :)

Ahoj, blíží se léto a už nechci být sám. Pokud to vidíš podobně, tak mi neváhej napsat. Já 30 let, pracující. Rád sportuji, cestuji, zajdu do kina. Hledám holku co už taky nechce být sama. Budu rád, když se ozveš.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 33 let
Náchod
Žena | 32 let
České Budějovice
Žena | 32 let
Znojmo
Žena | 30 let
Havlíčkův Brod