Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Vážná seznámení : Seznamka

ŽenaVážně 46 let Praha

TOP  19.2.2020

Pořád hledám obyčejného, , milého, , upřímného a hodného muže z Prahy kterému chybi opravdová láska, , něha a obejmutí..Prosím muži nepište mi jestli nestojí te o lásku a který to nemyslí vážně..a kteří i napíšou a já jim odpovím a pak se už neozvou o takové muže nestojím..Znova píší jemi 45 let, , mám 27 letou dceru a 3 letou vnučku kterou moc miluju i moji rodinu..Budu ráda když semi naký milí a hodný muž ozve a ktery mi upřímně napíše..Janča z Prahy**budu se těšit..

Jsi tady? Hledá se rošťák s duší kluka, pro radosti a k žití na plno, s životním rozhledem i nadhledem, přiměřeného věku, nezadaný, nekuřák, bez malých dětí, rekreační sportovec vítán, to samé nabízím...Ozvi se, těším se :) Já 51/160/temperamentní zrzka.

Už nehledej dál. Maximální řešení tvých problémů. Welness a příroda apod. Možný vztah i děti a byt v centru Brna. Stačí k tomu poslat pouze tvá fotka a pokud si padnem do oka nic tomu nebrání.

MužVážně 50 let Praha

TOP  19.2.2020

Nevím, zda jsem zde správně? Ale za zkoušku nic nedám, že. Tak co chci? Hledám ženu kolem 30 let, nejraději vdovu, "která se nechce vdávat znovu":-) Ideálně štíhlou jako jsem já, sympatickou a chytrou, spolehlivou, kterou již nebaví samota. Nejsem zde od toho, abych někoho předělával k obrazu svému. Hledám jen ženu, před kterou bych mohl přemýšlet i nahlas. Pokud máš třeba takovou kamarádku, dej mi vědět. Děkuji.

Vážný vztah a partnerka pro život se zájmem jeden o druhého.

ŽenaVážně 46 let Zlín

TOP  19.2.2020

Hledám sympatického, pracovitého muže s vyřešenou minulostí, který ví, co od života očekává.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 50 let
Tábor
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 48 let
Trutnov
Muž | 47 let
Liberec

MužVážně 50 let Kladno

TOP  19.2.2020

Celoživotní padesátiletý optimista by rád našel podobný protějšek. Na odpovědi se těší Vašek :)

MužVážně 46 let Praha

TOP  19.2.2020

Hledám touto cestou milou mladou partnerku, která by se ráda stala princeznou. Budu se o Tebe starat, budu Ti vždy na blízku a rád bych měl s Tebou pocit Pána. Ano jsem dominantní. Chceš-li svůj život vložit do mých rukou, rád Tě poznám.

Hledam zenu sportovne zalozenou s kladnym vztahem k prirode

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Litvínov
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 50 let
Praha
Žena | 47 let
Litovel