Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Vážná seznámení : Seznamka

 Aby se na mě někdo těšil, když jdu z práce. Chtěl aby na mě někdo myslel, když nejsme spolu.Uvařím čaj, když partnerce nebude dobře. Chci, aby někdo zase říkal my. Totéž nabízím :) Život je krásný, proto hledám kamarádku, přítelkyni, partnerku na dlouhodobý vztah. Na koho se těšíš a ke komu se můžeš stulit, s kterým prožíváš dobro i zlo a všechno krásné, co život může nabídnout. Polibek je dar přírody, když jsou slova zbytečná

Zdravim Hledá se holka, žena na posezení u kafe, vina a cokoliv iného .Ideálne z okolí Ledče nad Sazavou a blizkyho okoli.

Už Tě nebaví být na všechno sama a svěřovat se se svými radostmi a strastmi pouze kamarádkám? Máš chuť trávit volné chvíle ve dvou a výhledově uvažovat o trvalém vztahu? Hledám partnerku pro dny všední i nevšední, se kterou si budeme mít vzájemně co říci a co nabídnout. Mám rád přírodu, zajímám se o kulturu, nepohrdnu výletem či turistikou. Jsi-li podobného ladění, neváhej a ozvi se mi! Nastal čas, abychom se konečně poznali. :-)

Stále čekám, kdy mi zanecháš zprávu, a Ty stále nic! Proč stále váháš!? Jsi-li z Olomouce či okolí, nebrání nám nic v tom, vyměnit si pár úvodních informací mailem a sejít se pak někde v příjemném prostředí na kus řeči, ať se trošku poznáme. Co můžeme ztratit? Já myslím, že vůbec nic. Můžeme jedině získat! Buďto partnera pro život, nebo kamaráda, nebo jen novou životní zkušenost... Jsi-li stejného mínění budu se těšit na Tvoji odpověď!

Máš pocit, že je načase se ve svém životě konečně posunout zase o kousek dál? A domníváš se stejně jako já, že ve dvou to půjde mnohem lépe a především to bude daleko větší zábava? Pak jsem moc rád, že čteš právě Ty tento inzerát! Hledám partnerku pro dny všední i nevšední, se kterou si budeme mít vzájemně co říci a co nabídnout. Mám rád přírodu, zajímám se o kulturu, nepohrdnu výletem či turistikou... Jsi-li podobného smýšlení, neváhej a ozvi se mi! Budu se těšit!

Hledám partnerku pro trvalý vztah, s vyřešenou minulostí a dostatkem času. Pokud náhodou se hledá někdo, kdo má ve svém životě pořádek , má smysl pro humor, je zodpovědný a má zdraví rozum, tak stačí jen napsat. Jen prosím reálně a vážně. Prostě, mášli čistou duši a zdraví rozum, tak klidně napiš .

vím co láska, vím co je přátelství, vím co je kniha, vím co je umění i umělčení, vím co je bolest, vím co je štěstí, vím co je ztráta, vím co je těžká fyzická dřina, vím co je odpočinek, vím co je krása, vím co je válka, vím co jsou jen plané řeči, vím co je zrada, vím co je opora, vím co je samota, vím co je osamělost, vím co má hodnotu, vím co je naivita, vím co je lidská dobrota a pořád v ni neotřesitelně věřím, vím co je VZDOR, vím co je pokora a spoustu dalších... Víš to i ty?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 51 let
Praha
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 53 let
Trutnov
Muž | 47 let
Říčany

chceš vědět víc? není nic jednoduššího než se zeptat ;-)

Hledám třeba zrovna Tebe pro vše co život přináší...

ŽenaVážně 51 let Opava

TOP  8.4.2020

Hledám fajn chlapa pro život...upřímný, věrný, veselý

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 52 let
Praha
Žena | 47 let
Praha
Žena | 48 let
Trutnov
Žena | 47 let
Louny